Teisinė konsultacija internetu

2020 M05 17 | Teisinės paslaugos

Teisinė konsultacija internetu

Teisinės konsultacijos internetu aktualumas

Advokatas, teisininkas internetu ir dar "gyvai" arba raštu – geriausias pasirinkimas ypač kai susitikimas gyvai yra rizikingas ir/arba pavojingas sveikatai!  

Niekur nereikia eiti nė važiuoti, taupote laiką ir pinigus.

Konsultuojame pačiais įvairiausiais teisės klausimais. Atliekame teisinių dokumentų analizę bei ruošiame teisinius dokumentus (sutartis, ieškinius, atsiliepimus, pareiškimus, skundus). Reikalui esant, atstovaujame teisme ar kitur. Rinkdamiesi konsultantą gerai įsiskaitykite, kokia jo veiklos sritis, kokias paslaugas, neskaitant konsultacijos, jis teikia. Konsultacijos kainos nurodytos tik už vieną klausimą raštu arba už 15 minučių vaizdo konsultaciją. Jei žinote, kad tokio laiko neužteks, registruokitės iš karto kelioms konsultacijoms. Jei klausimas šakotas, sudėtingas, jei reikalinga Jūsų dokumentų analizė arba jų parengimas, kiekvienu konkrečiu atveju konsultantas pateiks Jums atskirą sąmatą.

Teisės konsultacijos teikiamos vadovaujantis galiojančiais teisiniais aktais bei remiantis kliento pateiktomis faktinėmis aplinkybėmis. Konsultacijos yra rekomendacinio pobūdžio, jos negali būti laikomos oficialia teisine išvada ar oficialiu teisės akto aiškinimu. Galimi skirtingi požiūriai į tą pačią teisės problemą.

Vaizdo ryšiui užtikrinti būtinai pasitikrinkite savo kompiuterį arba teefoną, sekdami tolesniais nurodymais mūsų instrukcijose.  

Linkime malonaus bendravimo!