MedelynaiAugalų auginimas ir prekyba, profesionalios konsultacijos, želdynų projektavimas ir įrengimas, rododendrų specializacija- savo veikla mūsų bendrovė siūlo kvalifikuotą patirtį, kokybiškas paslaugas ir dėmesį...

Viržių g. 34, LT-52181 Kaunas
2

Kairėnų g. 43, LT-10239 Vilnius
3

UAB „Dzūko medis“ - įmonė, kuri teikia visas miškininkystės paslaugas: miško su žeme pirkimas, iškirtimui skirto mi...

K. Donelaičio g. 2 -211, LT-44213
4

Miškininkų g. 1, LT-56161 KAIŠIADORYS
73

Savitiškio g. 13, LT-37188 PANEVĖŽYS
121

Įmonės pagrindinė veikla yra vaismedžių sodinukų auginimas. Mūsų medelynas savo veiklą pradėjo maždaug prieš 50 metų bei šiuo metu yra tapęs vienu didžiausiu...

Lauko g. 3, Stungiai, LT-84364 Joniškio r.
20

Uždaroji akcinė bendrovė Dembavos medelynas įsikūrusi Panevėžio rajone, Dembavos kaime. Bendrovėje dirba per 30 darbuotojų, kurie puikiai išmano savo darbą sodininkystės srityje. Bendrovė priklauso...

Akacijų g. 30, Dembavos k., LT-38016 Panevėžio r.
29

D. Eidikio IĮ "ŽELDINIMO IDĖJOS" - tai didžiulę patirtį turinti specialistų grupė. Tai bene seniausiai tokio pobūdžio darbą dirbanti įmonė Lietuvoje. 2006 metų vasarą...

Lakūnų pl. 17, LT- 46290, KAUNAS

VEIKLA Apželdinimo projektų rengimas Apželdinimo;paslaugos Dekoratyvinių augalų auginimas ir pardavimas Miško sodmenų auginimas ir pardavimas Miško savininkų konsultavimas Miško įveisimo darbai Biržių atrėžimas;

Purienų g. 2, LT- 55328, IŠORŲ K., UŽUSALIŲ SEN., JONAVOS R.
4
medelynas

Apželdinimas

Jonušai, LT-96173 Klaipėdos r.
90

Kėdainių g. 1A, LT-47181 KAUNAS
6

Neravų 80, Viečiūnų k., LT-66425 Druskininkai
4

Pagrindinės Pakruojo miškų urėdijos veiklos yra: miško atkūrimas miško priežiūra miško retinimas. Taip pat įmonė užsiima medienos ruoša bei prekyba apvaliąja mediena.

LT-83184 LINKSMUČIŲ K., PAKRUOJO SEN., PAKRUOJO R.
70

Odminių g. 16 -6A, LT-01121

Medelynai veiklos aprašymas

Medelynai

Medelynai – vieta, į kurią verta užsukti tuo atveju, jei p dar tik kuriate ar norite atnaujinti savo namų kiemą, sodą, prieigas, ieškote dovanos žmogus, kuris myli augalus, o galbūt tiesiog tuomet, jei prireikė profesionalaus patarimo.

Kone kiekvienas medelynas gali ypač paltų pasirinkimą – galėsite rinktis iš mažiausiai kelių šimtų augalų. Jūsų laukia vienmetės bei daugiamatės gėlės, dekoratyviniai krūmai bei krūmeliai, sodinukai gyvatvorėms, vaismedžių, uogakrūmiai, vijokliniai ir vandens augalai populiarieji bonsai, o taip pat – jau paruoštos kompozicijos, kurios tiks namų ar kapaviečių puošimui. Net ir tuo atveju, jei jūsų domina tik viena prekių grupė, pavyzdžiui, daugiametės gėlės, pasirinkimas vis tiek bus labai didelis, tad tikėtina, kad nežinosite, ką pasirinkti. Savajame suprantama, visada galite paprašyti ir medelyno darbuotojų patarimų, tačiau būtinai susipažinkite ir su tais kuriuos pateiksime netrukus: su jais susipažinus, išsirinkti tinkamą augalą bus gerokai lengviau.

Žinokite, kokio tipo augalo jums reikia Išsirinkti bus tikrai lengviau tuo atveju, jei į medelyną įžengsite jau žinodami, koks augalas yra reikalingas jūsų aplinkai.

Ar turėsite pakankamai laiko priežiūrai?
Tai vienas svarbiausių klausimų, į kurį būtina turėti atsakymą. Pavyzdžiui, jei ieškote gėlių ar dekoratyvinių krūmelių, kuriais galėtumėte papuošti namų aplinką, būtinai prisiminkite, kad vieni iš jų reikalauja mažiau, kiti – daugiau priežiūros. Tad belieka tik atidžiai įvertinti, ar galėsite augalui skirti tiek dėmesio, kiek jis jo reikalauja.

