Aidaste, UAB


Adresas
Taikos pr. 98-208, LT-51176 Kaunas
Vadovas
Darbuotojai
5
Papildomas telefonas
+370 603 03268
Steigimo metai
1995-09-25
Įmonės kodas
134572219
PVM kodas
LT345722113
SD draudėjo kodas
473403
Vertinimas
Balsavo: 1
3/5

UAB „Aidaste“ tai nuo 1995 metų sėkmingai Lietuvoje dirbanti įmonė, kuri užsiima krovinių gabenimu, autotransporto logistikos sprendimais bei muitinės tarpininkavimo paslaugomis. Centrinė įmonės būstinė yra Kaune, tačiau dėl bendradarbiavimo galima susitarti ir telefonu.

Įmonės sukaupta patirtis leidžia pasiūlyti aukščiausios kokybės paslaugos optimaliausiomis kainomis. Tie, kurie nori kokybės turėtų kreiptis į UAB „Aidaste“.

Įmonė Aidastė“ užsiima muitinės tarpininkavimo paslaugomis ir padeda susitvarkyti visus dokumentus, kurie yra susiję su krovinių pervežimo sąlygomis. Tai ypač aktualu tokiu atveju, jeigu planuojate pervežti netradicinį krovinį. Reikalingus dokumentus sutvarkys atsakinga įmonė ir klientui neteks dėl nieko jaudintis.

Taip pat įmonė suteikia galimybę krovinius gabenti automobiliu ir traukiniu.

Autotransportu:

  • Krovinių pervežimas tarptautiniais maršrutais.
  • Suteikiamas krovinių draudimas ir prisiimama atsakomybė.
  • Gabenami negabaritiniai arba pavojingi kroviniai.


Krovinių gabenimas geležinkeliu:

 

  • Krovinių gabenimas.
  • Krovinių perrovimas.
  • Krovinių draudimas.
  • Konsultavimas ir pagalba.

UAB „Aidaste“ teikia aukščiausio lygio krovinių transportavimo paslaugas, kuriomis naudojasi tiek individualūs asmenys, tiek įmonės. Jeigu jums reikia koja kojon su inovacijomis žygiuojančio profesionalo – kreipkitės į šią firmą. UAB „Aidaste“ – geriausias pasirinkimas siekiantiems tobulumo.

 

Žemėlapis

QR kodas

Aidaste, UAB QR kodas, kontaktinė informacija, rekvizitai

QR kodo pagalba, įmonės Aidaste, UAB duomenis galite lengvai perkeli į savo mobilujį telefoną arba planšetinį kompiuterį.

Kokie duomenys bus perkelti?
Įmonės pavadinimas, Vadovas, Įmonės adresas, Telefonas, Papildomas telefonas, Elektroninio pašto adresas, Interneto svetainė.

Kaip nuskaitomas QR kodas?
Norėdami nuskaityti pateiktos įmonės QR kodą, turite turėti išmanųjį telefona arba planšetinį kompiuterį, su veikiančiu interneto ryšiu bei fotokamera. Taip pat jame turės būti įdiegta QR nuskaitymo programėlė.