Buto vertinimas – profesionaliai ir greitai

Buto vertinimas – profesionaliai ir greitai

UAB ,,Marleksa” – turto vertinimą vykdanti įmonė. Įmonės biurai yra įsikūrę didžiausiuose Lietuvos miestuose – sostinėje Vilniuje, Kaune bei Klaipėdoje. Įmonė vertina tiek kilnojamą, tiek nekilnojamą turtus bei verslą. Užtikrindami greitas, kokybiškas ir nebrangias paslaugas, ,,Marleksa“ darbuotojai yra pelnę klientų pasitikėjimą, jie dirba operatyviai ir profesionaliai. Prireikus verslo, kilnojamojo arba nekilnojamojo turto vertinimo paslaugų – galite kreiptis įmonės tinklapyje pateiktu telefono numeriu arba elektroniniu paštu.

Nekilnojamą turtą sudaro pastatai, žemės ir inžineriniai tinklai. Nekilnojamojo turto vertė gali keistis dėl tokių priežasčių kaip netoliese esantys strateginės vertės objektai, valdžios institucijos, esami gyventojai ir jų kaimynystė, ekonominė šalies situacija ir pan. Įmonėje dirbantys profesionalai, turintys ilgametę darbo patirtį ir reikiamas žinias, atsižvelgdami į visus įmanomus kriterijus, tiksliai įvertina nekilnojamą turtą. Viena dažniausiai pasitaikančių vertinimo procedūrų – buto vertinimas. Taip pat įmonė vertina namus, komercines ir administracines patalpas, inžinerinius pastatus. Namo vertinimas – tai jo kainos rinkoje nustatymas, dažniausiai reikalingas, norint jį parduoti. Nekilnojamas turtas taip pat gali būti miškai, sklypai ir tokie inžineriniai tinklai kaip dujos, vandentiekis, šiluma ar elektros perdavimui reikalingi tinklai.

Kilnojamas turtas – tai transporto priemonės, kurias sudaro lengvieji, komerciniai, krovininiai automobiliai, motociklai ir pan. Taip pat įvairi statybinė technika, elektros technika, katilinės, įrankiai ir tokie įrengimai kaip gamybinės linijos, staklės bei visa tai, kas apima kitą gamybinį inventorių. Kilnojamam turtui yra priskiriama miško, žemės ūkio, sodų produkcija. Tai gali būti vaisiai ar mediena. Taip pat - paukščiai, gyvuliai, žuvys, kuriuos augina ir kuriais rūpinasi tiek privatūs, tiek juridiniai asmenys, įmonės. Vienas iš populiariausių kilnojamojo turto vertinimų priklauso automobiliams. Kadangi žmonės juos dažnai perka ir parduoda, pirmiausia, jie nori sužinoti dabartinę automobilio rinkos kainą. Taip pat vykdomos visų transporto priemonių vertinimo paslaugos po autoįvykio kaip žalos apskaičiavimas, likutinės vertės nustatymas, atstatymo kaštų skaičiavimas, mutinės vertės nustatymas ir pan.

UAB ,,Marleksa“ taip pat gali įvertinti jūsų verslą. Nešališkai įvertinta įmonė ir jos akcijos yra svarbus žingsnis visiems juridiniams asmenims. Verslo vertinimą sudaro: įmonės turto vertinimas bei nematerialaus turto įvertinimas. Įmonės turto vertinimas – tai jai priklausantys automobiliai, baldai, kompiuterinė, buitinė bei biuro darbams reikalinga technika ir baldai, taip pat nekilnojamasis turtas ir kiti aspektai. Nematerialaus turto įvertinimą sudaro įmonei skirti įsipareigojimai kaip paskolos, indėliai, leidimai, nagrinėjamas įmonės vardas, potencialas. Tai yra reikalinga norint įvertinti įmonės akcijas.

Įmonių vertinimo atvejai yra skiriami į tris grupes: investicijos, įmonės reorganizavimo procesas ir įmonės pardavimas bei pirkimas. Kai įmonė yra reorganizuojama, vertinimas yra atliekamas tiek skaidant, tiek jungiant įmonę. Visuomet yra pateikiama darbus atspindinti ataskaita. Vertinant įmonę investicijų atveju, investuotojui suteikiama galimybė nešališkai suvokti įmonės būklę, galimybes, galimą grąžą, o tam yra vertinamos įmonės investicijos. Įmonės pirkimo ir pardavimo atveju vertinimas vaidina verslo įsigyjimo ir pardavimo galimybių vaidmenį, tokiu būdu vertinimas gali tapti puikiu argumentu.

Paskelbta: 2017-03-23