STATYBŲ INŽINERINĖS PASLAUGOS, UAB

3.7 / 5 (9)

Kontaktinė informacija

Buveinės adresas:T. Ševčenkos g. 14/Švitrigailos g. 16, 03223, Vilnius
Telefonas:+37052312888
Faksas:+37052312889
El. paštas:info@info.com
Tinklalapis:http://sipaslaugos.lt

Įmonės informacija

Įmonės kodas:111678149
PVM kodas:LT116781414
SD kodas:52781
Darbuotojų skaičius:18 darbuotojai (apdraustieji)
Sodros skola:nėra
Steigimo data:1999 M08 24

Darbo laikas

Pirmadienis:08:00 - 17:00
Antradienis:08:00 - 17:00
Trečiadienis:08:00 - 17:00
Ketvirtadienis:08:00 - 17:00
Penktadienis:08:00 - 17:00
Šeštadienis:Nedirba
Sekmadienis:Nedirba

Įmonės logotipas

Sodros skolos

Šiuo metu duomenų apie PSD įsiskolinimus nėra.

Darbuotojai

Šiandien darbuotojų yra 18
Rodyti daugiau

Atsiliepimai

Atsiliepimų apie STATYBŲ INŽINERINĖS PASLAUGOS, UAB įmonę nėra. Būk pirmas!

Apie įmonę

UAB "CARL BRO" – inžinerinė konsultacinė įmonė, teikianti klientams profesionalią pagalbą suformuojant, parengiant ir įgyvendinant investicinius projektus, nuolatos vystanti savo veiklą planavimo, projektavimo ir konsultavimo srityse. Mūsų darbo kryptys - pastatai, energija ir aplinkosauga. Mūsų kompanija savo veikloje plačiai taiko tarptautinės konsultuojančių inžinierių organizacijos FIDIC pricipus bei sutarčių vykdymo nuostatas. UAB "CARL BRO" priklauso vienai iš stambiausių Skandinavijoje - Danijos - Olandijos inžinerinių konsultacinių kompanijų grupei GRONTMIJ | CARL BRO, apjungianti įvairias inžinerines konsultacines kompanijas, kuriose dirba apie 7000 įvairių sričių specialistų - inžinierių, ekonomistų, kontraktų ir projektų valdymo ekspertų. UAB "CARL BRO" betarpiškas bendradarbiavimas su kolegomis iš Grontmij | Carl Bro grupės kompanijų užtikrina nuolatinį įmonės specialistų tobulėjimą, įgyjant naujos patirties, perimant iš kolegų "know-how" bei žinias apie naujausias technologijas, leidžia Lietuvos klientams suteikti profesionalias ir kokybiškas paslaugas. UAB " CARL BRO" priklauso Lietuvos energijos konsultantų asociacijai.

ĮGYVENDINTI PROJEKTAI

 • Techniniai projektai daugiabučių gyvenamųjų namų ir viešojo sektoriaus pastatų bei jų inžinerinių sistemų renovavimui 2007-2008 m.
 • Vilniaus miesto savivaldybės ir pasaulio banko projektas "Energijos taupymas gyvenamuosiuose namuose, komercinio fondo administravimas" 2004 - 2007.06.
 • Danijos energetikos agentūros finansuojamas projektas "Investicijos į švarias technologijas Lietuvos sanatorijose" (įvairiuose miestuose) su paraiškų rengimu finansavimui iš NEFCO 2003 m. - tęsiasi
 • Investicinis projektas "Technologijų ir projektavimo kabinetų rekonstravimo ir modernizavimo 26 mokyklose galimybių studija" 2005 m.
 • Investicinis projektas Vilniaus universiteto ligoninės Žalgirio klinikai "Rezidentų (odontologijos specialistų) ir mokslininkų tyrimų ir studijų bazės infrastruktūros plėtra" 2005 m.
 • Vilniaus, Kauno, Klaipėdos, Panevėžio, Šiaulių, Utenos, Ukmergės, Palangos ir kitų miestų ligoninių energetiniai auditai, investiciniai ir techniniai projektai bei darbų techninė priežiūra 1996-2005 m.
 • Energetiniai auditai, investiciniai bei techniniai projektai, susiję su energijos taupymu Lietuvos švietimo įstaigų sektoriuje 2001-2005 m.
 • Danijos energetikos agentūros finansuotas projektas "Energijos taupymas Lietuvos sveikatos apsaugos sektoriuje" (sektoriaus analizė ir 6 stambiausių Lietuvos ligoninių energetiniai auditai, investiciniai projektai) 2001-2004 m. 
  Neries baseino pirkimo dokumentų ir techninių specifikacijų parengimas 11-os savivaldybių prioritetiniams objektams Ventos – Lielupės baseino pirkimo dokumentų ir techninių specifikacijų parengimas 3-jų savivaldybių prioritetiniams objektams
 • Techninė parama ir techninė priežiūra įgyvendinant nuotekų valymo įrenginių ir siurblinių rekonstrukcijos, geriamo vandens tiekimo ir nuotekų tinklo išplėtimo ir rekonstrukcijos projektą Plungėje
 • Techninė priežiūra įgyvendinant Mažeikių miesto nuotekų valymo įrenginių ir tinklų rekonstrukcijos bei plėtros projektą ir techninė pagalba projekto įgyvendinimo grupei 
 • Laivuose susidariusių atliekų priėmimo punkto statybos Klaipėdos jūrų uoste techninė priežiūra ir kt. 

Paslaugos

 • Galimybių studijos ir investiciniai projektai pramonės ir visuomeniniame sektoriuose Generaliniai planai/studijos Projektų valdymas ir koordinavimas Rinkos apžvalga Techninės konsultacijos Pastato/statinio inspektavimas Energetinis auditas Investiciniai projektai Techniniai projektai Techninė priežiūra Paraiškų/pasiūlymų rengimas Darbų ir paslaugų pirkimo procedūrų (konkursų) organizavimas Pastatų energinio naudingumo sertifikavimas