Perkraustymo paslaugosasistemos

UAB „Automatikos sistemos“ juridinių asmenų registre įregistruota 2000 m. Veiklos pradžioje įmonėje dirbo vos 2 darbuotojai, šiandien ji – viena stambiausių Panevėžio įmonių, kurioje...

Pušaloto g. 108A, LT-35101 Panevėžys
109

Firma "DILAUTA" buvo įkurta 2001 m. Tai dar jauna, bet jau turinti patirties firma, kuri atlieka visas paslaugas, susijusias su pervežimais. Taip pat siūlome...

Ratilių g. 12, LT- 04123, VILNIUS
3

krovinių vežimas keliais, krovinių gabenimo agentų ir ekspeditorių veikla

A. Tumėno g. 4-701, LT-01109 Vilnius
16

UAB „Adictus“ – įmonė, kuri užsiima transporto bei logistikos paslaugomis. Aukštos kokybės paslaugas teikianti kompanija operatyviai reaguoja į pasaulyje vykstančias inovacijas...

Žarijų g. 2, LT-02300 Vilnius

UAB „Aidaste“ tai nuo 1995 metų sėkmingai Lietuvoje dirbanti įmonė, kuri užsiima krovinių gabenimu, autotransporto logistikos sprendimais bei muitinės tarpininkavimo paslaugomis. Centrinė įmonės būstinė...

Taikos pr. 98-208, LT-51176 Kaunas
5

Druskupio g. 1-23, LT-59213 Birštonas
16

;

Linkmenų g. 17D, III aukštas, LT- 01108, VILNIUS
10

Juodvarnių Sodų 24-oji g. 13, LT-10235 Vilnius
1

transportas, pakabinamų drabužių pervežimas, perkraustymas

Babinių Sodų 22-oji g. 8, LT-08456 Vilnius
4

Nuvezam.lt

Žirmūnų g. 147, LT-09127 Vilnius
12

Tilžės g. 52, LT-76339 Šiauliai
9

statybinių atliekų išvežimas, statybinių šiukšlių išvežimas, statybinių šiukšlių išvežimas, statybinių atliekų išvežimas vilniuje, statybinių šiukšlių išvežimas vilniuje, statybinių atliekų išvežimas, statybinių atliekų išvežimas vilniuje, statybinių...

L. Asanavičiūtės g. 5-15, LT-04300 Vilnius
3

Pakraščio g. 30, LT-49269 Kaunas
13

Margių 23, LT-35001 Panevėžys

Mažojo Kaimelio g. 42, LT-92328 Klaipėda
2

UAB "JUDISA";veikla susijusi su krovinių pervežimu: butų, biurų persikraustymais tiek Lietuvoje tiek ir už jos ribų. Nuo įkūrimo iki šių dienų...

J. Dobkevičiaus g. 6, LT-02189 Vilnius
28

Kosmonautų g. 4, Ūdrija, LT-64372 Alytaus r.
1

UAB "KRAUSTA" yra jauna bendrovė, kurioje dirba darbuotojai, turintys daugiau nei 10 metų patirtį perkraustymo paslaugų srityje. Svarbiausi, nuo pat savo veiklos pradžios įmonės keliami sau...

V. Maciulevičiaus g. 51, LT- 04310, VILNIUS

Vėjo g. 1A, Didvyrių k., Kauno r.
9

Įmonė Kraustau ir vežu, MB buvo įregistruota 2016 metų rugpjūčio 23 dieną. Įmonės įregistravimo kodas yra 304353805. Firmos įregistravimo miestas - Klaipėda. Įmonės vadovu tapo...

Gručeikių k. Pietinė 1-oji g. 8, Klaipėda
2

Gerovės g. 25-15, LT-11212 Vilnius
4

Zanavykų g. 40, LT-44171 Kaunas
6

Laisvės pr. 60, LT-05120 Vilnius
7

Ukmergės g. 14-4, LT-49343 Kaunas
8

Perkraustymas, pervežimas, remontas, apdailos darbai, baldų surinkimas, prekybinės ir sandėliavimo įrangos montavimas

Narkūnų k., LT-28104 Utenos r.
2

Taikos pr. 55-91, Klaipėda
5

Pramonės g. 26, LT-78151 Šiauliai
1

baldų restauravimas, remontas

Pelesos g. 7-24, LT-02115 Vilnius
6

VEIKLA Mediena ir medienos apdorojimas (miško ruošos darbai, medienos gabenimas, miškavežio paslaugos);; Statybinė mediena: konstrukcijos, gaminiai, tiekimas Automobilių transporto...

Trakų g. 1, LT- 21171, RŪDIŠKĖS, TRAKŲ R.
8

Elektros g. 6-12, LT-35183 Panevėžys
4

Perkraustymo paslaugos veiklos aprašymas

Perkraustymo paslaugos

Kad persikraustymas būtų tikras malonumas!

