VILMECHA, UAB

3.7 / 5 (6)

Kontaktinė informacija

Buveinės adresas:Savanorių pr. 176, 03154, Vilnius
Telefonas:+37052392905
Faksas:+37052392944
El. paštas:****@***************.**
Tinklalapis:http://vingiomechanika.lt

Įmonės informacija

Įmonės kodas:300150024
PVM kodas:LT100001991615
SD kodas:749545
Darbuotojų skaičius:60 darbuotojai (apdraustieji)
Sodros skola:nėra
Steigimo data:2005 M10 6

Darbo laikas

Pirmadienis:08:00 - 17:00
Antradienis:08:00 - 17:00
Trečiadienis:08:00 - 17:00
Ketvirtadienis:08:00 - 17:00
Penktadienis:08:00 - 17:00
Šeštadienis:Nedirba
Sekmadienis:Nedirba

Įmonės logotipas

Sodros skolos

Šiandien PSD įsiskolinimų yra 0.00
Rodyti daugiau

Darbuotojai

Šiandien darbuotojų yra 60
Rodyti daugiau

Atsiliepimai

Atsiliepimų apie VILMECHA, UAB įmonę nėra. Būk pirmas!

Apie įmonę

UAB "VILNIAUS VINGIO MECHANIKA" įkurta 2005 metais reorganizavus AB "Vilniaus Vingis" mašinų gamybos kompleksą "Maga" bei įrankių ir įrangos gamybos padalinį į savarankišką, šiuolaikinę ir lanksčią kompaniją, kuri išlaikė ilgametę patirtį ir sukauptas žinias  (AB "Vilniaus Vingis"), įdiegė naujus ir pažangius vadybos, gamybos ir kokybės valdymo metodus. Šiuo metu įmonėje dirba 90 aukštos kvalifikacijos darbuotojų. UAB "VILNIAUS VINGIO MECHANIKA" suprojektuoti ir pagaminti našūs įrengimai užtikrina aukštos kokybės produkcijos gamybą konkurencine kaina. Gebėjimai sukurti ir pagaminti analogo neturinčius įrengimus, pasižyminčius aukšta kokybe ir konkurencine kaina, yra įvertinti Lietuvos ir pasaulio mastu. Mūsų pagaminti įrengimai 1997, 1999, 2001 - 2004 metais yra įvertinti Lietuvos pramonininkų konfederacijos organizuotų konkursų Aukso medaliais "Lietuvos metų gaminys". Mūsų gaminiai ir paslaugos atitinka aukštus tarptautinius kokybės standartus. Bendrovėje įdiegtos kokybės ir aplinkos vadybos sistemos pagal ISO 9001 bei ISO 14000 reikalavimus, mes atliekame visas kokybės užtikrinimo procedūras. UAB "VILNIAUS VINGIO MECHANIKA" pagrindiniai partneriai ir užsakovai - įvairių pramonės šakų, kaip chemijos, medicinos, poligrafijos, maisto, elektronikos, antrinių žaliavų perdirbimo įmonės. Partneriai ir užsakovai jau įsitikino bendradarbiavimo patikimumu ir mūsų patirtimi grįstu kūrybingumu. Sėkmę lemia bendrovės darbuotojų aukšta kvalifikacija, gaminių kainos ir kokybės santykis, pateikimas nustatytais terminais bei užsakovų vertinimas.

VEIKLA

  • Technologinės įrangos, skirtos plastmasių ir aliuminio liejimui, šalto štampavimo štampų, kitų įrankių projektavimas ir gamyba
  • Kompleksinis gamybos procesų mechanizacijos ir automatizacijos projektų rengimas
  • Technologinių įrengimų projektavimas, pritaikymas ir montavimas, jų remontas ir aptarnavimas
  • Nestandartinių įrenginių iš nerūdijančio plieno projektavimas ir gamyba
  • Technologinės įrangos ir įrengimų gamyba pagal užsakovo pateiktus techninius dokumentus
  • Nestandartinių detalių gamyba
  • Kitų firmų atstovavimas Baltijos šalių regione, pritaikant tų firmų įrenginius pagal užsakovo reikalavimus, šių įrenginių garantinis ir tolimesnis aptarnavimas
  • Metalo apdirbimo paslaugos (tekinimas, frezavimas, gręžimas, šlifavimas, šaltkalvystė, terminis metalų apdirbimas, metalų suvirinimas (TIG, MIG, MAG)

Produktai

  • Liejimo formos (pakavimo pramonei - plonasieniams indams, kibirėliams(iki 3 litrų talpos), puodeliams, dangčiams, rankenėlėms, plastmasinių butelių kamščiams, parfumerijos indeliams; elektroninei pramonei - TV transformatorių ir kreipiamųjų sistemų korpusams, rozetėms ir jungtukams, dėžutėms) Aliuminio liejimo formos Šalto štampavimo štampai Precizinės, nestandartinės detalės ir įrankiai (buteliukų pilstymo automatas, putų poliesterio pjaustymo linija, vežimėliai, matavimo įrenginiai, ričių vyniojimo automatas, maišyklės chemijos ir maisto pramonei ir kt.)