Santechnikas Kaune ir šių paslaugų privalumai

2017 M05 11 | Kita

Santechnikas Kaune ir šių paslaugų privalumai

Kodėl reikalingi santechnikai?

Vienas pagrindinių klausimų, kurį tikrai užduoda ne vienas klientas, kodėl gi reikalingas santechnikas? Atrodytų, kad nemažai santechninių darbų galime atlikti patys. Ar sudėtinga pajungti naują skalbimo mašiną ar išvalyti užsikimšusius vamzdžius? Tikriausiai, tiek moterims, tiek vyrams šie darbai nėra nesuprantami. Tačiau, klientai užsisako santechnikų paslaugas ne vien dėl to, kad nesugebėtų patys atliktų smulkių darbų. Dažnu atveju tiesiog neturime laisvo laiko. Tiems, kas augina vaikus – laikas eina, kaip su kojomis. Kalbant apie santechnikų reikalingumą verta paminėti tai, kad šildomų grindų ar šildymo katilo montavimas nėra toks paprastas. Be specialistų žinių ir patirties tikrai neišsiversime. Kiekvienam galvojančiam, ar verta užsisakyti santechniko paslaugas rekomenduojame pagalvoti apie tai, kad profesionalūs specialistai kiekvieną dieną atlieka panašius darbus, todėl jie kur kas geriau žino, kaip tinkamai viską atlikti.

Kiek gali kainuoti santechnikas Kaune?

Priklausomai nuo darbų, kuriuos reikės atlikti santechniko paslaugos gali kainuoti nuo 30 EUR iki kelių šimtų eurų. Kiekvienas santechnikas turi nusistatęs savo darbo įkainius, tačiau rinkoje jau yra nusistovėjusios bendros paslaugų kainos. Santechnikas Kaune, Vilniuje ar kitame Lietuvos mieste gali kainuoti kažkiek brangiau arba pigiau, tačiau tokių bendrų darbų kaip boilerio montavimas, šildymo katilo montavimas yra nustatytos kainos. Tiems, klientams, kurie pirmą kartą galvoja pirkti šias paslaugas rekomenduojame pirmiausia kreiptis ne į vieną santechniką. Taip, gausite daugiau skirtingų kainos pasiūlymų, bei galėsite objektyviai nuspręsti, kuris santechnikas turi daugiau patirties. Kada planuojate įsirengti šildomas grindis, derėtų pagalvoti apie santechnikus iš kitų miestų. Lietuvoje jau tampa įprasta, kuomet įvairių sričių specialistai atvyksta pas klientą iš kito miesto. Dažnai didmiesčių gyventojai neturi galimybės samdyti profesionalus savo mieste. Dėl didelio užsakymų kiekio, tokie specialistai būna užimti keliems mėnesiams į priekį.

Vonios kambario įrengimas

Ar kada pagalvojote apie vonios kambarį, kuris būtų dvidešimties kvadratinių metrų ploto? Didelis? Galbūt... Tačiau tiek Vakarų Europoje, tiek Lietuvoje jau populiarėja tendencija, kuomet klientai nori didesnio nei įprasto vonios kambario. Kas lemia tokias madas? Pirmiausia, tai šiam kambariui jau seniai yra skiriama per mažai dėmesio. Juk kiekvieną rytą ir vakarą mes būtinai užeiname į šį kambarį. Pasitinkame diena. Kodėl tuomet dažnai šis kambarys yra pernelyg mažos erdvės? Interjero dizaineriai iš viso pasaulio jau kuria interjero dizainus, kurie vonios kambarį padaro poilsio zona. Šiame kambaryje sutalpinama ir vonia, dušo kabina, džiakuzi, pirtis ir net ramaus sėdėjimo vieta. Populiarėja ir dideli langai į gražų vaizdą. Juk greičiausiai, daugelis sutiks, kad mėgaujantis vandens pramogomis yra nuostabu, kuomet galite žvelgti pro didelius langus. Aišku, yra namų, butų, kuomet nėra didelių langų ar už jų nėra gražaus vaizdo. Tačiau, rinkoje jau yra sprendimai, kuomet viena iš vonios kambario sienų puošiama gamtos vaizdu ar net montuojamas specialus ekranas.