Resurs LT, UAB
Adresas
Minijos g. 159-86, LT-93290 Klaipėda
(Rodyti žemėlapyje)
Vadovas
Darbuotojai
2
Skola sodrai
0.00 € (2018-01-29 )
Steigimo metai
2011-06-08
Įmonės kodas
302636021
PVM kodas
LT100006230717
SD draudėjo kodas
2110724
4.7 / 5 Balsavo: 6

Uždarosios akcinės bendrovės "RESURS LT" pagrindinis tikslas yra ne tik pasiūlyti klientams platų kokybiškos produkcijos spektrą kuo palankesnėmis sąlygomis bei už priimtiną, optimaliausią, kainą, bet tuo pačiu konsultuoti bei informuoti klientus ir būsimus klientus apie naujausius technologinius atradimus šioje srityje. Taip pat įmonė stengiasi apskritai pagilinti visuomenės supratimą apie taupesnį degalų vartojimą.

Firma buvo įkurta 2011 metų birželio 8 dieną Klaipėdoje. Pati pagrindinė įmonės veikla yra mažmeninė elektroninė prekyba revitalizantais RESURS, bendradarbiaujant su OOO "VMPAUTO", kurių oficialiais ir vieninteliais atstovais Lietuvoje ir esame.

Labai aktyviai dirbama ne tik su privačiais, bet ir su įvairiausias, tiek mažais, tiek dideliais, verslo klientais visoje Lietuvoje. Vienais pirmųjų mūsų partnerių tapo, gerai žinoma, sraigtasparnių remonto ir priežiūros kompanija "Helisota", kurie liko labai patenkinti mūsų suteikta produkcija.

Ilgalaikis bendradarbiavimas yra vienas iš pagrindinių mūsų prioritetų, todėl nuolatos ieškome kompromisų, bei abipusės naudos, su savo verslo partneriais. Jei manote, kad mes galime vienaip ar kitaip prisidėti prie Jūsų verslo klestėjimo, sąnaudų sumažinimo, susisiekite su mumis naudodamiesi aukščiau nurodytais telefonais arba apsilankę mūsų interneto puslapyje.

 

Žemėlapis

Atsiliepimai, skundai

Komentarų nėra

Nurodyti tik tuo atveju jei norite kad įmonė su jumis susisiektų, telefonas bus rodomas viešai.
Įvestas simbolių skaičius: 0

* Žvaigždute pažymėtus laukelius būtina užpildyti.
Lankytojai, pateikdami nuomonę apie įmones patvirtina, kad ši informacija yra teisinga ir visiškai atsako už jos turinį. Iš užsienio parašyti komentarai gali būti pašalinti dėl sudėtingos autorių paieškos. RAŠYDAMI komentarą Jūs PATVIRTINATE, kad susipažinote su Spec.lt komentavimo taisyklėmis.