Kelių tiesimas ir priežiūraUAB "BISERIS" buvo įkurta 1993 m., siekiant pasiūlyti klientams moderniausius kelių ženklinimo sprendimus, kurie ne tik suteikia keliams estetinį vaizdą, bet ir didina vairuotojų...

Ukmergės g. 322, LT-12106 Vilnius
41

UAB "KELDARISTA", atlieka visus kelių tiesimo, remonto, aplinkos tvarkymo, vandentiekio ir nuotekų tinklų klojimo darbus. Nuomoja kelių tiesimo techniką. Ilgametė patirtis, garantuota kokybė. VEIKLA Kelių...

S. Konarskio g. 22-4, LT- 03124, VILNIUS
31

asfaltbetonio mišiniai, aplinkos tvarkymo elementai, trinkelės, šaligatvio plytelės, gatvės bortai, vejų borteliai, latakai, gėlinės, stulpai tvoroms, skaldytos plytos, betono mišiniai, cementiniai skiediniai, kalkiniai skiediniai, rūsio...

Gamybos g. 7, LT- 76128, ŠIAULIAI
74

Mūsų pagrindinis įmonės siekis yra tiekti Lietuvos rinkai produktus, į kuriuos investavę pinigus, mūsų klientai gauna išliekamąją vertę. Mes savo beveik 10 metų kauptą...

Birželio 23-iosios g. 5, LT-03206, Vilnius
5

Trinkelių dangos įrengimas, kiemo įrengimas, sporto aikštelės, gerbūvis, gerbūvio įrengimas, plotų lyginimas, planiravimas, kelių įrengimas, gatvių įrengimas, aikštelė, aikštelių dangų įrengimas, aikštės, aplinka, aplinkos projektavimas,...

Žalgirio g. 88-805, LT-09303 Vilnius
15

UAB "Alkesta" pirmtakė buvo įkurta 1966 m. sausio 1 d. Pagrindinis jos tikslas - per karą sugriautų tiltų ir pagrindinių kelių atstatymas bei naujų tiesimas...

Naujoji g. 118, LT- 62175, ALYTUS
591

VEIKLA Kelių ir gatvių projektavimas, tiesimas, priežiūra, remontas Kelių ir gatvių statybos bei remonto darbų techninė priežiūra Kelio ženklų ir kitų eismo reguliavimo priemonių įrengimas ...

S. Daukanto g. 66, LT- 87104, TELŠIAI
139

Bendrovė įkurta 1955 m.;1990 m. bendrovė įregistruojama kaip valstybinė kelių tiesimo įmonė, o po privatizavimo viešo akcijų pasirašymo būdu 1993 m. kaip AB ...

Deltuvos g. 26 LT- 20122, UKMERGĖ
200

VEIKLA ;Gaminame ir parduodame užpildus betonui, skiediniams,;;mineralines medžiagas keliams, aikštelėms

Rizgonių k., LT- 55495, Upninkų sen., JONAVOS R.
108

Specializuota gamybinė/prekybinė įmonė, dirbanti statybos rinkoje. „RUFAX“ tai: novatoriškumas, profesionalumas, optimalūs sprendimai, ilgaamžis sandarus stogas, kokybė ir patraukli kaina. Vizija – ekologiškos statybos. KONTAKTINIAI DUOMENYS...

Joninių g. 17, LT- 54354, DOMEIKAVA, KAUNO R.
12

UAB "PANEVĖŽIO STATYBOS TRESTAS" - viena didžiausių ir seniausiai veikiančių statybos įmonių Lietuvoje, teikianti bendrųjų ir specializuotų statybos darbų, projektų valdymo...

P. Puzino g. 1 LT- 35173, PANEVĖŽYS
147

UAB "TELŠIŲ KELIAI" susikūrė 1990 metais. Teikia paslaugas, remdamasi individualiomis sutartimis su gyventojais bei sutartimi su rajono savivaldybe dėl komunalinių atliekų surinkimo. ...

