APSKAITOS IR MOKESČIŲ MENAS, UAB

4.3 / 5 (4)

Kontaktinė informacija

Buveinės adresas:Dociškių g. 15 -40, 06154, Vilnius
Telefonas:+37067084685
El. paštas:info@amm.lt
Tinklalapis:http://amm.lt

Įmonės informacija

Įmonės kodas:302571253
SD kodas:2082216
Darbuotojų skaičius:5 darbuotojai (apdraustieji)
Sodros skola:nėra
Steigimo data:2010 M12 2

Darbo laikas

Įmonės logotipas

Sodros skolos

Šiuo metu duomenų apie PSD įsiskolinimus nėra.

Darbuotojai

Šiandien darbuotojų yra 5
Rodyti daugiau

Atsiliepimai

Atsiliepimų apie APSKAITOS IR MOKESČIŲ MENAS, UAB įmonę nėra. Būk pirmas!

Apie įmonę

UAB „Apskaitos ir mokesčių menas“ – įmonė, kurios specializacija yra buhalterinės apskaitos tvarkymas, konsultacijos apskaitos klausimais bei projektų apskaita. Įmonė yra labai lanksti ir pasiruošusi priimti naujus iššūkius, kurie gali suteikti naujos naudingos patirties.

Uždaroji akcinė bendrovė savo veiklą pradėjo 2010 metais. Joje dirba tik kompetentingi darbuotojai, kurių tikslas, kad klientai liktų patenkinti suteikiamomis paslaugomis. Įmonė taip pat turi ilgametę patirtį ir audito srityje. UAB „Apskaitos ir mokesčių menas“ tikslas yra ne tik sutvarkyti įmonės buhalteriją, tačiau tuo pačiu ir suteikti konsultacijas, kurios reikalingos kompanijų vadovams. Darbo metu galima kreiptis tiek kartų, kol pavyks atrasti atsakymą į dominantį klausimą.

Buhalterines paslaugas teikiančios įmonės klientai – skirtingose srityse dirbantys asmenys. Pradedant statybomis bei maitinimo įstaigų buhalterija ir baigiant informacinėmis technologijomis. Skirtingos sritys skatina ieškoti informacijos, domėtis ir tuo pačiu tobulėti. Taigi, jeigu Jums reikia lanksčiai į inovacijas žiūrinčios kompanijos – „Apskaitos ir mokesčių menas“ geriausiai Jums tinkantis pasirinkimas.

Tuo pačiu kompanija tvarko ir ypač apleistos įmonės buhalteriją. Suranda atlikto darbo išvadas ir toliau palaiko apskaitos smulkmenas.

Kiekviena įmonė, kuri nori dirbti legaliai ir tuo pačiu surasti būdus, kurie gali padėti sutaupyti – turėtų pasinaudoti buhalterių paslaugomis.