KLEMIŠKĖS STATYBA, UAB

1.3 / 5 (3)

Kontaktinė informacija

Buveinės adresas:KLEMIŠKĖS II K. SENDVARIO SEN., KLAIPĖDOS R., 91277
Telefonas:+37046401088;46401090
Faksas:+37046401089
El. paštas:info@klemiskes.lt

Įmonės informacija

Įmonės kodas:142166734
PVM kodas:LT100001347811
SD kodas:925702
Darbuotojų skaičius:nenurodytas
Sodros skola:nėra
Steigimo data:2003 M10 14
Likvidavimo data:2012 M05 3

Darbo laikas

Įmonės logotipas

Sodros skolos

Šiuo metu duomenų apie PSD įsiskolinimus nėra.

Darbuotojai

Šiuo metu duomenų apie darbuotojus nėra.

Atsiliepimai

Atsiliepimų apie KLEMIŠKĖS STATYBA, UAB įmonę nėra. Būk pirmas!

Apie įmonę

Įmonė savo veiklą pradėjo 1991 m. medienos perdirbimo srityje, kurią vėliau papildėme statybų ir remonto darbais. Pradėjome eksportuoti savo produkciją į centrinės Europos šalis: Vokietiją, Olandiją, vėliau pagrindiniai pardavimai nusidriekė iki Japonijos. 2000 m. pradėjome prekybą su kaimynine Švedija. Nusistovėjo mūsų siūloma produkcija bei paslaugos: individualių medinių namų produkcija, medžiagos. Verslo partnerių Švedijoje prašymu, 2003 m. įsteigėme UAB ''VLEIC'' (Vakarų Lietuvos Eksporto Importo Centras). Naudodami pastarųjų metų patirtį bei partnerių patarimus per keletą metų sparčiai augome, įkūrėme gamybines patalpas šalia Klaipėdos, Klemiškės kaime, subūrėmė gerą statybų patirtį turintį kolektyvą, investavome į medinių namų technologijos, rinkos ir tradicijų žinias. Pagrindinė įmonės veikla skydinių namų gamyba ir statyba, rąstinių namų gamyba ir statyba. Atidarėmė naują gamybos cechą: stalių gaminių ir baldų gamybos. 2006 vasarą nusprendėme pakeisti įmonės vardą, kuris labiau atspindėtų mūsų pagrindinės veiklos pobūdį ir vietą, todėl pervadinome įmonę į UAB "KLEMIŠKĖS STATYBA". Tais pačiais metais išauginome gamybos bei statybos pajėgumus iki 40-50 namų per metus, atitinkamai stalių gaminių ir baldų gamybą. Darbuotojų įmonėje dirba virš 50. Šiandien apie 90% mūsų produkcijos yra eksportuojama į užsienį, pagrinde į Šiaurės ir Centrinę Europą. Mūsų pastatytų namų rasite Airijoje, Danijoje, Ispanijoje, Norvegijoje, Švedijoje ir Lietuvoje. Ypatingas dėmesys skiriamas į produkcijos ir atliekamų darbų kokybę bei patogumą mūsų klientams. Todėl mūsų įmonės vardas - gerbiamas už darbuotojų profesionalumą, aukštą produkcijos ir paslaugų kokybę tarpe mūsų klientų. Tikimės ir toliau išlaikyti gerą vardą bei garsiniti įmonę savo darbais !

VEIKLA

  • Projektuojame, gaminame ir statome įvairaus dydžio bei planavimo individualius gyvenamuosius namus pagal užsakovo pageidavimus (skydiniai namai, rąstiniai namai)
  • Stalių gaminiai (laiptai, tvorėlės,dekorai)
  • Baldų gamyba ir prekyba
  • Senoviško stiliaus sendinti baldai ( prieškambario baldai, miegamojo baldai, svetainės baldai, vaikų kambario baldai, valgomojo kambario baldai, svečių kambario baldai, virtuvės baldai, restorano ar viešbučio baldai)
  • Lauko baldai
  • Korpusiniai baldai (laminuotos drožlių plokštės, dažytos medžio dulkių plokštės, natūralaus medžio, fanieruotos drožlių plokštės)
  • Prekyba statybinėmis medžiagomis