Teisinės paslaugos kaip prioritetas verslui

2018 M12 15 | Teisinės paslaugos

Teisinės paslaugos prioritetas verslui

Teisinių paslaugų svarba


 

Prieinamos teisinės paslaugos (pvz. teisinės konsultacijos) gali suteikti daug naudos tiek juridiniams, tiek ir fiziniams asmenims. Tačiau, nepakanka nustatyti problemą, kurią reikia išspręsti, taip pat būtina įvertinti, kokio masto pagalba būtų naudinga.

Bandydami įvertinti teisinės pagalbos naudą reikia atsižvelgti, kas atsitiktų, jeigu teisinė pagalba nebūtų suteikta?

Kas atsitiktų, jei teisinės paslaugos nebūtų suteiktos?

Svarbus žingsnis vertinant naudą, susijusią su paslaugų teikimu, yra nustatyti scenarijus, kurie galėtų įvykti, jei jos nebūtų taikomos. Yra keletas galimų rezultatų, kurie galėtų atsirasti, jei nebūtų suteikta teisinė pagalba, įskaitant atvejus, kai:

• asmuo nesiima jokių veiksmų, palieka teisinę problemą neišspręstą (tokiu atveju, problema auga);

• asmuo gali imtis priemonių teisinei problemai išspręsti be išorinės pagalbos;

• asmuo pasirenka užsakomąsias teisines paslaugas;

Nepakankama nuolatinė įmonės teisinė apsauga kelia daugybę pavojų. Nors verslininkai vis labiau suvokia šios srities svarbą, tačiau daugelis iš jų dar nežino nuolatinių teisinių paslaugų įmonei teikimo naudos. Susipažinkite su nuolatinių, profesionalių ir išsamių teisinių paslaugų teikimo privalumais.

 

Sutaupyti pinigai. Netinkamai priimti sprendimai dažnai sukelia aibę neigiamų finansinių padarinių. Daugelio žmonių sąmonėje vis dar yra klaidingas įsitikinimas, kad advokato patarimas ar teisinė pagalba yra brangi paslauga, ja pasinaudoti pasirenkama tik iš būtinybės – kaip paskutinę išeitį iš akligatvio. Daugelis verslininkų kasdien pasirašinėja daugybę sutarčių ir vengia naudotis profesionaliais teisiniais patarimais. Tai, dažnai sukelia daug neigiamų padarinių ir žinoma, atsiliepia finansiniais nuostoliais.

Nuolatinis bendradarbiavimas suteikia verslininkams nepertraukiamą, visapusišką ir prioritetinę teisinę pagalbą, taip pat sutaupomas laikas, kurį juridinis asmuo skirtų skubiais atvejais ieškant tinkamo specialisto.

Siūlomų teisinių paslaugų įvairovė

Bendradarbiavimas su kvalifikuotų specialistų komanda, kuri specializuojasi ir turi patirties įvairiose teisinės veiklos srityse, reiškia, kad verslininkas gali pasinaudoti įvairiomis paslaugomis, kuriomis paprastai, veikiant atskirai arba mažoje komandoje, vienas specialistas suteikti negali. Nuolatinis bendradarbiavimas leidžia pasiūlyti klientui platesnį teisinių paslaugų spektrą, pavyzdžiui: teisės ekspertų konsultacijas įvairiose srityse, nuolatines konsultacijas telefonu, teisinį atstovavimą teismuose, viešojo administravimo institucijų ikiteisminių laiškų parengimą, mokėjimų stebėjimą, skolų išieškojimą, nuomonės dėl komercinių sutarčių, nuomos sutarčių projektų rengimą, nuomos sutarčių vedimą, derybų su rangovais vedimą, bylų nagrinėjimą teismo registrę, ginčų sprendimą, žalos ir kompensacijų išsiaiškinimą draudikui ir kitiems asmenims.

Ramus įmonės valdymas. Turint nuolatinę teisinę pagalbą, įmonės vadovai gali išlikti ramūs netgi krizinės situacijose. Atsakingi ir puikiai savo darbą išmanantys specialistai kontroliuos bendrovės teisinę padėtį net chaotiškiausiomis aplinkybėmis.

Bendrovės veiklos suvokimas. Turint įmonę ir naudojantis skirtingų specialistų teisinėmis paslaugomis, niekada nėra garantijų, kad klausimas bus sprendžiamas pagal įmonės politiką. Nuolatinio bendradarbiavimo privalumas kitaip nei vienkartiniai užsakymai yra galimybė patenkinti individualius klientų poreikius visais teisiniais aspektais, priklausomai nuo verslo aplinkos ypatumų. Teisės specialistai, kurie „žino“ įmonę, suteiks geresnę teisinę pagalbą.

Nuolatinis bendradarbiavimo susitarimas turi dar vieną pranašumą. Klientas, turintis nuolatinį bendradarbiavimo susitarimą yra laikomas prioritetu ir jam teikiama pagalbos garantija net netikėtai prireikus pagalbos įvairiausiose situacijose.

Tai yra tik keletas iš daugelio privalumų, susijusių su teisinių paslaugų privalumais įmonei. Galimybių sudaryti nuolatinę teisinių paslaugų sutartį yra daugybė, kaip ir jos privalumų – sąnaudų optimizavimas, teisinių įmonės problemų sprendimas, greitis ir patogumas, žinios apie įmonės specifiškumą, jos problemas ir vidaus reikalus, turinčius įtakos paslaugų kokybei yra tik keletas iš jų. Tad, sąmoningas verslininkas turėtų apsvarstyti, ar vietoj brangių vienkartinių užsakymų, gal yra verta už minimalų mokestį užtikrinti sau ramybę ir profesionalias, nuolatines teisines paslaugas.