Mažeikių g. 18, LT-87101 Telšiai
72

1993 m. buvo įsteigta viena pirmųjų privačių kelių statybos įmonių Lietuvoje;UAB „Fegda“. 1995 m. UAB „Fegda“ akcininkai Kaune įkūrė UAB „Fegda ir partneriai“. Palyginti su kitomis...

Geologų g. 12, LT- 02190, VILNIUS
275

Valstybės įmonė "Klaipėdos regiono keliai", įkurta 1995 m., tęsia senas Žemaitijos kelininkų tradicijas. Su didele atsakomybe prižiūrime Klaipėdos, Kretingos, Skuodo, Šilutės bei...

Tilžės g. 54, LT-91110 Klaipėda
198

Statybų rinkoje dirbame nuo 1958 m. Buvome vieni iš stipriausių ir technologiškai moderniausių statybos įmonių – tokie išlikome ir dabar. Atliekame...

Statybininkų g. 9 LT- 33111, MOLĖTAI
8

UAB "PRISMALITUS" – jauna ir energinga įmonė, kurios tikslas – pasiūlyti europinius standartus atitinkančias Avery Dennison šviesą atspindinčias medžiagas Lietuvos, Latvijos ir Estijos gamintojams, tiekti ir parduoti...

Rotušės a. 27, LT- 44279, KAUNAS
2

Lemminkainen Lietuva tęsia perimtų įmonių tradicijas, kartu tai yra viena seniausių ir didžiausią patyrimą turinti kelių tiesimo įmonė Lietuvoje, įsteigta 1959 m.

Granito g. 4, LT- 02241, VILNIUS
376

Molėtų pl. 283B, Varniškiai, LT-15141 Vilniaus r.

H. ir O. Minkovskių g. 114, LT-46247 Kaunas
30

Vieštovės g. 49-Vieštovėnai, LT-90102 Plungės r.
24

Gytarių g. 9-13, LT-78361 Šiauliai
29

Naugarduko 37-13, LT-11300 Vilnius
4

Labanoro g. 10, Paisetės I k., Utenos r.
34

Šabaldauskai, 28434 Utenos r.
167

Ekskavatorininkų g. 1B, LT-52461 Kaunas
11

Baravykų g. 1, LT-66181 Druskininkai
9

J. Žemgulio g. 46, LT-35239 Panevėžys
17

Ateities pl. 31, LT-52167 Kaunas
6

Margirio g. 12, Ringaudai, LT-53335 Kauno r.
15

Visorių g. 27, LT-08300 Vilnius
21

Kelių tiesimas ir priežiūra veiklos aprašymas

Kelių tiesimas ir priežiūra

Koks yra vienas ryškiausių požymių galintis atskirti modernų, inovatyvų pasaulį nuo trečiųjų šalių? Tai – keliai. Jeigu valstybė gali pasigirti turinti išasfaltuotus kelius net ir tose vietovėse, kur mašinos užsuka retai – ji gali drąsiai save vadinti modernia valstybe. Kelių tiesimas ir priežiūra – sudėtingas darbas. Ne veltui paliekamas savo srities profesionalams, kurie žino kaip reikia atlikti tiesimo ir priežiūros darbus, tuo pačiu turi reikalingą įrangą. Spec.lt katalogas vienija šios srities specialistus. Kadangi visos įmonės, kurios savo paslaugas siūlo Lietuvoje, yra vienoje vietoje – greitai atrasite tinkamiausią pasirinkimą.

Visos siūlomos įmonės turi licenzijas užsiimti tokio pobūdžio veikla. Visi darbai yra suderinami su aplinkos ministerija.

Kelių tiesinimas įprastai apima daugiau veiklų. Didžioji dalis įmonių suteikia šias paslaugas:

