Užupio teatras, VŠĮ


Adresas
Vilniaus g. 39-407, Vilnius
Vadovas
Darbuotojai
2
Skola sodrai
67.57 € (2017-01-17 )
Steigimo metai
2000-04-25
Įmonės kodas
125250824
SD draudėjo kodas
70463
Vertinimas
Balsavo: 2
3.5/5
Vilniaus Užupyje susikūrė Užupio teatras. Netradicinis, jaunatviškas, jaudinantis ir stebinantis. Dabar jau atradęs savo žiūrovų būrį. Tai gyvas teatras. Aktoriai ir žiūrovai. Užupio teatre galima išgirsti ir gyvai atliekamos muzikos. Žmogus, aktorius čia irgi tampa instrumentu. Teatras – gyvas organizmas, turintis kūną, intelektą ir dvasią, todėl žmogus atėjęs į teatrą visa tai gali pajusti tik sėdėdamas tamsioje salėje, tarp daugybės kitų žmonių ir kartu su jais išgyvendamas tą stiprų, keistą emocinį lauką, kuris sklinda nuo gyvo aktoriaus. Šis teatro vaidybos unikalumas neegzistuoja niekur kitur – nei kine, nei televizijoje – tik gyvajame teatre.

Išskirtinis Užupio teatro bruožas – tamprus ryšys su žiūrovais. Gal būt todėl Užupio teatro žiūrovų tarpe išvysite ir daug jaunų, savo kelio vis dar ieškančių žmonių.

Žemėlapis

QR kodas

Užupio teatras, VŠĮ QR kodas, kontaktinė informacija, rekvizitai

QR kodo pagalba, įmonės Užupio teatras, VŠĮ duomenis galite lengvai perkeli į savo mobilujį telefoną arba planšetinį kompiuterį.

Kokie duomenys bus perkelti?
Įmonės pavadinimas, Vadovas, Įmonės adresas, Telefonas, Papildomas telefonas, Elektroninio pašto adresas, Interneto svetainė.

Kaip nuskaitomas QR kodas?
Norėdami nuskaityti pateiktos įmonės QR kodą, turite turėti išmanųjį telefona arba planšetinį kompiuterį, su veikiančiu interneto ryšiu bei fotokamera. Taip pat jame turės būti įdiegta QR nuskaitymo programėlė.