VERSLO INVESTICIJOS PERSONALUI, UAB

3.3 / 5 (4)

Kontaktinė informacija

Buveinės adresas:Vytenio g. 6-402, 03113, Vilnius
Telefonas:+37052335539
Faksas:+37052335539
El. paštas:vip@vipconsultants.lt
Tinklalapis:http://vipconsultants.lt

Įmonės informacija

Įmonės vadovas:Violeta Bagdonaitė
Įmonės kodas:124998081
PVM kodas:LT249980811
SD kodas:61910
Darbuotojų skaičius:5 darbuotojai (apdraustieji)
Sodros skola:nėra

Darbo laikas

Įmonės logotipas

Sodros skolos

Šiandien PSD įsiskolinimų yra 0.00
Rodyti daugiau

Darbuotojai

Šiandien darbuotojų yra 5
Rodyti daugiau

Atsiliepimai

Atsiliepimų apie VERSLO INVESTICIJOS PERSONALUI, UAB įmonę nėra. Būk pirmas!

Apie įmonę

 
APIE MUS
 
Verslo investicijos personalui - jūsų patikimas partneris, padedantis surasti, įvertinti ir atrinkti sėkmingus specialistus ir vadovus. Mes skaičiuojame jau dešimtus savo įmonės veiklos metus, o mūsų konsultantai gali pasigirti patirtimi, kuri siekia personalo atrankos pradžią Lietuvoje. Šiuo metu VIP dirba 4 konsultantai, turintys organizacinės arba klinikinės psichologijos išsilavinimą. Esame konsultavimo ir psichologinių vertinimo metodų taikymo profesionalai. Savo darbe stengiamės būti kūrybiški, ieškoti naujų, nestandartinių, nebūtinai paprasčiausių kelių ir sprendimų. Skatiname ir klientą patikėti žmogaus potencialu, motyvacijos galia, jo turimomis vertybėmis. Į žmogų, jo asmenybę ir sugebėjimus žiūrime pozityviai, stengiamės matyti stiprybes ir jas atskleisti.

Paslaugos

  • Pagrindiniai personalo atrankos projekto etapai: • Susipažinimas su kompanija, darbo vietos analizė, pagrindinių kompetencijų, reikalingų sėkmingam darbui, nustatymas, atrankos kriterijų suderinimas. • Kandidatų paieška (duomenų bazėje, skelbimu spaudoje arba tiesioginė paieška). • Kandidatų įvertinimas (kandidatų patirtį, darbui svarbias kompetencijas vertiname struktūruotu interviu bei atlikdami parinktus psichologinius ir praktinius testus). • Kandidatų pristatymas klientui (pateikiame informaciją apie tinkamiausius kandidatus, pristatome jų psichologines charakteristikas raštu). • Kandidatų susitikimų su klientu organizavimas. Jų metu klientas priima sprendimą dėl tinkamiausio kandidato pasirinkimo. Vykdome personalo įvertinimo projektus:
  • • Vertiname vidinius ir išorinius kandidatus personalo atrankos projektuose. • Vertiname darbuotojų potencialą ir tobulintinas sritis, sudarome darbuotojų karjeros, ugdymo planus. • Atliekame personalo auditą reorganizacijų metu. Konsultuojame vadovus personalo valdymo klausimais • Galime patarti komandos formavimo, psichologinio klimato gerinimo, vadovavimo stiliaus pažinimo ir tobulinimo, įmonės ar padalinio struktūros, atsakomybės sričių paskirstymo ir kitais klausimais.  Individualiai konsultuojame žmones karjeros planavimo klausimais • Padedame įvertinti savo konkurencingumą darbo rinkoje, stipriąsias savybes ir tobulintinas sritis. Asmeniui pageidaujant galime atlikti psichologinius testus ir jo duomenis palyginti su virš 5000 Lietuvos vadovų ir specialistų rezultatais.