Komentavimo taisyklės

- Lankytojai, pateikdami nuomonę apie įmones patvirtina, kad ši informacija yra teisinga ir atsako už jų turinį. 

- Portalo valdytojas neatsako už komentarų turinį ir jų netikrina. 

- Draudžiama talpini nesusijusią su tema, įžeidžiančią, siekiant pažeminti, grasinančią, skatinančią neapykantą ir smurtą ar reklaminę informaciją, lankytojams pranešus apie tokius atvejus ji trinama be perspėjimo. 

- Gavus objektyvių duomenų, kad pateikta informacija melaginga, ji trinama be perspėjimo. Kritika apie įmonę yra saugoma, jei ji reiškiama neįžeidžiant, nesiekiant žeminti ar menkinti, o turint pozityvių tikslų - norint išryškinti juridinio asmens ar jo veiklos trūkumus ir siekiant juos pašalinti. 

- Komentarai, parašyti iš užsienio ar naudojantis proxy serveriais, gali būti trinami dėl sudėtingos autorių paieškos, gavus prašymą iš įmonių apie tokius komentarus, jie bus pašalinti. 

- Įmonės, norėdamos panaikinti lankytojų komentarus, pirmiausiai turėtų kreiptis į komentaro autorių. 

- Siekiant skaidrumo, komentarų autorių IP adresai pateikiami viešai. 

- Vartotojai, norintys pašalinti savo parašytą komentarą turi prisijungti iš to pačio kompiuterio (ir su tuo pačiu IP adresu) ir ties komentaru paspausti nuorodą "trinti" arba ieškoti el. laiško su trynimo nuoroda, kurį gavo iš karto po atsiliepimo parašymo. 

- Spec.lt pasilieka teisę bet kuriuo metu pašalinti atsiliepimus, be atskiro paaiškinimo. 

- Komentavimo taisyklės gali būti keičiamos bet kuriuo metu, be atskiro perspėjimo. 

- Vartotojai, kurie nesutinka su šiomis taisyklėmis, turi tuojau pat uždaryti spec.lt portalo langą ir nerašyti atsiliepimų ateityje.