SWECO LIETUVA, UAB

2.3 / 5 (3)

Kontaktinė informacija

Buveinės adresas:V. Gerulaičio g. 1, 08200, Vilnius
Telefonas:+37052622621
Faksas:+37052617507
El. paštas:info@sweco.lt
Tinklalapis:http://sweco.lt

Įmonės informacija

Įmonės vadovas:Artūras Abromavičius
Įmonės kodas:301135783
PVM kodas:LT100003469910
SD kodas:962348
Darbuotojų skaičius:206 darbuotojai (apdraustieji)
Sodros skola:nėra
Steigimo data:2007 M09 27

Darbo laikas

Pirmadienis:07:30 - 16:30
Antradienis:07:30 - 16:30
Trečiadienis:07:30 - 16:30
Ketvirtadienis:07:30 - 16:30
Penktadienis:07:30 - 16:30
Šeštadienis:Nedirba
Sekmadienis:Nedirba

Įmonės logotipas

Sodros skolos

Šiuo metu duomenų apie PSD įsiskolinimus nėra.

Darbuotojai

Šiandien darbuotojų yra 206
Rodyti daugiau

Atsiliepimai

Atsiliepimų apie SWECO LIETUVA, UAB įmonę nėra. Būk pirmas!

Apie įmonę

SWECO yra tarptautinė konsultacinė bendrovė dirbanti technikos srityje, galinti pasiūlyti kvalifikuotų konsultantų aukštos kokybės paslaugas, atliekant ne tik tokius projektus, kaip galimybių studijų parengimas, tyrimų atlikimas ir strateginis planavimas, bet ir dizaino, konstrukcijų kūrimo, projektavimo ir vadovavimo projektui paslaugas. Mūsų inžinieriai, architektai ir aplinkosaugos specialistai dirba išvien tvarios visuomenės vystymo labui. Bendrovė SWECO Lietuvoje užima lyderio pozicijas, turėdama maždaug 340 darbuotojų. Mes siūlome platų paslaugų spektrą vandens ir aplinkosaugos, statybinių konstrukcijų, energetinių sistemų, pramonės, instaliacijų ir infrastruktūros srityse. Bendrovės SWECO paslaugų paklausa Lietuvoje yra didžiulė. Tai ne tik vandentiekio ir nuotekų sistemų modernizavimas, bet ir transporto sistemos, energijos tiekimo bei gamyklų modernizavimo darbai. UAB "SWECO LIETUVA" inžinieriai, architektai ir aplinkos apsaugos ekspertai dirba išvien, kuriantys saugesnę, augančią ir labiau tausojančią aplinką visuomenę. Siūlydami savo kvalifikuotas konsultantų paslaugas, padedame savo klientams įgyvendinti jų ambicijas daugelyje sričių. Rezultatas - tvari visuomenė, geresnis oras ir švaresnis vanduo, gražūs ir patogūs būstai ir darbo vietos, efektyvūs eismo sprendimai, saugesnė ir švaresnė energija bei pelningesnė pramonė.

VEIKLA

Architektūra (interjero dizainas, urbanizuotų teritorijų planavimas, kraštovaizdžio formavimas, projektų vizualizacija, tvaraus vystymo koncepcijos ir strateginė analizė)

 
  • Energetika (šildymo sistemų projektavimo paslaugos, katilinių, šilumos tiekimo tinklų, dujotiekio tinklų, kuro saugojimo rezervuarų; energijos tiekimo infrastruktūros projektavimo paslaugos (transformatorių pastočių 10/0,4 kV, • 10 kV ir 0,4 kV kabelių ir oro linijų, teritorijų apšvietimo sistemų, elektros energijos perdavimo,  žaibolaidžių sistemų ir įžeminimo)
  • Konsultacijos geografinių informacinių sistemų srityje (GIS)
  • Ifrastruktūros objektų projektavimo paslaugos (geitkelių, kelių ir gatvių, geležinkelių, oro ir vandens uostų, pekybos, transporto ir logistikos centrų, hdrotechnikos sistemų, visuomeninės paskirties pastatų projektavimas,  statybos darbų priežiūros paslaugos)
  • Statybinių konstrukcijų projektavimo darbai
  • Kompleksinės projektavimo paslaugos, susijusios su pastatų inžinerinėmis sistemomis (vandens tiekimo ir nuotekų tvarkymo, šildymo, vėdinimo, oro kondicionavimo ir valymo, elektros tiekimo, komunikacijų tinklų, priešgaisrinės apsaugos, apsaugos sistemų diegimo ir valdymo, įžeminimo)
  • Kompleksiniai pramonės įmonių projektai (įrengimų gamybos, medžio apdirbimo, statybinių medžiagų gamybos, cheminių medžiagų gamybos, kuro gamybos)
  • Projektų valdymas (infrastruktūros, vandentvarkos ir su aplinka susijusių projektų valdymo paslaugos)
  • Aplinkos tyrimai ir poveikio aplinkai vertinimas (vanduo, aplinka)