Dušo sistemų naujovės

2016 M08 21 | Kita

Dušo sistemų naujovės

Nors nemaža žmonių dalis ir toliau lieka prie įprastų dušo sistemų, sau finansiškai tokias išlaidas galintys leisti žmonės vis dažniau pasirenka modernesnį kelią, kurį reprezentuoja naujos dušo sistemos. Tai yra savaime suprantama, kadangi jos slepia ne vieną naujovę, paverčiančią prausimąsi ne tik gerokai lengvesniu, bet ir patogesniu.

Didelis srovių rūšių pasirinkimas

Taip, dažniausiai pasirinkti bent keletą skirtingų vandens srovių buvo galima ir tam tikruose senesnių dušo sistemų tipuose, bet šiuo metu situacija yra netgi ir dar geresnė – dušo srovių pasirinkimas naujose dušų sistemose yra skaičiuojamas nebe vienetais, bet neretais ir dešimtimis, kas leidžia maksimaliai asmeniškai patinkantį variantą šiuo aspektu rasti kiekvienam. Ir nors tai iš esmės tėra smulkmena, didesnės įtakos bendram prausimosi procesui neturinti, tenka pripažinti, jog tai vis vien išlieka malonia detale, paverčiančia kiekvieną įlipimą į dušą bent šiek tiek malonesniu.

Keletas dušų viename

dušasŠiuolaikinės dušų sistemos išsiskiria ir faktu, jog jos yra ypač universalios, savyje sutalpindamos bent keletą skirtingų dušų tipų. Įprasti stacionarūs, rankiniai ir termostatiniai dušai – šiuos dušų tipus rasite praktiškai visose naujose dušų sistemose, kas garantuos jums įvairiapusišką komfortą bei pasirinkimo laisvę rūpinantis savo kasdienine higiena. Verta paminėti ir faktą, jog tam tikrose dušų sistemose galima rasti ir dar bent vieną ar kitą modernų dušų tipą, kas leidžia galutinai konstatuoti faktą, jog šiuo aspektu nusivylusių, tarp investuojančių į būtent naujas dušo sistemas, tikrai nelieka.

Modernus dizainas

Taip, dizainas tikrai nėra tas dalykas, apie kurį rinkdamiesi dušo sistemą mąstote daugiausiai. Ir visgi, visiškai užmiršti šio aspekto tikrai nereikėtų. Ne tik dėl to, jog galėtumėte pasipuikuoti prieš svečius tuo atveju, jei dušas stovi pakankamai matomoje vietoje. Kokybiškas dušo sistemos dizainas yra ypač svarbus ir kuriant bendrą namų interjerą, ko pasekoje kokybe šiuo aspektu leidžia garantuoti maksimaliai jaukią namų atmosferą ir dailią jų išvaizdą. Tad jei jums visi šie su dizainu susiję dalykai yra svarbūs, rinktis būtent modernias dušo sistemas yra iš esmės vienintelis galimas pasirinkimas, kadangi senosios dušų sistemos dažniausiai atrodo pakankamai prastai apie kokį jų išvaizdos aspektą bekalbėtumėme. Tuo tarpu naujosios dušų sistemos išsiskiria tiek unikaliu detalių sukomponavimu, tiek moderniomis formomis bei spalvų žaismais, kas laiką praleidžiant ne dušo viduje, o jo išorėje, šį pirkinį pavers tikrų tikriausia namų, ar bent jau vonios kambario puošmena.

Belieka konstatuoti tai, jog naujosios dušo sistemos turi išties labai svarbių privalumų prieš senąsias tiek kalbant apie praktinius dalykus, tiek ir apie paprasčiausią namų estetiką. Ne, tai tikrai nereiškia, jog senosios dušų sistemos visiškai nėra vertos dėmesio – jos puikiai atlieka savo funkciją, suteikdamos galimybę kiekvienam rūpintis savo higiena. Ir visgi, jei jūsų norai bei finansinės galimybės priverčia į dušą žiūrėti ne tik kaip į statišką įrenginį, bet ir kaip į investiciją, garantuojančią visapusišką komfortą, skirti savo lėšas investicijai į būtent naująsias dušo sistemas yra pasirinkimas, kurio tikrai nesigailėsite.