TELESTA, UAB

2.0 / 5 (3)

Kontaktinė informacija

Buveinės adresas:Eišiškių pl. 26, 02184, Vilnius
Telefonas:+37052399399
Faksas:+37052329116
El. paštas:info@telesta.lt

Įmonės informacija

Įmonės kodas:121922630
SD kodas:42045
Darbuotojų skaičius:nenurodytas
Sodros skola:nėra

Darbo laikas

Įmonės logotipas

Sodros skolos

Šiuo metu duomenų apie PSD įsiskolinimus nėra.

Darbuotojai

Šiuo metu duomenų apie darbuotojus nėra.

Atsiliepimai

Atsiliepimų apie TELESTA, UAB įmonę nėra. Būk pirmas!

Apie įmonę

UAB „Telesta“ Įkurta kaip statybos montavimo valdyba prie Lietuvos ryšių ministerijos 1950 m., tai viena seniausių įmonių Lietuvoje, turinti turtingą istoriją  ir tradicijas atliekant telekomunikacijų ir civilinės - pramoninės paskirties objektų statybos ir montavimo darbus.

Šios įmonės jėgomis Lietuvoje buvo pastatyti ištisi kvartalai gyvenamųjų namų Vilniuje ir daugelyje kitų miestų bei rajonų centrų, buvo statomi ryšių infrastruktūros objektai, radiorėlinės stotys, sumontuotos visos telefonų stotys Respublikoje bei tarpmiestiniai tinklai  su to meto sutankinimo sistemomis.

1993 m. privatizuota ir perregistruota AB „Telesta“ vardu, pradėjo naują erą įsisavindama naujas technologijas. Buvo paklota ir sumontuota pirmoji Lietuvoje optinė linija  Kaunas-Vilnius  su šiuolaikinėmis   naujos kartos perdavimo sistemomis.  Per eilę metų sumontuota per 70% Respublikos optinių magistralinio tinklo žiedų su perdavimo sistemomis.

2002 m. reorganizuota į UAB “Telesta”. Pastaraisiais metais bendradarbiaujant su „Siemens“  Lietuvos Telekomo analoginės stotys buvo iškeistos į skaitmenines.

UAB „Telesta“ paveldėjo ne tik turtingą istoriją ir tradicijas , bet ir gabius inžinierius, technikus bei gamybos vadovus, o taip pat  susiklausiusį kolektyvą.

Statybos montavimo valdyba prie Lietuvos ryšių ministerijos 1993 m. privatizuota ir perregistruota AB "TELESTA", pradėjo naują erą įsisavindama naujas technologijas. Buvo paklota ir sumontuota pirmoji Lietuvoje optinė linija Kaunas-Vilnius su šiuolaikinėmis naujos kartos perdavimo sistemomis. Per eilę metų sumontuota per 70% Respublikos optinių magistralinio tinklo žiedų su perdavimo sistemomis. 2002 m. reorganizuota į UAB "TELESTA". Pastaraisiais metais bendradarbiaujant su "Siemens" Lietuvos Telekomo analoginės stotys buvo iškeistos į skaitmenines. UAB "TELESTA" paveldėjo ne tik turtingą istoriją ir tradicijas, bet ir gabius inžinierius, technikus bei gamybos vadovus, o taip pat susiklausiusį kolektyvą. LRAM atestatas, suteikiantis teisę atlikti statybos, žemės, elektrotechnikos, telekomunikacijų, automatizavimo darbus, rengti gaisrinę ir apsaugos signalizaciją.

VEIKLA

Ryšių projektavimas, statyba, telekomunikacijos

Inžinerinių komunikacijų klojimas

Elektros montavimo, instaliavimo darbai

Geodeziniai ir geologiniai tyrinėjimai, žemėtvarka, kartografija

Apsaugos sistemos

Mechanizmų nuoma