Vyriškų džemperių deriniai pavasariui

2022 M03 10 | Grožis ir mada

Vyriškų džemperių deriniai pavasariui

Kai oro temperatūra pakyla, džemperis yra neabejotinai geras pasirinkimas. Dėl laisvo, neįpareigojančio dizaino juos lengva užsivilkti ir dėvėti su bet kokio stiliaus drabužiais. Tai ne tik laisvalaikio rūbas, nevaržantis judesių, bet ir kur kas daugiau. Yra daugybė būdų, kaip dėvėti džemperį – kaip atskirą drabužį ar sluoksniuojant su kitais. Kadangi yra ir daugybė spalvų bei stilių, džemperių pasirinkimas yra didžiulis.
 

Štai keli būdai, kaip stilingai dėvėti džemperį ir gerai atrodyti.

Tinkama medžiaga pagal oro sąlygas

Džemperiai yra daugumos žmonių garderobo dalis, nes juos patogu dėvėti ir jie suteikia jaukumo. Juos galima dėvėti tiek namuose, tiek lauke. Jie skirti ne tik šaltam orui, bet, pagaminti iš lengvesnių audinių, puikiai tiks ir šiltesnėmis dienomis. Yra daug džemperių stilių ir jiems naudojamos skirtingos medžiagos. Pavyzdžiui, poliesterio ir nailono džemperiai gerai sugeria prakaitą, todėl juos paprastai dėvi sportininkai.

Džersio ar trikotažo džemperiai yra plonesni ir elastingesni. Šį stilių paprastai renkasi jaunuoliai, einantys pas draugus ar į miestą. Jis suteikia visiško komforto jausmą ir laisvę judesiams. Šilti ir storesni, pasiūti iš medvilninio audinio, su gobtuvais ir aukštesniu kaklu džemperiai puikiai tinka laisvalaikio stiliui mieste sukurti, o su stilingais džinsais toks džemperis taps nepamainomu pavasario vakarais. 

Su papildomu viršutiniu drabužiu

Jei norite drąsaus stiliaus, džemperį galite dėvėti su odine striuke. Oda suteiks jums griežtesnį įvaizdį. Graži ir švari odinė striukė taip pat sustiprins neįpareigojantį džemperio stilių. Ant džemperio dėvėdami lengvą paltą sukursite elegantišką stilių ankstyvą pavasarį. Norėdami aprangai suteikti formalumo, ant džemperio užsivilkite švarką – šis derinys atrodys tikrai gerai, sukurs elegantišką laisvalaikio įvaizdį. Tačiau tokį rezultatą galima pasiekti tik dėvint tinkamo stiliaus džemperį, kurį nesunkiai išsirinksite iš esančių šioje nuorodoje: https://bolf.lt/lit_m_Vyriska-apranga_Vyriski-dzemperiai-4047.html. Jis turėtų būti vienspalvis, ne per daug ryškių spalvų ir be stambių grafinių ženklų ar logotipų.

Su papildomu apatiniu drabužiu

Dauguma žmonių dažniausiai renkasi dėvėti džemperį ant marškinėlių. Tai suteikia papildomą sluoksnį, kai šalta, ir tai paprastai yra tinkamiausias sprendimas šaltesniu oru. Marškinėlius galite dėvėti sukištus į kelnes, o norėdami suteikti aprangai šiek tiek daugiau laisvalaikio ir gatvės stiliaus, palikite marškinėlius nesukištus. Marškinėliai bus matomi ir suteiks jūsų stiliui daugiau nerūpestingumo. 

Jei ieškote elegantiškesnio sluoksniavimo varianto, džemperį dėvėkite ant marškinių su sagomis. Marškinių apykaklė bus matoma, todėl būtina pasirinkti tinkamą spalvų paletę. Galite rinktis panašias spalvas, gerai derančias tarpusavyje, o jei norite atrodyti ryškiau, rinkitės kontrastingą spalvų derinį.

Sportui ir aktyviam laisvalaikiui

Jei planuojate sportuoti treniruoklių salėje ar bėgioti gryname lauke, geriausiai tam tiks džemperiai iš nailono, poliesterio ar kitos plonesnės, bet gerai prakaitą sugeriančios medžiagos. Taip pat toks džemperis turėtų turėti patogias kišenes: užsegamas užtrauktukais ar vadinamąją „kengūros“ kišenę priekyje. Į jas galėsite saugiai susidėti svarbius daiktus. 

Eidami pasivaikščioti į gamtą džemperį su gobtuvu galite vilkėti po šilta liemene. Ji nevaržys judesių, bet suteiks šilumos būtent ten, kur jos labiausiai reikia. Jei norite kuo mažiau juntamų sluoksnių, po džemperiu užsivilkite terminius marškinėlius trumpomis ar ilgomis rankovėmis, jie suteiks papildomos šilumos.