MONARCHGROUP, UAB

3.0 / 5 (2)

Kontaktinė informacija

Buveinės adresas:Konstitucijos pr. 23B, 14 Kab., 08105, Vilnius
Telefonas:+37052727753
Faksas:+37052727753
El. paštas:info@monarchstatyba.lt
Tinklalapis:http://monarchgroup.lt

Įmonės informacija

Įmonės kodas:300515302
SD kodas:764154
Darbuotojų skaičius:nenurodytas
Sodros skola:nėra
Steigimo data:2005 M12 16

Darbo laikas

Įmonės logotipas

Sodros skolos

Šiuo metu duomenų apie PSD įsiskolinimus nėra.

Darbuotojai

Šiuo metu duomenų apie darbuotojus nėra.

Atsiliepimai

Atsiliepimų apie MONARCHGROUP, UAB įmonę nėra. Būk pirmas!

Apie įmonę

MONARCH STATYBA  įkurta 2005 metais. Įmonė yra pakankamai jauna, todėl laiku reaguoja į bet kokius kliento pageidavimus. Pas mus dirba specialistai skaičiuodami kelioliktus statybos srityje praleistus metus. Didžioji mūsų kolektyvo dalis yra kūrybingi, darbštūs, pareigingi ir ambicingi žmonės. Mūsų pagrindinis devizas yra kokybė ir laikas. Visada stengiamės kaip įmanoma geriau patenkinti kliento poreikius. Kiekvienas klientas yra mūsų įmonės dalis. Šiandieną mes savo klientams galime pasiūlyti įvairias ir įvairios apimties statybos ir remonto darbų paslaugas. Smulkmeniškai atsižvelgiame į klientų pageidavimus ir Jų idėjų įgyvendinimą. Galime patarti remiantis savo patirtimi ir įgyvendintomis nestandartinėmis idėjomis. Besivystant statybos rinkai, lygiagrečiai vystėsi ir apdailos paslaugas teikiančios įmonės. Tačiau daugelis atliekančių apdailą įmonių orientuojasi į tam tikrų darbų atlikimą, tai yra: vienos specializuojasi tik plytelių klojime, kitos gipskartonio montavime ir t.t. MONARCHO STATYBA atlieka visus apdailos darbus, suplanuoja jų eigą ir eiliškumą. Samdydami tik aukštos kvalifikacijos darbininkus ir rangovus, garantuojame aukštą kokybę bei terminų laikymąsi. MONARCH STATYBA orientuojasi į kompleksinį buto įrengimą nuo projekto iki rakto.

Paslaugos

  • Sienų apdaila (glaistymas ir dažymas, plytelių klijavimas, tapetų klijavimas, gipskartonio montavimas, vidinių pertvarų mūrijimas, vidaus tinkavimas Rotband, sienų apšildymas Paroc vata)
  • Lubų apdaila (glaistymas ir dažymas, įtempiamos lubos, pakabinamos lubos)
  • Grindų klojimas (plytelių klijavimas, grindjuosčių montavimas, laminuotos grindų dangos klojimas, parketo klojimas, medinių grindų klojimas, medinių paviršių lakavimas, betonavimas)
  • Santechnikos darbai (vamzdynų, kanalizacijos tiesimas, šildomų grindų įrengimas, santechninių prietaisų montavimas)
  • Elektros instaliacijos darbai (informacijos perdavimo tinklų, priešgaisrinės ir apsaugos signalizacijos įrengimas, jėgos tinklų ir įrenginių montavimas, remontas, elektros pastočių ir skirstyklų iki 8 kV montavimas, derinimas ir priežiūra, gamybos barų elektros automatikos įrenginių ir signalizacijos schemų montavimas, apšvietimo projektavimas, montavimas) 
  • Fasadų šiltinimas
  • Stogų dengimas (IMPER  polimerinė-bituminė prilydomoji ruloninė stogų danga, IMPER, BORNER, POLYGLASS; modifikuota SBS bituminė membranė ritininė danga, sutvirtinta poliesterio pluoštu ir stiklo audiniu)
  • Betonavimo darbai
  • Aplinkotvarka
  • Vandentiekio ir nuotekų sistemų įrengimas