 • Tiltų, viadukų, požeminių perėjų statyba ir remontas. Lietuva – vingių ir vandens telkinių karštas. Norint, kad keliavimas šalyje būtų patogus – įmonės užsiima ir tiltų, viadukų ir panašių kelių tiesimu.
 • Kelių ir gatvių tiesimas ir remontas. Į įmones kreipiasi ne tik valstybė, tačiau ir fiziniai asmenys, kurie nori, jog jų gatvę būtų tvarkinga. Prasta gatvė – ne tik estetikos problema. Ji prisideda ir prie transporto priemonės gadinimo.
 • Aplinkos įrangos darbai. Visi darbai yra suderinti su Aplinkos Ministerija, taigi – legalūs.
 • Oro uostų nusileidimo ir pakilimo takų tiesimas. Darbai atliekami ypač kruopščiai. Nors dažniausiai užsisakoma, kuomet reikia įgyvendinti didelius projektus – į įmonės kreipiasi ir nuosavų lėktuvų arba kukurūznikų savininkai.
 • Geležinkelių tiesimas. Lietuvoje geležinkelių sistema nėra labai palčiai išplėtota. Visgi, valdžia stengiasi, kad traukiniais susisiekti su kitomis Europos valstybėmis būtų kuo paprasčiau.
 • Kelių, gatvių, aikštelių ženklinimo, projektavimo darbai. Visi darbai atliekami suderinus su savivaldybę. Nei vienas ženklas negali būti pastatytas be valdžios žinios, kadangi viskas yra reglamentuojama įstatymais.
 • Parduodame kelių ženklinimo medžiagas bei įrengimus.
 • Įrengiame kelio ženklus ir priemones eismo saugumui gerinti. Taip pat daugelis įmonių rengia ir projektus, kurie galėtų būti naudingi žmonėms saugiau jaustis kelyje.
 • Nuskutame dažus nuo asfalto, betono dangų. Tai aktualu ne tik keičiant kelio dangą. Jeigu greitu metu neplanuojama perasfaltuoti kelio – tokiu atveju jis bent jau sulyginamas, tad važinėjimas yra kur kas patogesnis.
 • Atliekame kelio dažų laboratorinius tyrimus.
 • Pjaustome metalą plazminiu būdu. Įgyvendinami individualūs užsakymai.
 • Sudėtingų statinių pamatų įrengimas ir izoliavimas.
 • Asfaltbetonio ir betono mišinių gamyba. Siūlomas labai platus skirtingų mišinių pasirinkimas kiekvienam pagal poreikius ir įvertinus – kam mišinys bus naudojamas.
 • Medienos gaminių gamyba, rąstų pjovimas. Pasinaudoję vienos įmonės paslaugomis keliems darbams atlikti – nemažai sutaupysite.
 • Statybinių mašinų ir įrengimų nuoma. Kelių tiesimas ir priežiūra atliekama naudojant specialią techniką. Jeigu konkrečiu metu ji yra laisva – suteikiama galimybė išsinuomoti. Dažniausiai nuoma galima pasinaudojus ir įmonės profesionalaus vairuotojo-technikos valdytojo paslaugomis.
 • Įvairių krovinių pervežimas. Įmonės turi dideles transporto priemones, kurias naudoja ne tik savo veikmėms, tačiau ir kitų. Siūlomos galimybės transportuoti didelius krovinius, kuriems reikia galingos transporto priemonės.
 • Prekyba būsto remonto medžiagomis ir įrengimais. Kelių tiesimui skirtos priemonės gali būti naudojamos ir kitoms paskirtims, rezultatams pasiekti. Dėl savo patvarumo jos puikiai tinka individualių namų statybai.
 • Prekyba lengvųjų automobilių atsarginėmis detalėmis. Siekiant, kad transporto priemonė būtų kokybiška – rekomenduojame įsigyti ir kokybiškas transporto priemonės detales.
 • Lengvųjų automobilių remontas. Suteikia ne visos, tačiau nemaža dalis įmonių, kurios tikslas, kad kokybiškais keliais važiuotų ir tvarkingos transporto priemonės. Būkite atsakingas kelyje.
 • Sausųjų cemento mišinių statyboms, interjero ir fasado dažų gamyba.

Skirtingos įmonės suteikia ir skirtingas paslaugas. Dėl individualių poreikių rekomenduojame kreiptis į konkrečią įmonę. Įvertindama Jūsų poreikius pasiūlys ir atitinkamas paslaugas.

Lietuvos Respublikos įstatymai susiję su kelių tiesimo ir priežiūros tvarka.