Persikraustymo darbai daugeliui primena Sizifo kalną į kurį taip įnirtingai baldoma užlipti, tačiau sunkumai trukdo pasiekti norimą rezultatą. Išties, gal kiek ir hiperbolizuojame, tačiau visi, kuriems kada nors teko patirti persikraustymo darbus, patvirtintų, kad tai tikrai daug laiko, pastangų, o kartais net ir žinių reikalaujantis darbas. Žinoma, visada galima rinktis tarp dviejų alternatyvų. Viena iš jų yra sprendimas pačiam atlikti persikraustymo darbus. Kitas pasirinkimas – kreiptis į specialistus, kurie krausto ir perveža daiktus link reikiamos vietos. Galiausiai, juos išpakuoja ir pasirūpina, kad greta daiktų neliktų šiukšlių bei Jums nebereikalingų daiktų. Perkraustymo paslaugos yra ne galimybė, tačiau būtinybė. Kas, kaip ir kur – skaitykite žemiau.

Perkraustymas kartu su profesionalais: pliusai

Spec.lt kataloge pateikiami perkraustytojų kontaktai, suteikiama informacija apie darbus, detalizuojami įkainiai ir panašiai. Pasiūla labai plati. Konkurencija kyla iš žmonių poreikių, tad akivaizdu, jog lietuviai mielai naudojasi pervežimo ar net viso perkraustymo paslaugomis. Kodėl?

 1. GREITIS. Optimalus laiko tarpas per kurį yra suteikiamos paslaugos – dažniausiai vienas iš pagrindinių pliusų, kuris ir nulemia žmonių sprendimą išbandyti perkraustytojų paslaugas. Susitarus laiką, vietą ir kitas smulkmenas profesionalai jau bus pasiruošę Jums padėti atlikti didelį gyvenimo žingsnį – persikraustyti. Prie efektyvumo prisideda ne tik komanda siekiant bendro rezultato, tačiau taip pat ir žinios.
 2. SAUGUMAS. Jeigu esate bandęs pats persikraustyti, tokiu atveju tikrai teko patirti daiktų dužimus, įskilimus ir kitas problemas, kurios dažniausiai trukdo pervežtą daiktą komponuoti naujuose namuose. Specialistai, kurie teikia perkraustymo paslaugas, ne tik turi reikalingas priemones, kurios prisideda prie saugaus daiktų pervežimo, tačiau taip pat ir žino kaip reikia komplektuoti, kaip reikia talpinti ir net kaip reikia dėlto daiktus, kad jiems nieko nenutiktų. Kokybišką perkraustymo įmonė prisiima atsakomybę dėl pervežamų daiktų kokybės.
 3. PATOGUMAS. Vienas pagrindinių pliusų, kodėl įmonės nusprendžia pasinaudoti perkraustytojų paslaugomis – patogumas. Namų keitimo metu ir taip reikia pasirūpinti labai daug smulkmenų, tad daiktų pervežimas tampa tarsi antraeilis darbas, kuriam nesinori skirti nei brangaus laiko, nei jėgų. Svarbiausia specialistams pateikti savo prašymus, rekomendacijas ir viskuo bus pasirūpinta.
 4. SPECIALIOS PRIEMONĖS. Persikraustymo metu daugelis žmonių dūžtančius, kietus, minkštus ir visus kitus daiktus deda į dėžes, kadangi tai atrodo pats palankiausias pasirinkimas. Jeigu norite, kad daiktai tikrai nesusigadintų – svarbu įsigyti dėžių, vyniojamo popieriaus, plėvelės, plėvelės su burbuliukais, lipnios juostelės ir kitas priemones. Pasisamdžius profesionalus jie pasirūpins visomis priemonėmis, tad Jums neteks dėl nieko rūpintis.
 5. GALIMYBĖS. Patogumas pasirenkamas dažnai, tačiau kartais nėra kito pasirinkimo kaip tik kreiptis į profesionalus, kadangi dėl ypač didelių ir sudėtingų konstrukcijų baldų reikia ieškoti komandos, kuri galėti padėti pernešti baldus, juos sutalpinti į transporto priemonę, galiausiai, išimti ir vėl nunešti iki reikiamos vietos.
 6. TRANSPORTO PRIEMONĖ. Siekiant, kad persikraustymas nebūtų labai komplikuotas – būtina samdytis mikroautobusiuką, kuriuo daiktai bus pervežami. Kadangi retas turi nuosavą – nuoma tampa vienintele ir pačia geriausia alternatyva. Tiesa, jeigu jau planuojate nuomotis mikroautobusą, tokiu atveju geriausia iškart kreiptis į profesionalus, kurie suteikia ir perkraustymo paslaugas. Viskas bus paprasčiau, patogiau ir greičiau.
 7. SPECIALIOS PRIEMONĖS. Kuomet reikia pavežti labai didelius baldus, sunkius daiktus ir panašiai – negadinkite savo sveikatos bandydami juos pakelti. Profesionalai dažniausiai taip pat nesivargina, o naudojasi specialiai įranga (diržai, vežimėliai ir kitą), kurie padeda darbus atlikti be jokių trikdžių.

