Mediniai namai: ar tai geras pasirinkimas?

2017 M05 23 | Kita

Mediniai namai: ar tai geras pasirinkimas?

Anksčiau statomi plytiniai arba mūriniai namai iki šiol atrodo kaip geriausias pasirinkimas, kadangi vizualiai atrodo tvirčiausiai. Visgi, keičiantis laikui, bėgant metams tuo pačiu kinta ir technologijos, kuriomis yra statomi namai. Tai reiškia, kad vertinant tvirtumą ir medžiagas nereikia galvoti apie tuos laikus, kai statybose vyravo visiškai kitos technologijos. Šiuo metu mediniai namai kai kuriais atvejais net kur kas tvirtesni už mūrinius arba plytinius. Svarbiausia susipažinti su pasirinkimo galimybėmis ir įvertinti tai, kad medinis namas ne tik tvirtas, tačiau ir ilgaamžis bei pigus.

Medinių namų statybos kaina

Kaina visada yra vienas iš tų kriterijų, kuris dažniausiai apsprendžia dėl pasirinkimo. Atrodo, norėtųsi atrasti pigų, tačiau tuo pačiu ir kokybišką variantą. Lygiai taip pat yra ir su statybomis. Puiku tai, kad mediniai labai labai puikiai ir suderina pigumo bei kokybės santykį. Mediniai namai yra net kelis kartus pigesni nei kad tie, kurie yra statomi iš plytų. Medinių namų statyba kainuoja labai panašiai, kaip kad ir nusprendus įsigyti butą didmiestyje. Kai kaina beveik nesiskiria - daugelis žmonių mieliau perka namus, o ne gyvena butukuose.

 

Medinių namų tvirtumas

 

Kadangi mediniai namai yra pigesni, kai kurie žmonės galvoja, kad jie yra ne tokie tvirti. Žinoma, nereikia būti mokslininku, jog suvoktum, kad mediniai namai nėra tokie tvirti, kaip kad plytiniai. Tačiau tuo pačiu reikia nepamiršti, kad naudojantis šiuolaikinėmis technologijomis pastatomi itin kokybiški namai, kurie stebina savo tvirtumu. Net ir tokiu atveju, jeigu namas yra medinis. Įvairiausios priemonės padeda pasiekti efektyvų rezultatą ir nudžiuginti ypač aukštos kokybės namais. Svarbiausia, kad ilgaamžiais.

 

Medinių namų pastatymo greitis

 

Mediniai namai taip pat pastatomi nepalyginamai greitai nei kad mūriniai arba plytiniai. Kai kuriems asmenims atrodo keista, kad kokybiškas namas gali taip greitai atgyti ir būtų naudojamas. Tačiau tai yra visiška tiesa. Medinių namų statyba gali virsti realybe Jūsų žemės plote vos per kelis mėnesius. Štai todėl taip giriami karkasiniai namai, kurie ir yra pastatomi labai greitai.

 

Medinių namų pasirinkimas

 

Tiesa, galima pasirinkti skirtingus medinius namus, kurie taip pat varijuoja savo kaina bei kitomis charakteristikomis. Dažniausiai iš žemiau pateikiamų galimybių pasirenkami karkasiniai namai, kadangi jie geriausiai sugeba suderinti itin kokybišką kainos bei kokybės santykį. Jeigu ir jūs ieškote naujų namų, kuriuos realiu laiku statys statybininkai - rinkitės karkasinius namus.

 

1. Karkasiniai namai.

 

2. Rąstiniai namai.

 

3. Namai iš plokščių.

Svarbiausia atrasti tuos profesionalus, kurių darbo gebėjimai Jums puikiai tiks ir patenkins poreikius.

Mediniai namai tikrai yra labai geras ir išties rekomenduotinas pasirinkimas. Jeigu ieškote tokio namo, kuriame gyvenimas būtų ekonomiškas, ekologiškas ir tuo pačiu jaukus - medinis namas yra geriausias pasirinkimas. Svarbiausia, kad tokio namo kaina dažniausiai prieinama daugeliui, kadangi ji daugeliu atveju primena butuko kainą. Šiuo atveju galite įvertinti, ar Jums labiausiai tinka butas, ar nuosavas gyvenamas namas su žaliu ploteliu greta namų.