Techninė pagalba Vilniuje ir specialistų patarimai

2017 M05 18 | Kita

Techninė pagalba Vilniuje ir specialistų patarimai

Ar reikalinga ši paslauga?

Įsivaizduokime, kas būtų Vilniuje, Kaune jeigu vieną dieną nebebūtų teikiamos tokios paslaugos. Važiuojate į darbą ir įvyksta auto avarija. Ką darytumėte? Gerai, jeigu automobilis gali važiuoti ir yra pažeistos tik išorinės apdailos detalės. Tačiau, juk gana dažnai tokiose didmiesčiuose įvyksta didesni eismo įvykiai. Automobiliai sudaužomi nepataisomai. Tokiems atvejams ir yra reikalingos šios paslaugos. Profesionalūs specialistai naudodami specializuotą transportą greitai patraukia transporto priemones nuo važiuojamosios kelio dalies. Tiek Vilniuje, tiek Kaune eismas yra gana intensyvus, tad jeigu nebūtų operatyviai teikiamos tokios paslaugos, tuomet susidarytų nemažos automobilių spūstis. Taigi, kaip jau supratote, paslauga yra labai reikalinga, tik pagrindas, kad ji būtų teikiama profesionaliai. Privalo būti naudojamas specializuotas transportas, kuris gali užtikrinti saugų sudaužytų transporto priemonių pervežimą.

Techninė pagalba Vilniuje, kiek ji kainuoja?

Šios paslaugos kainos priklauso nuo kompanijos, kuri teikia tokias paslaugas. Ieškantiems, kur užsisakyti ar norintiems išsirinkti geriausią variantą yra skirta internetinė svetainė http://techninepagalbavilniuje.lt. Čia jūs galite rasti ne vieną šios srities profesionalą ir greitai sužinoti kiek kainuos jūsų norimo paslaugos. Taigi, kaip jau supratote, tokių paslaugų kaina priklauso nuo pačios kompanijos. Taip pat, kainą įtakoja kokia transporto priemonė bus pervežama ir koks atstumas bus nuvažiuotas. Juk viena kaina bus kuomet pervežama Vilniaus mieste ir kita, kuomet reikia važiuoti už miesto ribų. Ženkliai brangiau kainuoja ir sunkiasvorių transporto priemonių pervežimas. Jeigu sudaužytas vilkikas ar autobusas gali prireikti ne vieno techninės pagalbos ekipažo. Pasitaiko atvejų, kuomet sunkvežimis ne tik, kad pateko į eismo įvykį, tačiau ir nuvažiavo nuo važiuojamosios kelio dalies. Tokiu atveju specialistams tenka nemenka užduotis norint ištraukti tokį sunkvežimį.

Kokios papildomos paslaugos yra teikiamos?

Daugelis kompanijų teikiančių techninės pagalbos paslaugas, taip pat siūlo ir papildomas paslaugas. Viena dažniausiai užsakomų paslaugų, tai automobilio rato keitimas ar kuro pristatymas. Atrodytų, kad pasikeisti ratą gali kiekvienas vairuotojas, tačiau gana dažnai tiesiog neturime tinkamų įrankių, todėl tenka kviesti specialistus. Kuro pristatymo paslauga yra labai paklausi būtent šaltuoju metu laikotarpiu. Kompanijos taip pat siūlo ir automobilio remonto paslaugas įvykio vietoje. Aišku, tai nedidelis automobilio remontas. Sudėtingesniems darbams jūsų automobilis bus transportuotas į partnerių autoservisą. Dar viena paslauga, kurią gana dažnai užsisako išsiblaškę didmiesčių gyventojai, tai avarinis automobilio atrakinimas. Tiems, kas yra palikę automobilio raktus jo viduje pažįstamas jausmas, kuomet stovite šalia automobilio ir negalite į jį patekti. Tokiu atveju, verta naudotis būtent avarinio atrakinimo paslauga. Specialistai atvykę į vietą operatyviai atrakins automobilį ir galėsite tęsti kelionę.