Kontaktinė informacija

Buveinės adresas:Gamyklų g. 3 MARIJAMPOLĖ, 68108, Marijampolė
Telefonas:+37034371450
Faksas:+37034370787
El. paštas:info@sr.lt
Tinklalapis:http://sr.lt

Įmonės informacija

Įmonės vadovas:Gintaras Vilutis
Įmonės kodas:151203391
PVM kodas:LT512033917
SD kodas:536712
Darbuotojų skaičius:183 darbuotojai (apdraustieji)
Sodros skola:nėra
Steigimo data:1993 M04 21

Darbo laikas

Įmonės logotipas

Sodros skolos

Šiuo metu duomenų apie PSD įsiskolinimus nėra.

Darbuotojai

Šiandien darbuotojų yra 183
Rodyti daugiau

Atsiliepimai

JONAS 2020-05-16 / 10.0.3.11
Mes, Prienų Stadiono g. 26 namo gyventojai, labai džiaugiamės, kad mūsų namo renovaciją vykdo "Statybos ritmas". Kiekvieną dieną mes matome kokybiškai dirbančius darbininkus, kurie triūsia tikrai iš širdies, o jiems puikiai vadovauja darbų vadovas Remigijus. Rekomenduojame šią organizaciją visiems. Tai pavyzdys kaip reikia dirbti. Turėsime pavyzdinį namą Prienuose. Vaida ir Jonas

Apie įmonę

UAB "STATYBOS RITMAS" - tai specializuotų statybos įmonių grupė ("Ekosta","Mavista","Garfus") dirbanti Lietuvos rinkoje bei teikianti platų statybos paslaugų spektrą. Nuolatinio tobulėjimo dėka UAB "STATYBOS RITMAS" užtikrina aukščiausią statybos darbų kokybę ir efektyvų poreikių tenkinimą. Tai  profesionali ir motyvuota komanda, sąžininga prieš klientus ir visuomenę. STATYBOS RITMAS dirbdama statybų sektoriuje siekia būti atvirais rinkos naujovėms, remti kūrybiškumą bei skatinti progresą, būti aktyviais visuomeninio gyvenimo dalyviais, prisiimti atsakomybę už mus supančių žmonių gerovę, būti pavyzdžiu jaunoms verslo bendrovėms, būti sąžiningu ir patraukliu darbdaviu, mokyti ir motyvuoti talentingus ir sąžiningus žmones, išlaikyti aukščiausius kokybės ir aplinkos apsaugos standartus įgyvendinant statybos projektus.

VEIKLA

  • Statybos darbai (bendrovės stato gamybinius, visuomeninius, gyvenamuosius (individualius ir daugiabučius) mūrinius, karkasinius ir kitus specializuotus pastatus nuo pamatų iki rakto)
  • Remonto darbai (bendrovės atlieka pastatų renovaciją, rekonstrukciją, apšiltinimą, vidaus ir lauko apdailą, interjero ir eksterjero įrengimą, stogų konstrukcijų montavimą, dengimą ir remontą, santechnikos, vėdinimo, elektros ir kitų inžinerinių tinklų montavimą)
  • Generalinio rangovo funkcijos
  • Gamyba (betono, skiedinių gamyba, gelžbetonio ir metalo gaminių gamyba, skardos gaminių gamyba)
  • Gavyba (žvyro ir smėlio karjero eksploatavimas, žvyro ir smėlio pardavimas)
  • Prekyba (didmeninė ir mažmeninė prekyba statybinėmis medžiagomis, plataus asortimento buitinėmis ir ūkio prekėmis)
  • Paslaugos( bendrovė teikia vietinio krovinių gabenimo paslaugas, nuomoja autokranus, autobokštelius, ekskavatorius ir kitus statybinius mechanizmus)
  • Investiciniai projektai, nekilnojamo turto vystymas