LAIVORITA, UAB
Adresas
Subačiaus g. 79A, LT- 11342, VILNIUS
(Rodyti žemėlapyje)
Vadovas
Darbuotojai
8
Papildomas telefonas
+370 699 13800
Faksas
(5) 2600863
Steigimo metai
1998-08-19
Įmonės kodas
224565750
PVM kodas
LT245657515
SD draudėjo kodas
65460
4.2 / 5 Balsavo: 5
  • 9:00 - 18:00
  • 9:00 - 18:00
  • 9:00 - 18:00
  • 9:00 - 18:00
  • 9:00 - 17:00
  • Nedirba
  • Nedirba

1998 m. Vilniuje buvo įsteigta UAB „Laivorita“. Įmonės specializacija – ventiliuojamiems (vėdinamiems) fasadams skirtų medžiagų tiekimas. Baltijos šalyse, Ukrainoje ir Baltarusijoje mes atstovaujame pasaulyje savo nepriekaištinga kokybe garsėjančius Vokietijos, Austrijos, Italijos, Ispanijos, Olandijos ir Norvegijos fasadinių medžiagų gamintojus.

Mūsų pristatomi produktai yra projektiniai gaminiai, todėl mes pajėgūs optimaliai įgyvendinti ir architektų tikslus, ir savininkų norus. Kvalifikuoti darbuotojai Jums pasiūlys didelę formų, paviršių ir spalvų įvairovę, suteiks visą reikiamą informaciją apie dominantį produktą ir jo panaudojimo galimybes. Mes nenuvilsime nei gamybinės ar administracinės paskirties pastatus, nei daugiabučius gyvenamuosius ar individualius namus statančiųjų ir renovuojančiųjų. Pas mus tikrai išrinksite naują rūbą savo pastatui! Maloniai laukiame Jūsų apsilankant mūsų biure.

Produktai

Naujai statomų ar renovuojamų pastatų ventiliuojamiems (vėdinamiems) fasadams siūlome pakabinamas keramines plytas ArGeTon, ArGeLite, keramines lameles (bagetes) ArGeTon Barro, aukšto slėgio laminato (HPL) plokštes Arpa, polimero kompozito plokštes Steni, porceliano keramikos plokštes Neolith, armuoto betono plokštes DinamiC CCC ar daugiasluoksnes „sandwich“ tipo plokštes Pflaum&Söhne, metalines linijinių elementų sistemas Pflaum&Söhne. Naujiena pasaulinėje fasado dangų rinkoje - "sandwich" tipo stiklo fasadas Iconic Skin! Fasado dangai tvirtinti siūlome ventiliuojamo fasado karkasą bei pilną „Dynamic Bonding“ klijavimo sistemą. Pasirinkę šiuos klijavimo sistemos produktus, priklijuosite HPL ir fibrocemento plokštes, aliuminio, (valcuoto) plieno, stiklo, betono, plastmasės ir sintetines medžiagas, medį, plytų mūrą, natūralų akmenį, akmens masės plyteles ir keramiką. 

Prekių ženklai

ArGeLite, ArGeTon, Arpa, Steni, Neolith, DinamiC CCC, Pflaum&Söhne, Dynamic Bonding Systems, BWM, Iconic skin

Žemėlapis

QR kodas

LAIVORITA, UAB QR kodas, kontaktinė informacija, rekvizitai

Atsiliepimai, skundai

Komentarų nėra

Nurodyti tik tuo atveju jei norite kad įmonė su jumis susisiektų, telefonas bus rodomas viešai.
Įvestas simbolių skaičius: 0

* Žvaigždute pažymėtus laukelius būtina užpildyti.
Lankytojai, pateikdami nuomonę apie įmones patvirtina, kad ši informacija yra teisinga ir visiškai atsako už jos turinį. Iš užsienio parašyti komentarai gali būti pašalinti dėl sudėtingos autorių paieškos. RAŠYDAMI komentarą Jūs PATVIRTINATE, kad susipažinote su Spec.lt komentavimo taisyklėmis.