Užupio teatras, VŠĮ
Adresas
Vilniaus g. 39-407, Vilnius
(Rodyti žemėlapyje)
Vadovas
Darbuotojai
1
Skola sodrai
0.08 € (2017-07-20 )
Steigimo metai
2000-04-25
Įmonės kodas
125250824
SD draudėjo kodas
70463
3.5 / 5 Balsavo: 2

Vilniaus Užupyje susikūrė Užupio teatras. Netradicinis, jaunatviškas, jaudinantis ir stebinantis. Dabar jau atradęs savo žiūrovų būrį. Tai gyvas teatras. Aktoriai ir žiūrovai. Užupio teatre galima išgirsti ir gyvai atliekamos muzikos. Žmogus, aktorius čia irgi tampa instrumentu. Teatras – gyvas organizmas, turintis kūną, intelektą ir dvasią, todėl žmogus atėjęs į teatrą visa tai gali pajusti tik sėdėdamas tamsioje salėje, tarp daugybės kitų žmonių ir kartu su jais išgyvendamas tą stiprų, keistą emocinį lauką, kuris sklinda nuo gyvo aktoriaus. Šis teatro vaidybos unikalumas neegzistuoja niekur kitur – nei kine, nei televizijoje – tik gyvajame teatre.


Išskirtinis Užupio teatro bruožas – tamprus ryšys su žiūrovais. Gal būt todėl Užupio teatro žiūrovų tarpe išvysite ir daug jaunų, savo kelio vis dar ieškančių žmonių.

Žemėlapis

Atsiliepimai, skundai

Komentarų nėra

Nurodyti tik tuo atveju jei norite kad įmonė su jumis susisiektų, telefonas bus rodomas viešai.
Įvestas simbolių skaičius: 0

* Žvaigždute pažymėtus laukelius būtina užpildyti.
Lankytojai, pateikdami nuomonę apie įmones patvirtina, kad ši informacija yra teisinga ir visiškai atsako už jos turinį. Iš užsienio parašyti komentarai gali būti pašalinti dėl sudėtingos autorių paieškos. RAŠYDAMI komentarą Jūs PATVIRTINATE, kad susipažinote su Spec.lt komentavimo taisyklėmis.