Pasisamdžius specialistus persikraustymo paslaugos bus ne darbas, o tikras malonumas. Tiesa, Spec.lt kataloge matote, kad perkraustymo bei daiktų pervežimo paslaugas siūlo daug įvairių įmonių. Kiekviena jų tikina, kad būtent jų paslaugos yra pačios geriausios. Visgi, visi būti vienodai geri negali, tad prieš pasinaudodami konkrečios įmonės paslaugomis – palyginkite kuo daugiau variantų. Galbūt tai padės atrasti geriausią iš geriausių.

Kaip pasirinkti perkraustytojų kompaniją?

Spec.lt puslapyje galite atrasti pačias pagrindines perkraustymo paslaugas teikiančias įmones, kurių samdymo kandidatūras verta apsvarstyti. Siekdami bent kiek palengvinti lyginimo darbus – nurodysime gaires, kurias naudinga įvertinti renkantis perkraustytojų komandą.

Skiriasi suteikiamos paslaugos. Perkraustymo paslaugos gali kiek skirtis, kadangi kol vieniems reikia, kad būtų iškraustytas mažas butukas, tuo tarpu kiti nori perkraustyti labai didelio namo baldus. Priklausomai nuo to gali reikėti ir specialios technikos, ir tam tikro skaičiaus darbuotojų, gal net žinių. Vienas iš kriterijų, kurį reikia įvertinti – ką reikia perkraustyti ir per kokį laiko tarpą.

Ieškokite ir pagal atsiliepimus internete. Natūralu, kad pasinaudojus žmonių rekomendacijomis galima paprasčiau nuspręsti, kokios kokybės paslaugas suteikia viena arba kita įmonė. Visgi, jeigu neturite pažįstamų, kurie gali pasidalinti savo patirtimi – naudinga internete pasiskaityti žmonių komentarus. Žinoma, nereikia jais visais tikėti, tačiau bent jau preliminarią nuomonę tikrai pavyks susidaryti.

Visada naudinga palyginti kainoraščius. Skirtingos įmonės tas pačias paslaugas gali suteikti skirtingomis kainomis, tad jeigu nenorite permokėti – naudinga palyginti kuo daugiau kainoraščių. Pigumas nebūtinai reiškia blogas paslaugas, kaip ir brangumas nebūtinai reiškia kokybiškas paslaugas. Svarbiausia atrasti aukso viduriuką ir pasirinkti geriausius iš geriausių.

Darbo laiko tinkamumas. Jeigu persikraustymas nėra skubus – tokiu atveju galite daugiau laiko skirti įmonės paieškai ir palyginti kuo daugiau variantų. Tuo pačiu, dažniausiai pavyks sutaupyti šiek tiek pinigų, kadangi siekiant čia ir dabar tipo paslaugų tenka sumokėti daugiau. Taigi, dar vienas kriterijus, kurį naudinga įvertinti – per kiek laiko ir kada tiksliai paslaugos Jums gali būti suteikiamos.

Tai yra patys pagrindiniai kriterijai, kuriuos rekomenduojame įvertinti tokiu atveju, jeigu svarstote samdytis įmonę galinčią suteikti perkraustymo paslaugas. Spec.lt kataloge pateikiamos pačios pagrindinės Lietuvoje savo paslaugas siūlančios įmonės, tad negaiškite laiko vertindami kitus pasiūlymus.

Nepamirškite, kad persikraustymo darbai bus kur kas malonesni, jeigu:

 • Darbų nepasiliksite paskutinei minutei. Vidutiniškai 2 kambarių butas yra perkraustomas per savaitę laiko. Jeigu Jūsų namai dar didesni arba turite papildomą sandėliuką, rūsį arba kieme yra daiktų – laiko gali reikėti dar daugiau.
 • Pakuojant daiktus gali atrodyti, kad saugiai juos vešite ir pastariesiems tikrai nieko nenutiks. Deja, dažniausiai nutinka ir nutinka tai, ko nebeįmanoma sutvarkyti. Negailėkite pakavimo priemonių. Jos kainuoja kur kas mažiau nei finansiškai arba moraliai pervežami daiktai.
 • Žinoma, labai svarbu nepamiršti, kad daiktai pradedami pakuoti nuo smulkmenų ir taip dedami link pačių didžiausių daiktų. Tačiau iškraustant reikia pradėti nuo didžiausių ir taip po truputį keliaujama link smulkmenų.
 • Galiausiai, persikraustymo darbai bus kur kas paprastesni, jeigu turėsite sistemą ir taip pat terminus kada kas turi būti atlikta. Svarbiausia viską apgalvoti.

Nevarkite. Pasisamdykite geriausius savo srities profesionalus, kurie padės perkraustymo darbus paversti tikru malonumu. Juk toks ir turi būti procesas, kuris Jums leis gyventi svajonių namuose.