MILDA, UAB

5.0 / 5 (3)

Kontaktinė informacija

Buveinės adresas:VINGININKŲ K. ŠILALĖS KAIMIŠKOJI SEN., ŠILALĖS R., 75113
Telefonas:+37044974201;44976176
Faksas:+37044976166
El. paštas:info@milda.lt
Tinklalapis:http://milda.lt

Įmonės informacija

Įmonės vadovas:Vidas Rimkus
Įmonės kodas:276521310
PVM kodas:LT765213113
SD kodas:385089
Darbuotojų skaičius:nenurodytas
Sodros skola:nėra
Steigimo data:1991 M10 8

Darbo laikas

Pirmadienis:08:00 - 17:00
Antradienis:08:00 - 17:00
Trečiadienis:08:00 - 17:00
Ketvirtadienis:08:00 - 17:00
Penktadienis:08:00 - 17:00
Šeštadienis:Nedirba
Sekmadienis:Nedirba

Įmonės logotipas

Sodros skolos

Šiuo metu duomenų apie PSD įsiskolinimus nėra.

Darbuotojai

Šiuo metu duomenų apie darbuotojus nėra.

Atsiliepimai

Atsiliepimų apie MILDA, UAB įmonę nėra. Būk pirmas!

Apie įmonę

UAB "MILDA" įkurta 1991 m. spalio mėn. 8 d. Įmonės pagrindinė veikla- mažmeninė bei didmeninė prekyba  automobiliniais degalais, suskystintomis automo- bilinėmis ir buitinėmis dujomis, dyzelinu žemės ūkiui ir žuvininkystei. Visose degalinėse ir  parduotuvėje Vingininkų kaime Šilalės r. įmonė prekiauja tepalais ir alyvomis. Degalinėse veikia parduotuvės, o Telšių, Kelmės ir Plungės degalinėse teikiama nemokama tepalų ir alyvų keitimo paslauga jose pirktiems tepalams ir alyvoms. Šiuo metu įmonė turi 13 degalinių Žemaitijoje. Įmonėje dirba virš 160 darbuotojų. Jiems keliami aukšti profesiniai reikalavimai, kartu suteikiamos galimybės tobulėti. Didelis dėmesys skiriamas jų darbo kultūrai. Siekiama, kad kiekvienas klientas būtų maloniai sutiktas ir dėmesingai aptarnautas.

Filialai

  • Šilalės degalinė Rytinio Kelio g. 2a, Šilalė LT- 75124, ŠILALĖ, tel.: (449) 74202 el. paštas: Silale@milda.lt Telšių degalinė Mažeikių g. 1, LT- 87101, TELŠIAI, tel.: (444) 54004 el. paštas: Telsiai@milda.lt Kelmės degalinė V.Putvio-Putvinskio g. 29, LT- 86113, KELMĖ, tel.: (427) 61044 el. paštas: Kelme@milda.lt Skaudvilės degalinė Vilniaus g. 62a, LT- 73436, SKAUDVILĖ, TAURAGĖS R., tel.: (446) 58698 el. paštas: Skaudvile@milda.lt Laukuvos degalinė Vabalų k., LT-75406, Laukuvos sen., ŠILALĖS R., tel.: (449) 56005 el. paštas: Laukuva@milda.lt Žemaičių Naumiesčio degalinė Klaipėdos g. 76, LT- 99206, Žemaičių Naumiestis, ŠILUTĖS R., tel.: (441) 59139 el. paštas: Naumiestis@milda.lt Eržvilko degalinė Rimšų k.,  LT- 74280, Eržvilko sen., JURBARKO R.: tel.: (447) 43350 el. paštas: Erzvilkas@milda.lt Rainių degalinė Telšių g. 2 b, LT- 88401, Rainių k., TELŠIŲ R., tel.: (444) 49532 el. paštas: Rainiai@milda.lt Pagėgių degalinė Klaipėdos g. 6b, LT- 99290, PAGĖGIAI, tel.: (441) 57344 el. paštas: Pagegiai@milda.lt Raseinių degalinė Jurbarko g.34, LT- 60180, RASEINIAI, tel.: (428) 70074 el. paštas: Raseiniai@milda.lt Kretingos degalinė Tiekėjų g. 34a, LT- 97123, KRETINGA, tel.: (445) 55574 el. paštas: Kretinga@milda.lt Plungės degalinė S.Dariaus ir S.Girėno g. 31, LT- 90118, PLUNGĖ, tel.: (448) 71079 el. paštas: Plunge@milda.lt Salantų degalinė Laivių g. 30,  LT-97314, Salantų mstl., KRETINGOS R., tel.: (445) 58126 el. paštas: Salantai@milda.lt