United Baltic Trade, UAB

1.0 / 5 (1)

Kontaktinė informacija

Buveinės adresas:Lukiškių g. 5-107, 01108, Vilnius
Telefonas:+37052625447
El. paštas:***@***.**
Tinklalapis:http://ubt.lt

Įmonės informacija

Įmonės kodas:300909628
PVM kodas:LT100003331311
SD kodas:939357
Darbuotojų skaičius:nenurodytas
Sodros skola:nėra
Steigimo data:2007 M07 9

Darbo laikas

Pirmadienis:09:00 - 17:00
Antradienis:09:00 - 17:00
Trečiadienis:09:00 - 17:00
Ketvirtadienis:09:00 - 17:00
Penktadienis:09:00 - 17:00
Šeštadienis:Nedirba
Sekmadienis:Nedirba

Įmonės logotipas

Sodros skolos

Šiuo metu duomenų apie PSD įsiskolinimus nėra.

Darbuotojai

Šiuo metu duomenų apie darbuotojus nėra.

Atsiliepimai

Atsiliepimų apie United Baltic Trade, UAB įmonę nėra. Būk pirmas!

Apie įmonę

UAB "UNITED BALTIC TRADE"  įsteigta 2007 metais ir jau sėkmingai pradėjo veiklą prekybos srityje. Viena iš pagrindinių veiklos sričių yra prekyba natūraliu akmeniu. Pagrindinis įmonės tikslas šioje srityje - patenkinti klientų, norinčių sukurti jaukią ir šiltą aplinką namuose ir už jo ribų, poreikius. Tam tikslui pasiekti mes, kartu su mūsų užsienio partneriu "Kamelot", siūlom klientams platų asortimentą dekoratyvinių apdailos medžiagų iš natūralaus akmens SMILTAINIO, kuris tinka kaip vidaus taip ir išorės apdailai – interjerui, fasadui, grindiniui, takams, landšaftui ir t.t. Kompanijos "Kamelot" produkcija jau užsirekomendavo kaip ekskliuzivinė ir kokybiška apdailos medžiaga tarp Rytų ir Vidurio Europos šalių.

Paslaugos

  • Išorės apdailos darbai (fasado apšiltinimas, armavimas, faktūrinis dažymas, dekoras, fasado renovavimas, akmens klijavimas)
  • Vidaus apdailos darbai (sienų lyginimas, dažymas, gipsas, laminato klojimas, amens klijavimas) Natūralaus akmens klijavimo darbai (pjaustytos plytelės, pjaustytų akmens plytelių vertikalus klojimas, nepjaustytų akmens plytelių vertikalus klojimas)
  • Grindinio plytelių klojimas (grindinio plytos, nepjaustytos plytelės)

Produktai

  • Natūralus akmuo interjerui smiltainis - mes pristatome Jums tokį dekoro elementą, kuris padės pasiekti visus interjero dizaine keliamus uždavinius Smiltainis fasado dekorui - Jūs išsirinksite tokią medžiagą, kurios pritaikymas padės pabrėžti Jūsų charakterį ir skonio rafinuotumą, o kartu užtikrins, kad Jūsų namo grožis būtų išsaugotas šimtmečiams Smiltainis kiemo grindiniui -  grindinys privalo turėti savo stilių, turi įsikomponuoti į bendrą pastato ir landšafto spalvų ir formų ansamblį. Mokėkite išsiskirti ir nenaudokite tų medžiagų, kurių ir taip apstu miesto gatvėse Tvoros dekoro elementai turi atlikti pagrindines dvi funkcijas: saugoti tvorą nuo neigiamo atmosferos poveikio, ilgindami jos tarnavimo laikotarpį, ir suteikti deramą estetinį vaizdą Jūsų tvorai. Smiltainis puikiai susitvarkys su abiem reikalavimais
  • Landšafto dizainas - tai ne tik prestižinis fasado vaizdas. Pirmiausia tai galimybė išreikšti save ir pateikti aplinkiniams savo matymą - įprastinį raminantį arba viliojančiai egzotišką. Jei norite susikurti natūralią aplinką, kuri teiks poilsį Jūsų dvasiai ir kūnui, kurkite ją tik iš natūralių medžiagų! Smiltainis vidaus apdailai - interjerui, židiniui ir kt.