Kontaktinė informacija

Buveinės adresas:Jankiškių g. 16, 02300, Vilnius
Telefonas:+37052310004
El. paštas:biuras@daila.lt

Įmonės informacija

Įmonės kodas:121455244
PVM kodas:LT214552415
SD kodas:48056
Darbuotojų skaičius:2 darbuotojai (apdraustieji)
Sodros skola:nėra
Steigimo data:1992 M06 24

Darbo laikas

Pirmadienis:07:00 - 16:00
Antradienis:07:00 - 16:00
Trečiadienis:07:00 - 16:00
Ketvirtadienis:07:00 - 16:00
Penktadienis:07:00 - 16:00
Šeštadienis:Nedirba
Sekmadienis:Nedirba

Įmonės logotipas

Sodros skolos

Šiandien PSD įsiskolinimų yra 0.00
Rodyti daugiau

Darbuotojai

Šiandien darbuotojų yra 2
Rodyti daugiau

Atsiliepimai

Algirdas2019-08-19 / 10.0.4.11 / 861655272
Nepatikima UAB "Daila", atleido darbuotojus 2019 m. liepos mėn., o atlyginimų iki šiol, 2019-08-19, neišmokėjo, maitina pažadais ir vėl kviečia dirbti, matomai galvoja, kad mokės atlyginimus vokeliuose kaip ukrainiečiams. Kol dirbo ankstesni vadovai, tai buvo stabiliai dirbanti įmonė, o jaunimas turbūt "išplaus" buvusį kapitalą ir bankrutuos

Apie įmonę

UAB "Daila" yra privataus kapitalo ribotos atsakomybės įmonė, turinti virš 40 metų darbo patirtį. Bendrovė atlieka gyvenamųjų, viešojo naudojimo, pramonės ir kitos ūkinės veiklos pastatų bei kultūros paveldo nekilnojamųjų vertybių bendruosius statybos, remonto, rekonstravimo, apdailos, stogų įrengimo bei apšiltinimo darbus iš savo ir užsakovų medžiagų.
Mūsų rankose ilgametė patirtis. Mes dirbame su aukščiausios kvalifikacijos specialistais, naudojame aukščiausios kokybės medžiagas, naujausią ir jau laiko patikrintą įrangą. Mes darome viską, kad mūsų miestas būtų dar gražesnis.
UAB "Daila" yra atestuota statybos įmonė. Lietuvos Respublikos Aplinkos ministerijos atestatas Nr. 0178, išduotas 2013 m. sausio mėn. 25 d., suteikia teisę atlikti bendruosius statybos, remonto, rekonstravimo ir apdailos darbus ypatingos svarbos statybos objektuose.
Mūsų užsakovais yra Lietuvos Respublikos Seimas ir Vyriausybė, Prezidentūra, bankai, Lietuvos valstybinės ir verslo įmonės, privatūs asmenys. Klientų sąraše yra Vilniaus tarptautinis oro uostas, Kinijos ekonomikos ir prekybos biuras, Muitinės departamentas prie Lietuvos Respublikos Finansų ministerijos, Vilniaus Gedimino technikos universitetas, Lietuvos teisės universitetas ir kitos įstaigos bei bendrovės.

PARTNERIAI

UAB "Magirnis"; UAB "Conresta"; ABF "VITI"; UAB "Veikmė"; UAB "Vilprim"; UAB; "Vanstekas"; UAB "Pažangi statyba"

ĮGYVENDINTI PROJEKTAI

 • Lietuvos Respublikos Seimas
 • Lietuvos Respublikos Vyriausybė
 • Lietuvos Respublikos Krašto apsaugos ministerija
 • Lietuvos Respublikos Susisiekimo ministerija
 • Kinijos ekonomikos ir prekybos biuras Lietuvoje
 • Sapiegos ligoninė, Vilnius
 • Kongresų rūmai, Vilnius
 • Maltos ordino pagalbos tarnyba
 • Lietuvos nacionalinis dramos teatras
 • Tarptautinis Vilniaus oro uostas, atvykimo salė Technikos namai, Vilnius
 • Viešbutis "Šarūnas", Vilnius
 • Medininkų pasienio postas ir kt.

Paslaugos

 • Montuoja (apsaugines, priešgaisrines, lauko ir vidaus duris, visų tipų langus, pakabinamas lubas, gipso kartono sienas ir pertvaras, aliuminio konstrukcijas, laiptų konstrukcijas ir kt.) Įrengia ( monolitines grindis, natūralaus granito ir marmuro grindis, akmens masės ir keraminių plytelių grindis, parketo grindis iš įvairių medžio rūšių, lentų grindis, linoleumo ir PVC grindis) Įstiklinimo darbai Stogų danga Pastatų apšiltinimas Statinių eksterjerų ir interjerų apdaila Teritorijos tvarkymo darbai Nuomoja (pastolius, mažosios mechanizacijos priemones, kompresorius, šlifavimo mašinas ir kt.)