Varėnos autobusų parkas, UAB

2.0 / 5 (1)

Kontaktinė informacija

Buveinės adresas:Savanorių g. 5, 65186, Varėna
Telefonas:+37031031033
El. paštas:direktorius@varenosap.lt
Tinklalapis:http://uabvarenosautobusuparkas.lt

Įmonės informacija

Įmonės vadovas:Juozas Lekavičius
Įmonės kodas:184536236
PVM kodas:LT845362314
SD kodas:595065
Darbuotojų skaičius:30 darbuotojai (apdraustieji)
Sodros skola:nėra

Darbo laikas

Pirmadienis:04:30 - 21:30
Antradienis:04:30 - 21:30
Trečiadienis:04:30 - 21:30
Ketvirtadienis:04:30 - 21:30
Penktadienis:04:30 - 21:30
Šeštadienis:04:30 - 21:30
Sekmadienis:04:30 - 21:30

Įmonės logotipas

Sodros skolos

Šiandien PSD įsiskolinimų yra 0.00
Rodyti daugiau

Darbuotojai

Šiandien darbuotojų yra 30
Rodyti daugiau

Atsiliepimai

Atsiliepimų apie Varėnos autobusų parkas, UAB įmonę nėra. Būk pirmas!

Raktiniai žodžiai