Teisės garantas, UAB

4.9 / 5 (46)

Kontaktinė informacija

Buveinės adresas:Dariaus ir Girėno g. 19, LT-02184, Vilnius
Telefonas:+37063041444
El. paštas:info@teisesgarantas.lt
Tinklalapis:http://teisesgarantas.lt
Skype:teisesgarantas
Socialiniai tinklai:

Įmonės informacija

Įmonės vadovas:Leonard Jakubėnas
Įmonės kodas:302312247
SD kodas:2007626
Darbuotojų skaičius:1 darbuotojai (apdraustieji)
Sodros skola:nėra

Darbo laikas

Pirmadienis:08:00 - 17:00
Antradienis:08:00 - 17:00
Trečiadienis:08:00 - 17:00
Ketvirtadienis:08:00 - 17:00
Penktadienis:08:00 - 17:00
Šeštadienis:Nedirba
Sekmadienis:Nedirba

Įmonės logotipas

Sodros skolos

Šiandien PSD įsiskolinimų yra 0.00
Rodyti daugiau

Darbuotojai

Šiandien darbuotojų yra 1
Rodyti daugiau

Atsiliepimai

Veslava2019-05-03 / 10.0.22.10
Esu sužavėta advokatų darbu, malonus bendravimas. Labai greitai ir labai profesionaliai išsprendė problemą. Kaina gavosi tikrai protinga.

Apie įmonę

Teisės garantas – tai tarptautiniu mastu veikianti kvalifikuotų teisinių paslaugų įmonė, kuri remiasi tvirtais pagrindais: žiniomis, per dešimt metų įgyta patirtimi ir drąsiu bei novatorišku požiūriu į teikiamas paslaugas. Įmonė glaudžiai bendradarbiauja su savo partneriais Lietuvoje, kaip ir kitose šalyse (Lenkijoje, Rusijoje, Ukrainoje, Didžiojoje Britanijoje, Šveicarijoje ir ne tik), kas leidžia greitai išspręsti netgi sudėtingiausias klientų problemas. UAB „Teisės garantas“ operatyviai teikia profesionalias teisines paslaugas juridiniams ir fiziniams asmenims bei užtikrina jiems įvairiapusę pagalbą. Pagrindinis įmonės tikslas – pateikti optimaliausią ir tinkamiausią sprendimą kiekvienam klientui.  

UAB „Teisės garantas“ siekiamybė – individualiai išklausyti kiekvieną klientą – detaliai įsigilinti, suprasti kliento problemą ir ko jam iš tikrųjų reikia. Profesionalūs, ilgametę patirtį turintys specialistai linkę į gyvą ir aktyvų bendravimą su klientais. Dažnai pagalba suteikiama ne tik teisiniais klausimais, bet ir susijusiomis paslaugomis, pavyzdžiui, pagalba įsitvirtinant Lietuvos ir Lenkijos rinkose, veiklos plėtimo klausimais. UAB „Teisės garantas“ palaiko klientus derybose, rengiant sutartis – kartu siekia lūkesčius pateisinančio rezultato ir užtikrina konfidencialumą. 

UAB „Teisės garantas“ tai: pasitikėjimas, profesionalumas, energija, o svarbiausia, veiksmingas GARANTAS, jog kiekvienas klientas gaus visokeriopą pagalbą ir dėmesį, o jo problemai bus rastas tinkamiausias sprendimo būdas. UAB „Teisės garantas“ randa išeitis netgi iš tokių situacijų, kur kitiems atrodytų, kad atsidūrė akligatvyje, nes įmonei svarbiausia – kliento sėkmė. 

Video galerija

Ankstesnis
1 / 1
Sekantis