TNT, UAB

2.6 / 5 (8)

Kontaktinė informacija

Buveinės adresas:Dariaus ir Girėno g. 44, 02189, Vilnius
Telefonas:+37080025222
Faksas:+37052397556
El. paštas:*******.**@***.***
Tinklalapis:http://tnt.lt

Įmonės informacija

Įmonės vadovas:******* ********
Įmonės kodas:111680890
PVM kodas:LT116808917
SD kodas:53808
Darbuotojų skaičius:124 darbuotojai (apdraustieji)
Sodros skola:nėra
Steigimo data:1999 M10 1

Darbo laikas

Pirmadienis:08:00 - 18:00
Antradienis:08:00 - 18:00
Trečiadienis:08:00 - 18:00
Ketvirtadienis:08:00 - 18:00
Penktadienis:08:00 - 18:00
Šeštadienis:Nedirba
Sekmadienis:Nedirba

Įmonės logotipas

Sodros skolos

Šiandien PSD įsiskolinimų yra 0.00
Rodyti daugiau

Darbuotojai

Šiandien darbuotojų yra 124
Rodyti daugiau

Atsiliepimai

Atsiliepimų apie TNT, UAB įmonę nėra. Būk pirmas!

Apie įmonę

UAB  „TNT“  Juridinių asmenų registre buvo registruota 1999-10-01. Įmonės (Juridinio asmens) TNT, UAB kodas yra 111680890, buveinės adresas yra Dariaus ir Girėno g. 44, Vilnius, paskirtas vadovas ******* ********. Vadovo pareigos direktorius. Taisyklė, pagal kurią asmenys veikia TNT, UAB vardu - vienasmenis atstovavimas. Juridinio asmens vardu veikia vadovas.
UAB  „TNT“  priklausanti pasauliniam skubių verslo siuntų tinklui „TNT Express“, turi padalinius Vilniuje, Kaune ir Klaipėdoje. Šiuo metu įmonėje dirba 69 žmonės „TNT Lietuva“ siūlo visas dokumentų, siuntinių bei krovinių pervežimo paslaugas ir naudoja įvairių rūšių transportavimo sistemas. Siuntos pristatomos ir išsiunčiamos kiekvieną darbo dieną į/iš bet kurios Lietuvos vietos. UAB  „TNT“ interneto puslapis – tnt.lt 

Apie „TNT Express“

Pasaulyje pirmaujanti skubių verslo siuntų kompanija „TNT Express“ per savaitę nugabena 3,5 mln. dokumentų, siuntinių ir krovinių į daugiau nei 200 pasaulio šalių. „TNT Express“ transporto tinklas jungia apie 900 terminalų, sandėlių ir rūšiavimo centrų visame pasaulyje. Kompanija naudoja 43 oro ir apie 19 000 žemės transporto priemonių ir yra išvysčiusi didžiausią pristatymo „nuo durų iki durų“ kelių ir oro transportu infrastruktūrą Europoje.

„TNT Express“, turinti 48 000 darbuotojų įvairiose šalyse, yra pirmoji organizacija, kuriai pasauliniu mastu suteiktas „Investor in people“ sertifikatas. “Investor in People” – tai verslo plėtros ir tobulinimo modelis, kurio pagrindas - darbuotojų motyvacija bei profesionalumo skatinimas.

„TNT Express“ yra skubių siuntų pervežimo ir pašto paslaugas visame pasaulyje teikiančios kompanijos TNT N.V. padalinys.

Apie TNT N.V.

TNT N. V. yra viena iš pasaulyje pirmaujančių pašto ir skubių verslo siuntų gabenimo kompanijų, veikianti daugiau nei 200 pasaulio šalių. Kompanijoje dirba daugiau nei 128 000 darbuotojų. Per 9 š.m. mėnesius TNT N. V. pasiekė 7,3 mlrd. eurų apyvartą. TNT N. V. akcijos yra kotiruojamos Amsterdamo bei Niujorko vertybinių popierių biržose. TNT N. V. sudaro skubių siuntų gabenimo padalinys „TNT Express“, pašto paslaugų padalinys „TNT Post“.

TNT N.V. interneto puslapis - tnt.com

Paslaugos

  • Skubus siuntų pristatymas visame pasaulyje. Pristatymas Lietuvoje tą pačią dieną. Gabenimas oro ir automobilių transportu. Siuntų pristatymas iki 9.00, 10.00 ir 12.00 val. ryto daugelyje Europos ir pasaulio miestų. Nestandartinių krovinių gabenimas. Parodų aptarnavimas. Individualūs logistikos projektai. Klientų aptarnavimas 24 val. per parą, 7 dienas per savaitę, visus metus. Skubių tarptautinių verslo siuntų gabenimo kompanija „TNT Express“ išplėtė paslaugos „Economy Ekspress“ geografiją - naudojantis šia paslauga siuntas bus galima siųsti iš visos Europos į dar 150 pasaulio šalių. Šiuo privalumu galės naudotis ir tarptautinį skubių siuntų gabenimo tinklą „TNT Ekspress“ Lietuvoje atstovaujančios bendrovės „TNT Lietuva“ klientai. Iki šiol siuntas į bet kurią pasaulio šalį buvo galima siųsti tik naudojantis „Global Ekspress“ paslauga, kuomet siuntos gabenamos oro transportu. Tuo tarpu teikiant „Economy Express“ paslaugą, siuntos į Europos šalis gabenamos kelių transportu, o į kitas pasaulio dalis – oro bei kelių transportu, naudojantis TNT išplėtotais transporto tinklais visuose kontinentuose. Pasak „TNT Lietuva“ generalinio direktoriaus Aivaro Sebeckio, išplėtus paslaugos geografiją, bendrovė savo klientams gali pasiūlyti ekonomišką ir patikimą siuntų gabenimo būdą praktiškai į bet kurią pasaulio valstybę. „Tai, kad „Economy Ekspress“ paslauga bus teikiama dar 150 pasaulio šalių, suteiks mūsų klientams galimybę sumažinti savo išlaidas siuntoms. Nuo šiol už patrauklią kainą siuntas galima siųsti ne tik į Europos šalis, JAV, Kiniją, Honkongą ar Turkiją, bet ir į kitas Lietuvos verslininkus dominančias valstybes - Kazachstaną, Gruziją, Egiptą, Pakistaną. Džiaugiamės, kad „TNT Express“ tapo pirmąja skubių siuntų gabenimo kompanija, kuri pasiūlė šią paslaugą pasauliniu mastu ir taip įgijo konkurencinį pranašumą”, – teigė A. Sebeckis. A. Sebeckio teigimu, „Economy Express“ paslauga labiausiai domisi klientai, kuriems siuntimo kaina yra svarbesnė už greitį. „Naudojantis „Economy Express“ paslauga krovinys „nuo durų iki durų“ Europoje paprastai keliauja 1- 6 darbo dienas, o į kitas pasaulio šalis -1 - 5 dienomis ilgiau. Kadangi mūsų transportas į Lietuvą atvyksta ir iš jos išvyksta kiekvieną darbo dieną, klientai gali būti tikri, kad krovinys adresatą pasieks numatytu laiku. Lietuvoje ši paslauga itin populiari tarp elektronikos įrenginių, pramonės įrengimų gamintojų ir importuotojų, IT didmenininkų, automobilių gamintojų atstovų, siuvimo ir tekstilės pramonės įmonių“, - teigė A. Sebeckis. Šiemet „TNT Lietuva“ paslaugos „Economy Ekspress“ pardavimai išaugo apie 30 proc.