WATER SER, UAB

1.0 / 5 (4)

Kontaktinė informacija

Buveinės adresas:S. Lozoraičio g. 19 GARLIAVA, 53228
Telefonas:+37037394550
Faksas:+37037551354
El. paštas:info@waterser.lt

Įmonės informacija

Įmonės kodas:300573711
PVM kodas:LT100002554419
SD kodas:603432
Darbuotojų skaičius:nenurodytas
Sodros skola:nėra
Steigimo data:2006 M06 2
Likvidavimo data:2015 M02 20

Darbo laikas

Įmonės logotipas

Sodros skolos

Šiuo metu duomenų apie PSD įsiskolinimus nėra.

Darbuotojai

Šiuo metu duomenų apie darbuotojus nėra.

Atsiliepimai

Atsiliepimų apie WATER SER, UAB įmonę nėra. Būk pirmas!

Apie įmonę

UAB "WATER SER" yra infrastruktūrų kūrėja, kurios vertė auga mūsų profesionalų komandos ilgalaikio ir stabilaus pasišventimo darbui dėka. Realizuodami savo ir klientų idėjas kuriame švaresnę aplinką ir patogesnį gyvenimą. Pagrindinės vertybės: patikima komanda, profesionalumas, partnerystė, motyvuota komanda,  pastovūs santykiai,  nuolatinė raida, atvirumas. Esame didžiausia Baltijos šalių infrastruktūrų kūrimo įmonė, no-dig metodais atliekamų darbų įmonė, kuriame kompleksinę gyvenamąją aplinką, siūlome infrastruktūrų vystymo, valdymo ir operatoriaus paslaugas. "WATER SER" įmonių valdymo sistema yra pripažinta atitinkanti kokybės valdymo sistemų standarto ISO 9001:2000 ir aplinkos valdymo sistemų standarto ISO 14001:2004 reikalavimus.

TECHNOLOGIJOS

  • VIP-Liner metodas (Šis metodas taikomas rekonstruojant savitakos vamzdynus. Naujo vamzdyno skersmuo yra daug mažesnis už esamojo. Modulius hidraulinė jėga įspaudžia į šulinius ir jei vamzdynai nėra visiškai amortizavę, atnaujintoje atkarpoje nėra „aklųjų sujungimų”, galima išvengti kasimo darbų. Svarbus privalumas yra tas, kad darbų metu nėra reikalo išpumpuoti nutekamuosius vandenis. Jei būtina, dalis tarp senojo ir naujojo vamzdžio užpildoma lengvuoju betonu)
  • Burst metodas (Šiuo metodu atnaujinami savitakos (kanalizacijos) ir spaudimo veikiami vamzdynai (vandentiekio, dujotiekio, kanalizacijos) bei uždari kabelių vamzdžiai. Rekonstruojant per atnaujinamą vamzdį pertraukiami specialūs virbai su trupinimo mechanizmu, prie kurio pritaisytas PE vamzdis. Atnaujintas vamzdynas yra to paties skersmens, kaip ir senasis, arba vienu dydžiu didesnio skersmens. Jei būtina, trupinimo mechanizmo priešakyje galima pritaisyti pjaustiklį ir juo pjaustyti bei ardyti ir plieninius vamzdžius ar vamzdynus, kurių tam tikrose atkarpose yra panaudoti plieniniai komponentai (avarinės movos, tarpinės dalys. Metodas taikomas vamzdžiams, kurių skersmuo 80-350 mm.)
  • PE vamzdžio įvedimas (Metodas taikomas rekonstruojant savitakos ir spaudimo veikiamus vamzdynus. Mažiausias atnaujinto PE vamzdžio skersmuo yra 20 mm. Taikant šį metodą turimo vamzdyno skersmuo sumažėja mažiausiai vienu dydžiu. Toks vamzdžio įvedimas būna efektyviausias, esant 110 mm skersmens vamzdynams, kadangi kasimo darbų nereikia arba jie yra minimalūs)

Filialai

  • Aerouosto g.11, ŠIAULIAI, tel.: (41) 398577, faks.: (41) 398568 el.paštas: info@ (at) waterser.lt
  •   Klaipėdos g. 7, KLAIPĖDA, tel.: (46) 481639, faks.: (46) 481511 el.paštas: info@ (at) waterser.lt

Paslaugos

  • Darbų ranga (konsultuojame klientus optimalesnių sprendimų klausimais bei organizuojame projektavimo darbus, kartu atlikdami visus reikalingus suderinimus instancijose - esame pasirengę suteikti darbų rangos paslaugą - organizuojame visus būtinus darbus nuo pradžios iki galo, klientui teks bendrauti tik su viena įmone ir vienu projekto vadovu)
  • Statybinių projektų vadyba (užtikrina lankstų ir kokybišką darbų atlikimą kartu su tvarkingais dokumentais bei profesionalesnį ir kokybiškesnį tarptautinių su aplinkosaugos reikalavimais suderintų statybinių projektų ir sudėtingos infrastruktūros kūrimo projektų vykdymą)