Vairavimo mokyklosUAB "Rigveda" – vienas iš lyderiaujančių vairavimo mokymo centrų Lietuvoje. Atsakingas požiūris į kiekvieną klientą bei dėmesys kokybei leido sukaupti ilgametę 25 metų...

Laisvės al. 45, LT-44309 KAUNAS
92

nekilnojamojo turto biurai, agentūros, mokymo centrai, verslo paslaugos

Tiltų g. 16, LT-91246 Klaipėda
34

vairavimo mokyklų veikla, Rišardo Ingelevičiaus IĮ

Švenčionių g. 63
2

Įmonė VšĮ vairavimo mokykla Autoaidas buvo įregistruota 2017 metų sausio 20 dieną. Įmonės įregistravimo kodas yra 304448395. Firmos įregistravimo miestas - Vilnius. Įmonės...

Gerosios Vilties g. 42-11, LT-03143 Vilnius
4

Vieta, kur bet kokio amžiaus, pažiūrų ar gyvenimo stiliaus žmogus išmoks valdyti automobilį kelyje. Mūsų tikslas yra paruošti vairuotojus, gebančius patikimai...

Darbininkų G. 1C, LT-77159 Šiauliai
2

Veiverių g. 9B-1, LT-03221 Vilnius
11

vairavimo mokykla, pajurio vairavimo mokykla, gera mokykla

S. Daukanto g. 20, LT-92135 Klaipėda
21

Vasario 16-osios g. 8, LT-82135 Radviliškis
2

vairavimo mokyklų veikla

Alyvų g. 34, Telšiai
7

Kalvarijų g. 143-313 ir Švitrigailos g. 3 tečias aukštas, Vilnius
51

Vairavimo mokyklos, vairavimo kursai Raseiniuose, vairavimas, vairavimo instruktoriai, papildomas vairavimas, autotransportas, B kategorijos vairavimas, visų kategorijų vairavimo kursai, B kategorijos vairavimo egzaminas, praktinis vairavimas, lengvojo...

Ievų g. 10, Ramonai, LT-60106 Raseinių r.
22

vairavimo mokyklų veikla

Rotušės a. 1, Kretinga
3

vairavimo mokyklų veikla, IĮ Virgio Vairavimo Mokykla

Vilniaus g. 42-5, LT-33140 Molėtai

vairavimo mokyklų veikla

Tilto g. 6, Kaunas

Mokymo centrai, vairavimo kursai, vairavimo mokykla, vairavimo pamokos, vairavimas,

Alksnynės g. 4A-1, LT-93158 KLAIPĖDA
7

Mokymo centrai, vairavimo kursai, vairavimo mokykla, vairavimo pamokos, vairavimas,

Smėlio g. 19-100, LT-28225 UTENA
13

JAGO vairavimo mokykla, Mokymo centrai, vairavimo kursai, vairavimo mokykla, vairavimo pamokos, vairavimas

Vasario 16-osios g. 2-5, LT-82135 RADVILIŠKIS
19

Įmonė UAB T. Rinkevičiaus vairavimo mokykla buvo įregistruota 2016 metų balandžio 25 dieną. Įmonės įregistravimo kodas yra 304231712. Firmos įregistravimo miestas - Vilnius. Jos įstatinis kapitalas...

Nidos g. 1-85, Vilnius
5

Kauno M. Šalčiaus sporto klubas tai- 20 metų sekmingai dirbanti vairavimo mokykla, kurioje dirba tik profesionalūs mokytojai ir instruktoriai. Jie ne tik sekmingai padės pasiruo...

Energetikų g. 25, Petrašiūnai, LT-52372 Kaunas
1

Mokymo centrai, vairavimo kursai, vairavimo mokykla, vairavimo pamokos, vairavimas,

Kalvarijų g. 8-2, LT-09309 VILNIUS
8

Mokymo centrai, vairavimo mokykla, vairavimo pamokos, vairavimas, vairavimo kursai

A. Jonyno g. 12B, LT-62175 ALYTUS
16

Mokymo centrai

Pakalnės g. 1/4, LT-01112 VILNIUS
2

Vairavimo kursai Vilniuje rengiami "A", "A1", "A2", "B," "BE", "C", "CE", ...

Verkių g. 43-3, LT-09109 Vilnius
16

Mokymo centrai, vairavimo kursai, vairavimo mokykla, vairavimo pamokos, vairavimas,

Taikos pr. 80A, LT-31210 VISAGINAS
7

Mokymo centrai, vairavimo kursai, vairavimo mokykla, vairavimo pamokos, vairavimas,

A. J. Povilaičio g. 1, LT-04335 VILNIUS
7

Mokymo centrai, vairavimo kursai, vairavimo mokykla, vairavimo pamokos, vairavimas,

Taikos g. 4-18, LT-28153 UTENA
7

Mokymo centrai, vairavimo kursai, vairavimo mokykla, vairavimo pamokos, vairavimas,

Laisvės al. 59, 3 a., LT-44305 KAUNAS
4

Mokymo centrai, vairavimo mokykla, vairavimo pamokos, vairavimas, vairavimo kursai

Smilties Pylimo g. 14-14, LT-92255 KLAIPĖDA

Pajūrio klevas

Geležinkelio g. 6-16, LT-92222 Klaipėda
9

Įmonė Laukininkų vairavimo mokykla, UAB buvo įregistruota 2016 metų birželio 16 dieną. Įmonės įregistravimo kodas yra 304286406. Firmos įregistravimo miestas - Klaipėda. Jos įstatinis kapitalas buvo 2500...

