Namų izoliacija: paslauga, kuri pagerins gyvenimo kokybę

2017 M05 8 | Kita

Namų izoliacija: paslauga, kuri pagerins gyvenimo kokybę

Tinkamai sutvarkyti namai nebūtinai apima visapusišką namo remontą. Kartais užtenka sutvarkyti tam tikras problemines vietas ir galėsite vėl ramiai gyventi be jokių problemų. Medžiagos garso izoliavimui, kurios tuo pačiu padeda sulaikyti šilumą namuose, pagerinti gyvenimo kokybę - prieinamos visiems. Jų kaina yra maža, o naudą gali patvirtinti visi, kurie kada nors yra įsigiję tokias medžiagas. Vėliau, baigus izoliuoti, dažai tolygiai padengs fasadą arba grindis ir galėsite džiaugtis ne tik funkcionaliais, tačiau ir gražiais namais. Tačiau apie viską nuo pat pradžių.

Stogo izoliacija

Pirmiausia labai svarbu susitvarkyti su stogu, kadangi jeigu jis bus kiauras - pro jį ne tik į namus pateks krituliai, tačiau ir išeis labai didelis kiekis šilumos energijos. Koks tikslas apkūrenti namus, kai tam tikra prasme šildote lauką. Stogas - namo kepurė.

Tiesa, apšildymo darbai naudingi ir reikalingi tik tokiu atveju, jeigu stogas yra kokybiškas ir paprasčiausiai norite suteikti jam dar didesnį tvirtumą. Nėra tikslo bandyti apšildyti stogą tokiu atveju, kai jame yra plyšiai. Tuomet net ir pačios kokybiškiausios apšildymo medžiagos nebus naudingos.

Fasado izoliacija

Kuomet stogas jau sutvarkytas - laikas keliauti link fasado, kurio tvarkymas gal net kiek sudėtingesnis nei kad stogo. Pro fasadą ne tik išeina labai daug šilumos energijos, tačiau tuo pačiu į namus patenka graužikai bei vabalai. Sutvarkius fasadą galima susitvarkyti ir su daugeliu kitų rimtų problemų.

Medžiagos garso izoliavimui labai reikalingos asmenims, kurie gyvena miestuose, kur didelis ir judrus eismas. Paprasčiausiai, tai geriausia galimybė užsitikrinti, kad net ir švenčių metu Jūsų miegas nebus sutrikdytas. Kuo izoliacija didesnė - tuo miegas malonesnis.

Grindų izoliacija

Kai stogas ir fasadas jau tvarkingi - laikas keliauti link grindų. O sutvarkyti grindis nėra sunku, kadangi yra labai daug specialių priemonių, kurios padeda sutvarkyti plyšelius. Svarbiausia, kad izoliavus grindis specialūs dažai tolygiai jas padengs, tad nesimatys jokių remonto darbų, grindys atrodys puikiai.
Grindų izoliacijai galima pasirinkti tarp labai daug skirtingų priemonių. Vienos jų yra geresnės, o kitos - pigesnės, taigi kiekvienas žmogus žino savo galimybes ir pagal tai renkasi kas jam labiausiai tinka.

Garso izoliacijos priemonės

Šiuo metu rinkoje egzistuoja labai daug įvairių priemonių, kurios garantuoja, kad bet kokios akustikos problemos bus greitai ir paprastai išspręstos. Greta to siūloma džiaugtis ne tik akustikos problemų pašalinimu, tačiau ir didesne šiluma namuose, kur kas aukštesne gyvenimo kokybe. Garso izoliacijos priemonės pasirenkamos pagal daugelį skirtingų kriterijų. Mes Jums rekomenduojame apsitarti su specialistais, kurie gali konkrečiai patarti, koks variantas labiausiai tinka Jums. Juk kiekviena problema turi ir konkretų sprendimą.

Dažniausiai pasirenkama ekologiška medžio plaušo vata, kadangi jos kaina yra nedidelė, o pamatyti naudą galima labai gretai. Dėl savo unikalumo ji nesunkiai patenka net ir į labai mažas problemines vietas. Vata puikiai pasiekia mažus tarpelius ir juos užpildo. Taip visiškai panaikinamos probleminės vietos. Susitvarko ne tik akustikos problema, tačiau ir šiluma susilaiko namuose.