MOSAS, UAB
Adresas
Birželio 23-iosios g. 5, LT-03206, Vilnius
(Rodyti žemėlapyje)
Vadovas
Darbuotojai
5
Skola sodrai
0.00 € (2018-01-29 )
Papildomas telefonas
+370 655 55108
Faksas
(5) 2608355
Steigimo metai
2006-10-31
Įmonės kodas
300612609
PVM kodas
LT100002937212
SD draudėjo kodas
776254
3.2 / 5 Balsavo: 6
 • 8:30 - 17:30
 • 8:30 - 17:30
 • 8:30 - 17:30
 • 8:30 - 17:30
 • 8:30 - 17:30
 • Nedirba
 • Nedirba
Mūsų pagrindinis įmonės siekis yra tiekti Lietuvos rinkai produktus, į kuriuos investavę pinigus, mūsų klientai gauna išliekamąją vertę. Mes savo beveik 10 metų kauptą patirtį panaudojame įvairiausiose srityse: galime pasiūlyti pamatų, terasų/balkonų, rezervuarų hidroizoliacinius sprendimus; stogų ir fasadų dangas, statybinę chemiją ir geosintetinius gaminius. Uždarosios Akcinės Bendrovės "Mosas" asortimente galite rasti: bentonitinio molio gaminių, deformacinių/technologinių siūlių sandarinimo juostų, cementinių skiedinių, geotinklų ir panašiai. Taip pat galite rasti apdailos medžiagų namo eksterjerui bei interjerui: skalūno, fibrocemento gaminių, natūralaus apdailinio akmens. Sėkmingai bendradarbiaujame ne tik su įvairiomis statybinėmis įmonėmis, privačiais klientais, bet ir įvairiais projektuotojais, konstruktoriais, taip pat ir architektais.
Mūsų pagrindinis įmonės išskirtinumas – mes klientui teikiame konsultacijas tiek medžiagos įsigijimo, tiek panaudojimo stadijose. Taip pat galime pateikti ne tik statybines bei apdailos medžiagas atskirai, bet ir įvairius kompleksinius sprendimus. Nuolat klientų patogumui pildome įmonės internetinę svetainę, kurioje galite rasti: įgyvendintus projektus, gaminių aprašymus bei panaudojimo sritis, CAD brėžinius, video medžiagą bei įvairias aktualijas, susijusias su įmonės veikla.
Medžiagas pristatome visoje Lietuvoje.

KONTAKTINIAI ASMENYS

Bendrai informacijai: Tatjana Indriliūnė tatjana@mosas.lt

Paslaugos

 • Stogų dangos
  Natūralus skalūnas, fibrocementinės plokštelės
 • Fasadų sprendimai
  Natūralus skalūnas, fibrocementinės plokštelės, klinkerinės plytos
 • Gerbūvis
  Natūralus akmuo, trinkelės
 • Hidroizoliacija
  Pamatų, stogų, balkonų, terasų, baseinų, rezervuarų, požeminių perdangų, pramoninių statinių hidroizoliacija 
 • Civilinė inžinerija
  Kelių inžinerinės sistemos, geosintetiniai gaminiai, geotinklai, tiltų konstrukcijos, akustinės sienutės

Prekių ženklai

SVK ARTISAN klinkerio plytos, plytelės, ARDONIT, MONTANA fibra cementinės plokštelės stogams bei fasadų apdailai ir FASONIT, ORNIMAT fibra cementinės plokštės ventiliuojamų fasadų apdailai, Belgija. CUPA Natūralus akmuo stogams bei fasadams, Ispanija. JACOBI TONWERKE GMBH Keraminės čerpės, Vokietija. CETCO Pamatų hidroizoliaciniai kilimai VOLTEX, hidroizoliacinės juostos darbinių betono siūlių sandarinimui WATER STOP-RX, RedStop. TAKETT PVC dangos, natūralus linoleumas, parketas. QUICK STEP Laminuotos grindys, Belgija. EXTORIET HPL plokštės ventiliuojamiems fasadams. TENSAR INTERNATIONAL Geotinklai. COLBOND Geotinklai. PAGEL Betono remonto ir apsaugos gaminiai, epoksidinės dervos. RIVISA Aptvėrimo sistemos. KERAWIL Klinkerinės trinkelės, Vokietija. HALBMOND Kiliminės dangos. ROBEN Klinkerio gaminiai. ĮGYVENDINTI PROJEKTAI “Swedbank” administarcinis pastatas, Vilnius LR Užsienio Reikalų Ministerija, Vilnius PATNERIAI UAB “Senovė” UAB “Kavesta” UAB “Vaidva” UAB “Vilniaus rentinys” UAB “Altesta”

Žemėlapis

Atsiliepimai, skundai

Komentarų nėra

Nurodyti tik tuo atveju jei norite kad įmonė su jumis susisiektų, telefonas bus rodomas viešai.
Įvestas simbolių skaičius: 0

* Žvaigždute pažymėtus laukelius būtina užpildyti.
Lankytojai, pateikdami nuomonę apie įmones patvirtina, kad ši informacija yra teisinga ir visiškai atsako už jos turinį. Iš užsienio parašyti komentarai gali būti pašalinti dėl sudėtingos autorių paieškos. RAŠYDAMI komentarą Jūs PATVIRTINATE, kad susipažinote su Spec.lt komentavimo taisyklėmis.