Kelionės į Angliją bei iš jos – saugios ir greitos!

Kelionės į Angliją bei iš jos – saugios ir greitos!

UAB ,,Transremija“ – keleivių ir siuntų pervežimo paslaugas kryptimis Anglija – Lietuva ir Lietuva - Anglija teikianti įmonė. Novatoriška įmonė siūlo patikimas, saugias ir greitas keliones bei siuntų pristatymą nuo ,,durų iki durų“. Tai reiškia, jog įmonė tiek keleivius, tiek jų siuntinius pristato į reikiamą tašką ne tik Lietuvoje, bet ir Anglijoje. Įmonės mikroautobusai keleivius ir jų krovinius veža ne tik į didžiausią Anglijos miestą – Londoną, bet ir į aplinkines vietoves, net ir labiausiai nutolusias nuo šalies sostinės. Įmonė, kuri veža į Angliją, į kelionės kainą yra įskaičiavusi draudimą, apsaugantį nuo nelaimingų įvykių kelyje. Taip pat čia dirba tik ilgametę vairavimo patirtį turinys vairuotojai, todėl kelionė tampa saugi ir patikima.

Įmonė tiek iš Anglijos, tiek iš Lietuvos keliauja du kartus per savaitę, todėl klientai gali pasirinkti sau tinkamą dieną. Jeigu Didžiąją Britaniją norite pasiekti iš Lietuvos, jums nebūtina pirmiausia atkeliauti į šalies sostinę ar kitą didįjį miestą kaip Kaunas, Klaipėda, nes ,,Transremija“ keleivių paėmimą vykdo ir iš mažesnių miestų kaip Lazdijai, Šeduva, Radviliškis, Alytus, Panevėžys, Kryžkalnis, Jonava ir Marijampolė. Kelionės kaina priklauso nuo reikiamo nukeliauti atstumo, vietos, o platesnė informacija visuomet mielai suteikiama tiek elektroniniu paštu, tiek telefonu, kurie pateikti įmonės tinklapyje. Kelionė mikroautobusu yra ypač patogi tuo, jog čia nėra ribojamas keleiviams skirtas bagažo dydis, priešingai, nei į svečią šalį skrendant lėktuvu. Dėl kiekvieno krovinio kainos, net ir tokių gabaritų kaip motociklas ar baldų komplektas, rekomenduojama kreiptis į pervežimo paslaugas teikiančią įmonę, kuri, sužinojusi siuntos ar krovinio gabaritus, jums pasakys tikslią reikalingą mokėjimui sumą.

Kelionė į ar iš Anglijos yra patogi tuo, jog vykstama komfortabiliu, techniškai tvarkingu mikroautobusu, kuriame veikia tiek šildymo, tiek oro kondicionavimo sistemos. Transporto priemonėse yra įrengtos patogios reguliuojamos sėdynės, kurių dėka kelionės metu nepavargsite. Taip pat važiuojant yra vykdomi reguliarūs sustojimai, o mikroautobusuose įrengti DVD grotuvai, neleidžiantys nuobodžiauti. Kelionės metu galite žiūrėti filmus, klausytis muzikos, miegoti ar tiesiog stebėti pravažiuojančių miestų vaizdus. Kelionė su UAB ,,Transremija“ nėra ankšta ir nepatogi, nes vienu metu keliauja iki septynių asmenų bei reikalingos pervežimui siuntos. Su įmone galite susisiekti Jums patogiu būdu: skambinti į anglišką telefono numerį, esantiems Lietuvoje pateikiamas lietuviškas kontaktinis numeris, taip pat tinklapyje pateikta užklausos forma, į kurią darbuotojai atsiliepia operatyviai ir greitai bei pateiktas elektroninio pašto adresas.

Taigi, jei norite sutaupyti, vežtis norimą bagažo kiekį, atsipalaidavus leisti laiką kelyje ar tiesiog perduoti savo draugams, artimiesiems siuntinius, kreipkitės į pervežimo paslaugas teikiančią įmonę. Net jei tenorite perduoti atviruką, sveikinantį kolegą su gimimo diena, ,,Transremija“ gali Jums pasitarnauti! Greitą, saugią ir patogią kelionę užtikrinantys vairuotojai yra savo srities profesionalai, garantuojantys aukštą paslaugų kokybę. Taip pat, esant klientų pageidavimui, kelionės gali būti vykdomos į tokias šalis kaip Olandija, Belgija ir Prancūzija.

Paskelbta: 2017-03-23