Burnos irigatoriai tobulai ir sveikai šypsenai

2019 M07 25 | Kita

Burnos irigatoriai

Šypsena – gražiausias mūsų papuošalas. Su tuo sutiktų bene visi, tačiau problema, kad daugelis net ir norėdamas gražios šypsenos vistiek nededa pastangų, kad pavyktų tokią turėti. Dar blogiau – laukia, kol dantų problemos taps labai didelės ir tokiu atveju investuoja didelius pinigus į tvarkymą.  O kur kas pigesnis ir paprastesnis pasirinkimas yra kasdieninė higiena, kuri tikrai nereikalauja nei daug laiko, nei pinigų.

Kasdieninei burnos higienai atlikti reikia pasirūpinti svarbiausiais įrenginiais, kurie padės džiaugtis švara ir gaiva burnoje.

  • Dantų pasta, kurioje yra kuo mažiau fluoro.
  • Burnos skalavimo skystis.
  • Burnos irigatoriai.
  • Reikalingas ir specialus tarpdančių valymo siūlas.

Jeigu kiekvieną dieną naudosite šias priemones – galėsite džiaugtis nuostabiai atrodančia burnos ertme. Norime plačiau pakalbėti apie irigatorius, kadangi visi kiti s burnos higienos elementai naudojami ir taip, o irigatoriams dažnai skiriama per mažai dėmesio, dalis žmonių net nežino, kas tai yra.

Pirmiausia, susipažinkite su pasiūla, kurią galite rasti čia https://biomed.lt/lt/107-burnos-irigatoriai. O mes aptarsime privalumus, kuriais pasižymi ši įranga.

  1. Burnos irigatoriai padeda pašalinti visus maisto likučius po kiekvieno valgymo. Išsivalius su įranga – jausmas toks, lyg ką tik esate išėję iš burnos higienisto kabineto. Juk gera, kai toks jausmas gali jus džiuginti kasdien.
  2. Ši įranga ne tik rekomenduojama, tačiau ir būtina asmenims, kurie nešioja plokšteles, taip pat, breketus.
  3. Vandens srovė neturi jokio neigiamo poveikio, tad įranga gali būti naudojama kiekvieną dieną net ir po kelis kartus. Svarbiausia laikytis instrukcijų.
  4. Tačiau irigatorius negali visiškai pakeisti įprastų, anksčiau mūsų minėtų kasdieninės burnos higienos įrenginių. Taigi, dantų pasta bei skalavimo skystis vistiek turi būti visada po ranka.
  5. Tai visiškai saugi įranga, kuri tinka ir vaikams, ir suaugusiems, ir tiems, kurių dantys bei dantenos yra jautresni.

Graži šypsena yra neatsiejama nuo sveikatos. Taigi, pirmiausia siūlome daugiau koncentruoti ties savo sveikata ir tokiu atveju ji natūraliai bus graži. Taip pat nepamirškite, kad reikia rūpintis ne tik savo dantukais, tačiau visa burnos ertme, taip pat ir, žandukais, liežuviu ir panašiai.