Laukininkų g. 2-63, Klaipėda
3

Vairavimo mokyklos veiklos aprašymas

Vairavimo mokyklos

Vairavimo mokyklos pasirinkimas

Šiais laikais Lietuvoje populiaru atšventus savo 18-tą gimtadienį skubiai pradėti laikyti vairavimo teises, kurios suteikia galimybę tapti pilnateisiu kelių eismo dalyviu. Spec.lt kataloge galite susipažinti su vairavimo mokyklomis, kurios pasiruošusios suteikti reikalingas žinias.

Dėl individualios informacijos ir konkrečių kursų galimybių rekomenduojame kreiptis į kiekvienos mokyklos atstovus ir gavus reikalingą informaciją palyginti pasirinkimų galimybes. Neskubėkite pasirinkti. Vairavimo mokyklos – tai ne tik galimybė gauti teises, tačiau tai pat tapti lygiaverčiu kelių eismo dalyviu.

KAINA. Spec.lt kataloge pateikiamos labai įvairios vairavimo mokyklos. Vienas iš pagrindinių jas skiriančių aspektų – paslaugų kaina. Galima atrasti tiek pigesnes, tiek brangesnes paslaugas. Vertindami kainoraščius nepamirškite, kad kaina gali varijuoti ir dėl daugelio kitų veiksnių. Kai kurios mokyklos įskaičiuoja ir medicininius mokymus, tuo tarpu kitose už juos reikia susimokėti daugiau. Taip pat lygindami kainoraščius būtinai įvertinkite kiek vairavimo pamokų suteikiama. Naudinga pasižiūrėti, kiek kainuoja ir mokamos paslaugas. Nors nei vienas mokinys nesitiki, kad jam gali tekti pirkti papildomų paslaugų, visgi, būtina įvertinti ir ateitį, nes taip nutikti gali.

ATSILIEPIMAI. Dar vienas kriterijus, kuris Jums gali padėti pasirinkti tinkamiausią mokyklą – atsiliepimai. Jeigu neturite pažįstamų, kurie gali parekomenduoti vienas arba kitas mokyklas – tokiu atveju naudokitės interneto ištekliais. Spec.lt kataloge tvarkingai suklasifikuotos visos mokyklos. Jums tereikia nukopijuoti pavadinimą ir suvesti jį į Google paieškos sistemą greta pateikus raktinį žodį „atsiliepimai“. Greitai, paprastai ir patogiai gausite konkrečios mokyklos buvusių arba esamų mokinių nuomonę apie paslaugų kokybę bei nurodytų sąlygų įgyvendinimą. Informacija gali būti labai emocionali ir ne visada teisinga, tačiau preliminarią nuomonę tikrai susidarysite.

KATEGORIJOS. Skirtingos vairavimo mokyklos suteikia galimybę mokintis vairuoti skirtingos kategorijos transporto priemones.

  • A kategorija apima galimybę vairuoti motociklus.
  • B kategorija suteikia galimybę vairuoti lengvąsias transporto priemones, kurių svoris yra ne didesnis nei 3 500 kg.
  • C kategorija suteikia galimybę vairuoti tokias transporto priemones, kurios nepriskiriamos D kategorijoms. Jomis galima vežti ne daugiau nei 8 keleivius, o transporto priemonės masė yra didesnė nei 3 500 kg.
  • D kategorija – galima vežti daugiau nei 8 keleivius. Tokios transporto priemonės dažniausiai sujungtos su priekaba, kurios masė negali būti didesnė nei 750 g.

Detalesnes kategorijos apibrėžia – kokią konkrečiai transporto priemonę norite vairuoti. Natūralu, kad Lietuvoje dažniausiai laikomasi B kategorijos vairuotojo pažymėjimas. Vairuoti lengvąsias transporto priemones mokoma beveik visose vairavimo mokyklose. Jeigu reikia kitos kategorijos – gali tekti sugaišti daugiau laiko, kol atrasite Jums tinkamą mokyklą.

LOKALIZACIJA. Didesnių miestų gyventojai visada gali pasirinkti iš platesnės mokyklų pasiūlos. Tuo tarpu miesteliuose dažniausiai yra vos po vieną mokyklą. Čia verta palyginti visus kitus kriterijus ir apsispręsti – ar važiuosite į arčiausią didmiestį ar lankysite tokią mokyklą, kuri yra. Dažniausiai nedideliuose miesteliuose vistiek nebūna VĮ „Regitros;“, taigi bet kokiu atveju teks mokintis vairuoti tame mieste, kur yra ši įstaiga. Nepamirškite, kad mokotės ne tik dėl teisių, tačiau ir todėl, kad būtumėte geras vairuotojas. Jau geriau skirti kiek didesnę investiciją, tačiau būti tikrai geru vairuotoju, kuris mokėtų elgtis net ir kritinėse situacijose.

