STATYBOS RITMAS, UAB
Adresas
Gamyklų g. 3, LT- 68108, MARIJAMPOLĖ
(Rodyti žemėlapyje)
Vadovas
Darbuotojai
217
Papildomas telefonas
+370 699 52866
Faksas
(343) 70787
Steigimo metai
1993-04-21
Įmonės kodas
151203391
PVM kodas
LT512033917
SD draudėjo kodas
536712
3.3 / 5 Balsavo: 4

UAB "STATYBOS RITMAS" - tai specializuotų statybos įmonių grupė ("Ekosta","Mavista","Garfus") dirbanti Lietuvos rinkoje bei teikianti platų statybos paslaugų spektrą. Nuolatinio tobulėjimo dėka UAB "STATYBOS RITMAS" užtikrina aukščiausią statybos darbų kokybę ir efektyvų poreikių tenkinimą. Tai  profesionali ir motyvuota komanda, sąžininga prieš klientus ir visuomenę. STATYBOS RITMAS dirbdama statybų sektoriuje siekia būti atvirais rinkos naujovėms, remti kūrybiškumą bei skatinti progresą, būti aktyviais visuomeninio gyvenimo dalyviais, prisiimti atsakomybę už mus supančių žmonių gerovę, būti pavyzdžiu jaunoms verslo bendrovėms, būti sąžiningu ir patraukliu darbdaviu, mokyti ir motyvuoti talentingus ir sąžiningus žmones, išlaikyti aukščiausius kokybės ir aplinkos apsaugos standartus įgyvendinant statybos projektus.

VEIKLA

  • Statybos darbai (bendrovės stato gamybinius, visuomeninius, gyvenamuosius (individualius ir daugiabučius) mūrinius, karkasinius ir kitus specializuotus pastatus nuo pamatų iki rakto)
  • Remonto darbai (bendrovės atlieka pastatų renovaciją, rekonstrukciją, apšiltinimą, vidaus ir lauko apdailą, interjero ir eksterjero įrengimą, stogų konstrukcijų montavimą, dengimą ir remontą, santechnikos, vėdinimo, elektros ir kitų inžinerinių tinklų montavimą)
  • Generalinio rangovo funkcijos
  • Gamyba (betono, skiedinių gamyba, gelžbetonio ir metalo gaminių gamyba, skardos gaminių gamyba)
  • Gavyba (žvyro ir smėlio karjero eksploatavimas, žvyro ir smėlio pardavimas)
  • Prekyba (didmeninė ir mažmeninė prekyba statybinėmis medžiagomis, plataus asortimento buitinėmis ir ūkio prekėmis)
  • Paslaugos( bendrovė teikia vietinio krovinių gabenimo paslaugas, nuomoja autokranus, autobokštelius, ekskavatorius ir kitus statybinius mechanizmus)
  • Investiciniai projektai, nekilnojamo turto vystymas

Žemėlapis

Atsiliepimai, skundai

Komentarų nėra

Nurodyti tik tuo atveju jei norite kad įmonė su jumis susisiektų, telefonas bus rodomas viešai.
Įvestas simbolių skaičius: 0

* Žvaigždute pažymėtus laukelius būtina užpildyti.
Lankytojai, pateikdami nuomonę apie įmones patvirtina, kad ši informacija yra teisinga ir visiškai atsako už jos turinį. Iš užsienio parašyti komentarai gali būti pašalinti dėl sudėtingos autorių paieškos. RAŠYDAMI komentarą Jūs PATVIRTINATE, kad susipažinote su Spec.lt komentavimo taisyklėmis.