Kontaktinė informacija

Buveinės adresas:Antakalnio g. 91, 10218, Vilnius
Telefonas:+37052772583
Faksas:+37052772583
El. paštas:info@samata.lt

Įmonės informacija

Įmonės kodas:123710918
Darbuotojų skaičius:nenurodytas
Sodros skola:nėra

Darbo laikas

Įmonės logotipas

Sodros skolos

Šiuo metu duomenų apie PSD įsiskolinimus nėra.

Darbuotojai

Šiuo metu duomenų apie darbuotojus nėra.

Atsiliepimai

Atsiliepimų apie VILSTOBA, UAB įmonę nėra. Būk pirmas!

Apie įmonę

Siūlome projektą "samata.lt". Šis projektas skirtas tam, kad jūs galėtumėte patys pasiskaičiuoti jus dominančių darbų, medžiagų, transporto ir kt. bendrą kainą. Bendra suma dar nebus galutinė, tačiau jūs jau žinosite pagrindinių darbų ar medžiagų kainą. Tada, kai jūs pasirinksite konkrečią organizaciją, jums liks tik aptarti jūsų objektui būdingas detales. Mes tikimės, kad šis mūsų projektas suartins Rangovą su Užsakovu dar prieš sudarant sutartį ir tokiu būdu padės išvengti dažnai pasitaikančių nesusipratimų.

Paslaugos

  • Bendrieji statybos darbai
  • Projektuojame ir montuojame šildymo, vėdinimo sistemas
  • Projektuojame ir montuojame vandens tiekimo sistemas, vandentiekio linijas (statome vandentiekio siurblines, montuojame vandens kėlimo įrangą, slėgiminę įrangą (hidroforus, valdymo aparaturą, slėgio reguliatorius)
  • Montuojame karšto ir šalto vandens filtrus (cheminius, mechaninius, minkštinimo ir kt.)
  • Projektuojame ir montuojame varinių, plastikinių (PVC ir CPVC) vandentiekio vamzdynų sistemas, prijungiame vandens šildytuvus, skalbykles, indaploves, vonias, dušo kabinas, praustuves, plautuves, montuojame karšto bei šalto vandens skaitiklius, atliekame santechnikos remonto darbus