Simeksa, UAB

2.0 / 5 (4)

Kontaktinė informacija

Buveinės adresas:Paplaujos g. 3-37, 11342, Vilnius
Telefonas:+37067881727
El. paštas:info@simeksa.lt
Tinklalapis:http://simeksa.lt

Įmonės informacija

Įmonės kodas:302317415
PVM kodas:LT100004620411
SD kodas:2008427
Darbuotojų skaičius:3 darbuotojai (apdraustieji)
Sodros skola:nėra
Steigimo data:2009 M03 19

Darbo laikas

Įmonės logotipas

Sodros skolos

Šiuo metu duomenų apie PSD įsiskolinimus nėra.

Darbuotojai

Šiandien darbuotojų yra 3
Rodyti daugiau

Atsiliepimai

Atsiliepimų apie Simeksa, UAB įmonę nėra. Būk pirmas!

Apie įmonę

Uždaroji Akcinė Bendrovė "SIMEKSA" savo veiklą pradėjo, kaip automatikos komponentų tiekėja. Mes sėkmingai bendradarbiaujame su daugybe žinomų gamintojų iš viso pasaulio. Savo klientams nuolatos stengiamės pasiūlyti aukščiausios kokybės įrangą už pačią palankiausią kainą.

Mūsų principas: AUKŠTA KOKYBĖ * NESUDĖTINGA EKSPLOATACIJA * GERA KAINA

Dažnio keitikliai

Invertek Drives Ltd sėkmingai projektuoja, gamina bei tiekia dažnio keitiklius asinchroninių vienfazių bei trifazių elektros variklių apsukų reguliavimui. Tai yra dažnio keitikliai nuo 0,37 kW iki 200 kW galingumo, su vienfazių variklių valdymo galimybe, ekonomiška versija bei pilnutiniu momentu prie 0.0 Hz su Optidrive P2. Visa ši produkcija yra sertifikuota pagal kokybės kontrolės standartą ISO9001:2000.

Dažnio keitikliuose SD 700 viskas padaryta taip, kad palengvintų pačio vartotojo darbą.
Galingumas nuo 2,2kW iki 1,8MW
Maitinimo įtampa nuo 220V iki 690V
Darbinė temperatūra nuo -30ºC iki 50ºC
Apsaugos klasėIP00,  IP20, IP54

Švelnaus paleidimo įrenginai

Naudojamos ventiliatoriams, centrifugoms, kompresoriams, presams, tekinimo staklėms, pjaustymo įrenginiams, tekstilės, plovimo mašinoms, smulkintuvams bei panašiems įrenginiams sklandžiai paleisti bei stabdyti;

Sklandaus paleidimo sistemų panaudojimo efektas:
Sumažėja tinklo avarijų skaičius;
Prailgina įrenginių tarnavimo laiką;
Švelnus variklio paleidimas, nesukeliant mechaninių ir hidraulinių smūgių;
Galima paleidimo srovės kontrolė.

Aktyvūs harmonikų filtrai

Freemaq aktyvus harmonikų filtras (AHF) skirtas harmonikoms bei reaktyvinėms srovėms mažinti. Jis tiekia reaktyvią bei harmonikų srovę tam, kad pagerinti galios faktorių (cos φ), harmonikų iškraipymą (THDi) ir užtikrinti įtampos stabilizavimą Jūsų elektros skirstymo tinkle. 3-laidis Freemaq AHF matuoja apkrovimo srovę arba tinklo srovę pajungimo vietoje ir tiekia atvirkščią srovę tam, kad sumažinti harmonikų iškraipymą. Freemaq AHF turi tikslų dinaminį harmonikų mažinimo algoritmą, kuris užtikrina atitikimą IEEE519 esant bet kokioms apkrovom.

Automatikos komponentai

Jeigu Jūs turite problemų su atsarginėmis dalimis, mes visada esame pasiruošę Jums padėti. Mes tiekiame VISŲ gamintojų atsargines dalis - dažnio keitikliai, sklandaus paleidimo įrenginiai, valdikliai, proceso valdymo panelės, įvairūs jutikliai (lygio, slėgio, temperatūros, srauto, padėties), elektros varikliai, automatiniai jungikliai bei kiti automatikos komponentai! Mūsų kompanija importuoja pramoninės elektrotechnikos bei automatikos produkciją iš viso Pasaulio. Mūsų įmonė turi gerus verslo ryšius su gamintojais bei tiekėjais, todėl produkciją klientams galime pasiūlyti pačiomis geriausiomis sąlygomis. Kliento užsakytos prekės labai greitai pristatomos į Kliento sandėlį, ar pačio kliento kitą pageidaujamą vietą. Visuomet rasime reikiamą prekę bei pristatysime ją sutartu laiku!

3D spausdintuvai
BigRep ONE gali pasigirti, kad šiai dienai yra didžiausias FDM 3D spausdintuvas rinkoje. Labiausiai stebina tai, kad didelės apimties mašinos kaina sudaro vos 1/16 savo konkurentų rinkos kainos. Gamintojų bendruomenė dabar turi nesudėtingą prieigą prie didelės apimties 3D spausdinimo už daug mažesnę kainą su BigRep ONE. Nors gaminys yra 27 kartų didesnis už darbastalio 3D spausdintuvą, tai kainuoja vos apie 5 kartus daugiau kaip didžiausia makerbot ® mašina.

Gamintojai

Invertek Drives Ltd, Power Electronics, Telco, K.Busch, PILZ, Fairford Electronics, BigRep, SICK, Leuze electronic, Schneider Electric, Schmersal, Turck, BST International, Moenninghoff, ir daugelis kitų...