VALDROMAS, UAB

5.0 / 5 (2)

Kontaktinė informacija

Buveinės adresas:Rodūnios kel. 11, 02244, Vilnius
Telefonas:+37052602868
Faksas:+37052640958
El. paštas:info@valdromas.lt
Tinklalapis:http://valdromas.lt

Įmonės informacija

Įmonės kodas:125026623
PVM kodas:LT250266219
SD kodas:40471
Darbuotojų skaičius:nenurodytas
Sodros skola:nėra
Steigimo data:1999 M10 21

Darbo laikas

Įmonės logotipas

Sodros skolos

Šiuo metu duomenų apie PSD įsiskolinimus nėra.

Darbuotojai

Šiuo metu duomenų apie darbuotojus nėra.

Atsiliepimai

Atsiliepimų apie VALDROMAS, UAB įmonę nėra. Būk pirmas!

Apie įmonę

UAB "VALDROMAS"  įsteigta 1999 metais. Mūsų veikla koncentruojama į kompleksinį transporto ir statybos firmų aptarnavimą. Mūsų siūlomi gaminiai leidžia veiksmingai sumažinti degalų vartojimo išlaidas. Taip pat mūsų firma gali užtikrinti geresnę degalų kontrolės kokybę, padėti pasirinkti atitinkamą tiekėją ir įsigyti degalų didmenine kaina. Siūlome ir nestacionarius rezervuarus su skirstytuvais, kuriuose įdiegta elektroninė degalų pateikimo sistema. Į mūsų asortimentą įeina ir daug įvairių kilnojamųjų rezervuarų, skirtų alyvai ir dyzeliniam kurui laikyti, tai plastikiniai rezervuarai, talpa - nuo 5 000 iki 40 000 l kartu su skirstymo sistema, ir plieninės konteinerinės degalinės, kurių talpa - nuo 5 000 iki 100 000 l, su įrengta degalų valdymo sistema. Į mūsų pasiūlymą įtraukti ir elektriniai alyvos siurbliai, pavarų alyvos skirstytuvai, elektroniniai ir mechaniniai skysčio pritekėjimo bei tepimo skaitikliai ir elektroninės skystųjų produktų sandėlių ūkio valdymo bei kontroliavimo sistema, dar vadinama elektroninė skysčių paskirstymo valdymo sistema - MCO. Kompleksinis mūsų prekybos pasiūlymas apima ir keičiamąsias dalis, skirtas statybos mašinoms CATERPILLAR, KOMATSU, O & K, VOLVO, STALOWA WOLA, HANOMAG, CASE, FIAT HITACHI, ATLAS, LIEBHERR, JCB ir daugeliui kitų.

Produktai

  • Degalinės įranga ir rezervuarai (pistoletai, skaitikliai, įpylimo kolonėlės, siurbliai, davikliai, filtrai, tepimo, valdymo ir skysčių dozavimo stebėjimo sistemos, ARCCAN monitoringų sistema, MCO)
  • Statybinė technika ir detalės (ekskavatoriams, buldozeriams, krautuvams ir visoms statybos mašinoms)
  • Aukštos kokybės vikšrai, grandinės, ritinėliai - riedėjimo ir prilaikantys, varantieji ir įtempimo ratai, sankabos, servomechanizmai, įpurškimo siurbliai, vandens siurbliai, turbokompresoriai, paleidimo varikliai bei daug kitos įrangos
  • Kuro pristatymas