 1. Kelias privalo būti ištiesiamas taip, kad atitiktų LR įstatymus. Jį privalo sudaryti sankasa, važiuojamoji dalis, kelkraštis, skiriamoji juosta, kelio grioviai, sankryžos ir kitą.
 2. Keliai pagal savo svarbumą gali būti skiriami į valstybinius arba vietinės reikšmės kelius. Valstybinės reikšmės keliai skiriami į magistralinius ir rajoninius kelius. Magistraliniai skirti tarptautiniam susisiekimui. Vietinės reikšmės keliai yra skiriami siekiant sujungti miestelius, rajonus, kaimus ir kitas gyvenvietes.
 3. Keliai gali būti savivaldybių arba privatūs. Kelių tiesimas gali būti reikalinga paslauga arba valstybei, arba privačiam asmeniui.
 4. Pagal LR įstatymus – projektuoti ir tiesti kelius gali tik ūkio subjektai, kurie turi ministerijos išduotą leidimą. Kelių tiesimas galimas tik tuomet, kai viskas yra patvirtinama dokumentais.
 5. Kelių priežiūra pagal LR įstatymus turi būti atiduodama specialistams. Negalima pačiam tvarkyti kelių be savivaldos sutikimo.
 6. Vieta, kurioje bus tiesiamas kelias nustatomas:

1) automagistralių ir I kategorijos kelių – 39 metrai;
2) II kategorijos kelių – 28 metrai;
3) III kategorijos kelių – 22 metrai;
4) IV kategorijos kelių – 19 metrų;
5) V kategorijos kelių – 18 metrų.

Spec.lt kataloge pateikiamas platus skirtingų profesionalų pasirinkimas. Turint kriterijus, kurie Jums patys svarbiausi – atrasti geriausią įmonę nebus sunku.

Pirmiausia rekomenduojame susipažinti su suteikiamų paslaugų kainoraščiais. Jeigu tiesiamas kelis bus ilgas – tokiu atveju sunku pasakyti – kokią pinigų sumą tai gali kainuoti. Visgi, konsultacija su atsakingu asmeniu Jums gali būti tikrai naudinga ir padės pasirinkti teisingai.  Tiesiant kelius labai svarbu, kad pasirinktos priemonės būtų kokybiškos. Net ir paprasčiausias cementas gali sėkmingiau arba nelabai sėkmingai atlikti jam paskirtą darbą. Kadangi iš įmonės aprašymo neįmanoma susidaryti nuomonės, ar priemonės geros, ar ne – rekomenduojame pasirinkti kitų giriamos įmones, kurios pasižymi kokybe. Būtinai įvertinkite ir laiko tarpą per kurį bus suteikiamos paslaugos. Daugelis žmonių ir taip ilgus metus laukia, kad jų kelias į gyvenvietę būtų išasfaltuotas. Kadangi įmonių krūvis skiriasi – pasirinkti galite tą įmonę, kuri tiesiog gali Jums suteikti paslaugas čia ir dabar. Galiausiai, paskutinis kriterijus yra papildomos paslaugos arba garantija. Jeigu tiesiant kelius Jums reikia ir mašinų stovėjimo aikštelės arba kitos papildomos paslaugos – tokiu atveju ieškokite atitinkamos įmonės. Taip pat įvertinkite tai, kad didžioji dalis kompanijų suteikia galimybę kreiptis dėl prastai suteiktų paslaugų ir nemokamai jas sutvarko. Keliai taip pat gali turėti garantiją.

Lietuvai įstojus į Europos Sąjungą vis daugiau kaimeliuose gyvenančių žmonių džiaugiasi, kad keliai intensyviai asfaltuojami. Retas žino, kad kiekvienas žmogus gali prisidėti prie kelių tiesimo. Paprasčiausiai reikia kreiptis į savivaldybę ir rašyti projektą. Jis bus analizuojamas, ieškoma lėšų ir daugeliu atveju tikrai įgyvendinamas.

Važinėjimas kokybiškais keliais – tai ne tik malonumas, tačiau ir savo transporto priemonės priežiūra. Investuokite į kelius ir saugokite savo mašiną.