LEKO FINANCE, UAB

3.3 / 5 (3)

Kontaktinė informacija

Buveinės adresas:Ukmergės g. 221 -23, 07156, Vilnius
Telefonas:+37068358307
El. paštas:info@lekofinance.lt
Tinklalapis:http://lekofinance.lt/

Įmonės informacija

Įmonės kodas:303081359
SD kodas:2220774
Darbuotojų skaičius:3 darbuotojai (apdraustieji)
Sodros skola:nėra
Steigimo data:2013 M06 7

Darbo laikas

Pirmadienis:09:00 - 17:00
Antradienis:09:00 - 17:00
Trečiadienis:09:00 - 17:00
Ketvirtadienis:09:00 - 17:00
Penktadienis:09:00 - 17:00
Šeštadienis:Nedirba
Sekmadienis:Nedirba

Įmonės logotipas

Sodros skolos

Šiuo metu duomenų apie PSD įsiskolinimus nėra.

Darbuotojai

Šiandien darbuotojų yra 3
Rodyti daugiau

Atsiliepimai

Atsiliepimų apie LEKO FINANCE, UAB įmonę nėra. Būk pirmas!

Apie įmonę

UAB „Leko Finance“ – tai įmonė, kuri specializuojasi buhalterinės apskaitos srityje. Paslaugos suteikiamos mažoms ir vidutinėms įstaigoms, asmenims, kurie dirba su individualia veikla ar patentu. Sutvarkoma bet kokios veiklos buhalterinė apskaita, konsultuojama mokesčių klausimais, sprendžiamos darbo teisės dilemos ir kt. Sutvarkomi visi dokumentai pagal kliento reikalavimus. Įmonė suteikia ne tik nuolatines buhalterinės apskaitos paslaugas. Galite kreiptis tik tuomet, kai reikia deklaruoti pajamas.

UAB „Leko Finance“ atsižvelgdama į klientų poreikius bei galimybes – kiekvienam individualiai pasiūlo planą, kuri padės tinkamai sutvarkyti buhalteriją. Į įmonę kartais kreipiasi tokie verslininkai, kurių veiklų buhalterijos yra labai apleistos. Kompetentingi profesionalai viską sutvarko ir toliau tvarkingai veda apskaitą. Teikiamos paslaugos remiasi į lankstumo bei geros kainos principą. Kliento poreikių įgyvendinimas – UAB „Leko Finance“ tikslas.

Suteikiamos šios paslaugos: pirkimų ir pardavimų dokumentų registravimas, kasos dokumentų registravimas, banko duomenų tvarkymas, ilgalaikio turto apskaita ir nusidėvėjimo skaičiavimas, ataskaitų rengimas, pajamų deklaravimas, pelno bei nuostolių fiksavimas. Visos paslaugos suteikiamos kokybiškai ir atsižvelgiant į kliento norus. Pavyzdžiui, jeigu jis pageidauja pervesti 2 proc. mokestį kokiai nors organizacijai – tai efektyviai bus sutvarkyta. Komandoje dirba tik puikūs savo srities profesionalai, kurie nuolatos tobulėja ir domisi inovacijomis. Taip pat dirbant naudojama tik kokybiška įranga, kuri užtikrina darbą be klaidų.