GERA VATA, UAB
Adresas
Rugių g. 2, Vilnius
(Rodyti žemėlapyje)
Vadovas
Darbuotojai
4
Skola sodrai
2.15 € (2018-01-24 )
Papildomas telefonas
+370 687 24595
Steigimo metai
2008-07-01
Įmonės kodas
301785578
PVM kodas
LT100004187915
SD draudėjo kodas
1004788
2.7 / 5 Balsavo: 7

UAB "Gera vata" - oficiali Austrijoje gaminamos apšiltinimo sistemos THERMOFLOC atstovė Lietuvoje, Latvijoje, Baltarusijoje bei Kaliningrado srityje, kuri platina THERMOFLOC izoliacinę medžiagą (ekovatą), difūzines plėveles, garo izoliacijos plėveles, sandarinimo juostas, aplikacinius įrenginius, atlieka apšiltinimo bei parengiamuosius darbus, suteikia garantijas.

Paslaugos

UAB "Gera vata" apšiltina visų tipų pastatus (stogus, perdangas, sienas, grindis, lubas, fasadus) Europos Sąjungoje sertifikuota įranga, suteikia garantijas.

Taip pat atlieka paruošiamuosius darbus- įrengia karkasus, fasadus, keičia stogus ir pan.- reikalingus kokybiškai apšiltinti pastatą.

Platina aplikacinius irenginius suinteresuotoms partneriais tapti imonėms bei asmenims.

Konsultuoja apšiltinimo, pasyvaus namo, kvėpuojančios namo konstrukcijos klausimais.

Produktai

THERMOFLOC- Besiūlė, CE sertifikuota, Ekologiška apšiltinimo sistema iš celiulozės (ekovata), kuri Austrijoje gaminama jau virš 20-ies metų ir sėkmingai naudojama virš 20-ies Europos šalių stogų, sienų, grindų, lubų, perdenginių, pertvarų, fasadų, namų, pramoninių pastatų, žemės ūkio pastatų ir t.t. apšiltinimui, termo ir garso izoliacijai. Dėka daugelio privalumų THERMOFLOC išaugo į sistemą, kuri šiuo metu gali pasiūlyti puikaus kokybės ir kainos santykio produktus- celiuliozės pagrindu gaminamą izoliacinę medžiagą (ekovatą), garo plėveles, difuzines plėveles, lipnias sandarinimo juostas, sandarinimo klijus bei aplikacinę įrangą.

Beje, THERMOFLOC ekovata- vienintelė, kuri turi specialiai rankiniam darbui skirtą medžiagą perdangų ir nestačių stogų apšiltinimui be aplikacinio aparato.

Glaudžiai bendradarbiaujant su Austrijos bei Vokietijos pasyvių namų bei statybos institutais THERMOFLOC perteikia neikainojamą ‘know-how' ir, be abejo, suteikia garantijas, kai medžiagų ilgaamžiškumas siekia net 60 metų.

Žemėlapis

Atsiliepimai, skundai

Komentarų nėra

Nurodyti tik tuo atveju jei norite kad įmonė su jumis susisiektų, telefonas bus rodomas viešai.
Įvestas simbolių skaičius: 0

* Žvaigždute pažymėtus laukelius būtina užpildyti.
Lankytojai, pateikdami nuomonę apie įmones patvirtina, kad ši informacija yra teisinga ir visiškai atsako už jos turinį. Iš užsienio parašyti komentarai gali būti pašalinti dėl sudėtingos autorių paieškos. RAŠYDAMI komentarą Jūs PATVIRTINATE, kad susipažinote su Spec.lt komentavimo taisyklėmis.