TURIMOS MAŠINOS. Dar vienas kriterijus, kurį tikrai naudinga įvertinti – kokias transporto priemones turi mokykla. Dažniausiai vairavimo mokyklos stengiasi pasiūlyti kuo platesnį įvairesnių transporto priemonių pasirinkimą, kad mokiniai išmoktų važiuoti ir su didesnėmis, ir su mažomis mašinomis. Žinoma, mažesnę manevruoti yra kur kas lengviau, tad daugelis mokinių, esant galimybei, tokias ir renkasi. Vėliau nuvykę į „Regitrą“ laikyti egzamino susiduria su dideliais karavanais, kuriuos reikia mokėti valdyti, kuriuos reikia mokėti pajusti. Išlaikyti nepavyksta ir tuomet pradedama ieškoti galimybės išmokti vairuoti su didele mašina. Mokydamiesi nepamirškite galvoti ir apie ateitį.

KURSŲ GALIMYBĖS. Verta pasidomėti ir tai, kokie kursai yra rengiami. Vienos mokyklos orientuojasi į įprastus kas porą dienų po valandą per dieną vykstančius kursus. Tuo tarpu kitos organizuoja ypač intensyvius, kuriais gali pasinaudoti daug laiko neturintys, dažniausiai jau dirbantys asmenys. Kokius pasirinksite – Jūsų reikalas, kadangi tiek vietų, tiek kitų metu išdėstoma pati svarbiausia ir lygiai ta pati informacija. Tiesa, ne visos mokyklos suteikia galimybę mokytis intensyviai po kelias valandas per dieną sutartu laiku, tad čia jau reikia tartis individualiai su kiekvienos mokyklos atstovu. Labai dažnai mokyklos orientuojasi į mokinius ir pasiūlo jiems tinkamą laiką.

ŽINIŲ KAUPIMAS. Ieškodami mokyklos būtinai susipažinkite ir su informacija, kuri susijusi su galimybe po pamokų mokykloje arba namuose prisijungti prie sistemos ir spręsti testus, kurie dažniausiai ir padeda greitai įsisavinti žinias. Kol vienos mokyklos suteikia neribotą galimybę mokytis tiek, kiek Jums reikia – tuo tarpu kitos nustato labai griežtas ribas kiek valandų galima spręsti testus nemokamai, o paskui už kiekvieną minutę tenka mokėti pinigus. Kiekvienas žmogus pats žino – kaip jam geriau mokytis ir kaip jis geba greičiau įsiminti informaciją. Jeigu jūs niekada „nekalate“ informacijos, o ją prisimenate per praktiką – tokiu atveju būtų naudinga pasirinkti tokią mokyklą, kuri suteikia galimybę nuolatos spręsti testus visiškai nemokamai.

PAPILDOMOS PASLAUGOS. Galiausiai, vairavimo mokyklos teikia ir daug įvairių paslaugų pradedant nuo konsultacijų iki papildomų pamokų. Tokio tipo informacija visada būna nurodyta internetiniuose puslapiuose, tad rekomenduojame detaliu pasidomėti, o jeigu iškilo klausimų – pasiteirauti atsakingų žmonių, kad jie Jums suteiktų visą reikalingą informaciją.

EKSTERNU. Jeigu neturite laiko lankyti mokyklos ir savarankiškas mokymasis Jums sekasi labai puikiai – tokiu atveju bandyti įgyti vairavimo galimybę galima eksternu. Nereikės lankyti pamokų. Tiesa, galėsite prisijungti prie sistemos ir mokytis nuotoliniu būdu. Kuomet jausitės, kad jau išmokote – atvyksite į mokyklą ir bandysite laikyti teorijos egzaminą. Kuomet išlaikysite egzaminus čia – bus galima registruotis į „Regitrą“ ir stengtis įgyti vairavimo dokumentą. Nors mokytis eksternu labai patogu suaugusiems asmenims, kurie neturi laiko sėdėti pamokose ir jiems puikiai sekasi mokytis nuotoliniu būdu, visgi, rekomenduojame lankyti pamokas, kadangi taip pavyks kur kas labiau įsisavinti pateikiamą informaciją.

Daugelis vairavimo mokyklų kiekvieną mėnesį renka grupes. Jeigu esate pasiruošęs mokytis šiandien – nereiškia, kad pavyksta atrasti mokyklą, kuri būtent šią dieną ir pradės kursus. Dažniausiai apie renkamas grupes informuojama internete, tad pradėkite domėtis ir domėkitės kuo plačiau. Tokiu atveju atrasite mokyklą, kuri 100 procentų patenkina Jūsų poreikius ir ne tik suteiks galimybę vairuoti, tačiau tuo pačiu padės Jums būtų sėkmingu vairuotoju.

Nepamirškite, kad laikyti vairavimo teises verta ne tik vasaros, tačiau ir žiemos metu. Tokiu atveju išsiugdysite kur kas geresnius įgūdžius ir pavyks sėkmingai užimti vietą kelyje.