Suknelių spalvų magija

2015 M06 30 | Kita

Suknelių spalvų magija

Jau seniai mokslininkai įrodė, kad egzistuoja spalvų magija, kuri mums gyvenime daro gana didelę įtaką. Būtent todėl dažniausiai pasirinkdami tam tikrus daiktus, įskaitant ir drabužius, mes vadovaujamės intuicija. Vienas iš dažniausiai nešiojamų moteriškų drabužių – suknelės. Akivaizdu, kad ir pastarąsias mes renkamės pagal savo nevalyvus poelgius. Jei pažiūrėtume į drabužius, kurie kabo mūsų spintose, pamatytume, kad kažkodėl vyrauja vienos ar kitos spalvos rūbeliai. Tai rodo, kad tam tikros spalvos mums yra priimtinos labiau. Suknelės, lygia taip pat, gali būti ir raštuotos, gali ir vienspalvės. Dažniausiai pasirinkimas gali gana daug pasakyti apie mūsų vidinę būseną.

Raudonos spalvos suknelės – nėra daugelio moterų pasirinkimas. Dažniausiai jas dėvi tik labai drąsios ir iš minios išsiskirti nebijančios damos. Žinoma, šios spalvos drabužis dažniausiai pasirenkamas ne kasdienai. Reikia įvertinti, kada neatrodysite per daug iššaukiančiai. Štai kokteilių vakarėliai – puikus pasirinkimas jei turite raudoną suknelę. Tačiau nepamirškite, kad ją dėvėdama jūs tarsi įsipareigojate pritraukti kitų žvilgsnius. Jei jau dėvite ryškią suknelę – geriau venkite didelės iškirptės ar iššaukiančių aksesuarų.

Kaip teigė Coco Chanel – kiekvienos moters spintoje turi būti trumpa juoda suknelė. Sunku garantuoti, kad visos moterys tikrai gali pasidžiaugti turinčios trumpas sukneles, tačiau bent jau juodas – garantuojame. Tai spalva, kurią galima dėvėti bet kokiomis progomis. Nesvarbu, ar keliaujate į darbo pokalbį, ar į klubą – juoda suknelė visada yra geras pasirinkimas. Vienintelis skirtumus pabrėžiantis dalykas – ilgis. Juodos spalvos drabužiai dažniausiai neutralūs. Juos pasirenka moterys, kurios nenori išsiskirti iš minios. Tačiau tuo pačiu tai daug elegancijos suteikianti spalva.

Pastelinių spalvų sukneles dažniausiai renkasi švelnios moterys. Atspalviai dažniausiai tinka tiek kasdieninėje, tiek norint pasipuošti. Nuo gelsvos iki rausvos ar melsvos – paletė labai plati. Dažniausiai neryškios suknelės pasirenkamos vasaros metu. Pasirenkama medžiaga – medvilnė, kadangi pastaroji labai gražiai krenta. Tokio tipo sukneles rekomenduojame puošti įvairiausiais kaspinėliais ar gėlytėmis. Atrodysite moteriškai žavingai ir tuo pačiu kukliai.

Spalvotos, margos suknelės. Etiketas reikalauja, kad su labai spalvotomis suknelėmis nebūtų keliaujama į oficialius susitikimus. Nebent pastarosios gana blankios. Šiuo atveju ryškios suknės dažniausiai pasirenkamos keliaujant į kokteilines, gimtadienius ar panašaus tipo šventes. Internetinė prekybos vieta makadamia siūlo nebijoti būti išskirtine ir dėvėti tik itin ryškias ir akį patraukiančias sukneles. Žinoma, pasiūlymas labai geras ir rekomenduotinas, tačiau labai svarbu įvertinti, ar su konkrečiu drabužius tam tikroje vietoje neatrodysite netinkamai.

Kiekviena suknelės spalva turi savo magiją, kuri dažniausiai atsiskleidžia atsitiktinai pasirinkus vieno ar kito atspalvio drabužėlį.

  • Violetinė vadinama karališka spalva ir ją rekomenduojame pasipuošti, kai einate į oficialius vakarėlius.
  • Balta – labai puošni spalva. Dėvėkite tik tuomet, kai būsite tikra, kad nesusitepsite.
  • Žalia rekomenduotina toms, kurios nebijo būti pastebėtos. Žavingiausiai atrodys – pastelinė.
  • Rožinė – merginoms, kurios nebijo būti vadinamos lėlytėmis. Labai tinka šviesiaplaukėms.
  • Nepamirškime ir melsvos, kuri dažnai pristatoma kaip svajingų merginų pasirinkimas. O kaip yra iš tiesų?

Nepaisant to, kad dažniausiai pigios suknelės yra pasirenkamos atsitiktinai, visgi rekomenduojame atkreipti dėmesį į jūsų plaukų ar odos spalvą. Pavyzdžiui, labai baltos odos savininkėms nerekomenduojame dėvėti labai ryškias sukneles. Juodaplaukėms – juodos suknelės atrodys ne taip gražiai. Pažinkite ne tik drabužių, tačiau ir savo kūno spalvų magiją.