PASLAUGOS VERSLUI, UAB

1.0 / 5 (3)

Kontaktinė informacija

Buveinės adresas:Perkūno al. 40-4, 44225, Kaunas
Telefonas:+37037432443,37792894
Faksas:+37037432443,37792894
El. paštas:info@paslaugosv.lt

Įmonės informacija

Įmonės kodas:300606823
Darbuotojų skaičius:nenurodytas
Sodros skola:nėra
Steigimo data:2006 M10 12
Likvidavimo data:2010 M09 13

Darbo laikas

Įmonės logotipas

Sodros skolos

Šiuo metu duomenų apie PSD įsiskolinimus nėra.

Darbuotojai

Šiuo metu duomenų apie darbuotojus nėra.

Atsiliepimai

Atsiliepimų apie PASLAUGOS VERSLUI, UAB įmonę nėra. Būk pirmas!

Apie įmonę

UAB "PASLAUGOS VERSLUI" - viskas iš vienų rankų, ko reikia tvarkant įmonės veiklą - apskaitos, teisinės, kompiuterinės, personalo, rinkodaros ir kitos paslaugos. Šiuolaikiniame versle laimi tas, kas turi gerą idėją ir patikimą vadybą. Mes Jums padėsime optimizuoti veiklą, kad galėtumėt visas savo pastangas skirti idėjos įgyvendinimui. Mūsų įmonė jauna ir ambicinga, darbuotojai patyrę, žingeidūs ir pasišventę. Mes norime tapti mūsų klientų patikimais partneriais ir pagalbininkais, nukraunant nuo jų pečių visus pašalinius rūpesčius, tiesiogiai nesusijusius su jų pagrindine veikla. Tikrai žinome, kad viską galima pasidaryti patiems, tačiau kiek brangaus laiko sugaišite? Ar ne geriau patikėti juos specialistams, kurie jau žino atsakymus į Jūsų klausimus ir gali padėti pasirinkti optimalų sprendimą? MES – ESAME JUMS ČIA IR DABAR!

Paslaugos

  • Įmonių steigimas (padedame parinkti pavadinimą ir jį rezervuojame Registrų centre, parengiame visus įmonių steigimo dokumentus, juos patvirtiname pas notarą ir įregistruojame įmonę Juridinių asmenų registre, atidarome kaupiamąsias sąskaitas bankuose ir jas perregistruojame į atsiskaitomąsias, paimame įregistruotos įmonės pažymėjimą, pagaminame antspaudus, įregistruojame įmonę mokesčių mokėtoju VMI)
  • Verslo planavimas (padedame parengti verslo planą skirtą vadovui ar finansuotojams, vertiname įmonės galimybes ir jos vertę esantiems ar potencialiems akcininkams)
  • Apskaita (tvarkome įmonės apskaitą, apskaičiuojame mokesčius, teikiame visas ataskaitas VMI, Sodrai, Muitinei, Statistikai, tvarkome apleistą buhalteriją)
  • Revizija, auditas (atliekame įmonės auditą ar reviziją apskaitos tvarkymo ir mokesčių apskaičiavimo aspektais)
  • Deklaravimas (padedame užpildyti gyventojų ir individualios veiklos pajamų ir turto deklaracijas)
  • Darbų sauga (ruošiame darbo tvarkos taisykles, pareiginius nuostatus, saugos ir sveikatos instrukcijas, parenkame asmenines apsaugines priemones ir parengiame dokumentus)
  • Parenkame kompiuterinę techniką ir programinę įrangą pagal įmonės poreikius ir ją prižiūrime
  • Kitos paslaugos (padedame parinkti patalpas, darbuotojus, parengti rinkodaros (reklamos) projektus, atlikti rinkos tyrimus, suorganizuoti renginius ir t.t.)