VALSTYBINIS VILNIAUS MAŽASIS TEATRAS


Adresas
Gedimino pr. 22, LT- 01103, VILNIUS
Vadovas
Darbuotojai
82
Skola sodrai
0.00 € (2017-01-20 )
Faksas
(5) 2613195
Steigimo metai
1997-11-14
Įmonės kodas
188200375
SD draudėjo kodas
41070
Vertinimas
Balsavo: 5
4/5
Valstybinis Vilniaus mažasis teatras yra viena patraukliausių ne tik teatro, bet apskritai miesto kultūros erdvių. Savitu praeities ir dabarties, praėjusių amžių ir modernumo sąlyčiu pasižyminti teatro dvasia jaučiama ir architektūroje, ir interjere, ir pačiuose spektakliuose. Daug metų neturėjusį savo scenos ir, ko gero, labiau išgarsėjusį užsienyje nei Lietuvoje Vilniaus mažąjį teatrą šiandien žino daug kas: studentai ir verslininkai, menininkai ir visai su menu nesusiję žmonės. Nes Vilniaus mažojo teatro devizas - "Atviras teatras". Jo esmė - užmegzti ryšį su kiekvienu, atėjusiu į šio teatro spektaklius, kalbėti visiems suprantama ir kartu - aukščiausio meninio lygio kalba. "Čia nebus mirties", - 1988 metais savo spektakliu paskelbė Rimas Tuminas ir jo aktorių trupė, po poros metų, 1990-aisiais, oficialiai tapusi Vilniaus mažuoju teatru, ir šio spektaklio pavadinimas tapo savotišku teatro kredo. 1997 m. Vilniaus mažajam teatrui suteiktas valstybinio teatro statusas. 1999 m. už nuopelnus Vilniaus miestui jis apdovanotas garbingu sostinės savivaldybės apdovanojimu - šv. Kristoforo statulėle. Iš viso Mažojo teatro repertuare - per dešimt spektaklių. Be to, teatras įvairiomis progomis stengiasi savo publikai dovanoti susitikimus su išskirtinėmis charizmatiškomis asmenybėmis: režisieriais, aktoriais, muzikantais, rašytojais. Gyvas ir nuoširdus bendravimas, skatinantis norą vėl ir vėl čia sugrįžti, - svarbiausia Vilniaus mažojo teatro puoselėjama vertybė.

Žemėlapis

QR kodas

VALSTYBINIS VILNIAUS MAŽASIS TEATRAS QR kodas, kontaktinė informacija, rekvizitai

QR kodo pagalba, įmonės VALSTYBINIS VILNIAUS MAŽASIS TEATRAS duomenis galite lengvai perkeli į savo mobilujį telefoną arba planšetinį kompiuterį.

Kokie duomenys bus perkelti?
Įmonės pavadinimas, Vadovas, Įmonės adresas, Telefonas, Papildomas telefonas, Elektroninio pašto adresas, Interneto svetainė.

Kaip nuskaitomas QR kodas?
Norėdami nuskaityti pateiktos įmonės QR kodą, turite turėti išmanųjį telefona arba planšetinį kompiuterį, su veikiančiu interneto ryšiu bei fotokamera. Taip pat jame turės būti įdiegta QR nuskaitymo programėlė.