Su augalais susipažinkite iš anksto
Internetas yra vienas iš tų šaltinių, kuris gali pateikti labai daug informacijos, o augalai – viena iš sričių. Tereikia tik žinoti tikslų jus dominančio augalo pavadinimą ir pavyks apie jį sužinoti nemažai informacijos: kokie yra augalo priežiūros ypatumai, kaip jis žydi , kada prasideda žydėjimo ar ramybės periodas kokiu metu geriausia jį persodinti ir pan. Būtent ši informacija gali būti labai vertinga ir tuo atveju, jei norite, kad augalą išsirinkti būtų lengva. Taigi, belieka tik apsilankyti medelyne, susipažinti su pačia svarbiausia informacija, kurią galite rasti internete.

Esate labai išrankus žmogus ir pageidaujate, kad jūsų namų ar įmonės aplinką puoštų tik labai reti ir iš toli atkeliavę augalai? Reikia pabrėžti, kad ir toks jūsų noras gali būti išpildytas – vis daugėja ir daugėja medelynų, kurie pagal individualius užsakymus gabena net ypač retus augalus.

Žmonės, kurie dirba medelynuose, yra ypač atsidavę šiam darbui, tad nieko keista, kad jų veikla nesusideda vien tik iš prekybos augalais: ne tik vykdomi užsakymai, prekyba bei kitos būtinos operacijos, bet ir noriai lankomis užsienio parodos, kuriose eksponuojami augalai. Ir jus domina tokios parodos? Tokiu atveju taip pat verta kreiptis į medelynus – nors pastarieji kelionių į parodas neorganizuoja, apsilankę jų interneto svetainėse galite sužinoti informacijos apie tai, kokia, kur ir kada vyks augalų paroda.

Vis dėlto, užsukę į medelynų internetinius puslapius, galite sužinoti ir dar daugiau vertingos informacijos. viena iš jų – augalų aprašymai. Kai kurių medelynų interneto puslapiuose galima rasti augalų aprašymus, kuriuose pateikiama svarbiausia informacija apie augalų. Tai – puikus pasirinkimas norint greitai ir efektyviai papildyti žinių bagažą apie augalus. Taigi, telieka įvesti augalo pavadinimą ir susipažinti su aprašymu. Ir tai – dar ne visa informacija, kurią galite rasti internetiniuose puslapiuose. Pasirodo, nemaža dalis medelynų interneto puslapių turi ir atskiras skiltis. Juose - straipsniai apie tai, kaip prižiūrėti vieno ar kito tipo augalus, kaip išsirinkti, kaip sukurti gražią ir harmoningą erdvę. Taip pat pateikiamos žinios apie tai, kaip parinkti tinkamiausią kaimynystę vienam ar kitam augalui, kokias kompozicijas galima pagaminti ir pan. Reikia pabrėžti, kad būtent tokie straipsniai yra puikus žinių šaltinis tiems, kurie myli gamtą bei augalus, kuria grožį savo kieme ar sode. Įdomu tai, kad galima rasti ne tik tekstinės, bet ir vaizdinės informacijos: apteikiamos nuotraukų galerijos, kurios tikrai suteiks idėjų bei įkvėpimo.

Didžioji dalis medelynų gali pasiūlyti įsigyti ne tik augalų skirtų gražiai aplinkai kurti, bet ir visko, ko reikia šių augalų priežiūrai. Jūsų laukia įvairių rūšių trąšos, priemonės apsaugai nuo kenkėjų, o taip pat įrankiai, kurie palengvins augalų priežiūros darbus. Yra ir medelynų, kuriuos siūlo ne įsigyti ne tik prekių – siūlomos ir paslaugos, kurios padės susitvarkyti su tomis užduotimis, kurių negalite įveikt savarankiškai. Paprastai yra siūlomos augalų formavimo, sodinimo, aplinkos formavimo paslaugos, o taip pat ir puošybos paslaugos. Šios paslaugos yra idealus sprendimas ne tik siekiantiems idealus rezultato ir norintiems, kad viskas būtų atlikti tinkamai, bet ir tiems, kurie nori sutapyti laiko.

Norite padovanoti augalą brangiam žmogui, tačiau nesate tikras, ar jūsų parinktas jam patiks? O galbūt galvojate, jog žmogui, kuriam ir norite įteikti dovaną, labiau praverstų ne dar vienas augalas, o profesionalūs įrankiai, skirti priežiūrai? Tokiu atveju belieka tik mesti abejones ir prisiminti, kad labai didelė dalis medelynų suteikia progą įsigyti dovanų kuponą. Sulaukęs tokios dovanos, asmuo galės bet kada atvykti į medelyną ir išsirinkti patikusių augalų ar prekių, skirtų priežiūrai.

Medelynas – viena iš prekybos vietų, kurių asortimentas yra ypač stipriai įtakojamas sezoniškumo: ne paslaptis, kad būtent prasidėjus pavasariui dauguma žmonių suskuba kurti arba atnaujinti jiems priklausančias teritorijas. Būtent todėl nesunku suprasti, kodėl šiltuoju metų laiku medelyno asortimentas gali būti net kelis ar keliolika kartų didesnis nei vėlyvą rudenį ar žiemą.