KIPWOOD, UAB

2.4 / 5 (5)

Kontaktinė informacija

Buveinės adresas:Liudvinavo g. 2a, 02241, Vilnius
Telefonas:+37052760475
Faksas:+37052760475
El. paštas:info@kipwood.lt
Tinklalapis:http://kipwood.lt

Įmonės informacija

Įmonės kodas:125978377
SD kodas:704604
Darbuotojų skaičius:nenurodytas
Sodros skola:1072.72 €
Steigimo data:2002 M06 7

Darbo laikas

Įmonės logotipas

Sodros skolos

Šiandien PSD įsiskolinimų yra 1072.72
Rodyti daugiau

Darbuotojai

Šiuo metu duomenų apie darbuotojus nėra.

Atsiliepimai

Atsiliepimų apie KIPWOOD, UAB įmonę nėra. Būk pirmas!

Apie įmonę

UAB "KIPWOOD" yra sėkmingai besivystanti ir plečianti savo veiklą įmonė įkurta 2002 m. Nuo 2005 m. įmonė užsiima didmenine prekyba mediena. Visą žaliavinę medieną įmonė atsiveža iš Rusijos, pagrinde iš šiaurinių Rusijos regionų. Nuo 2007 m. vasaros yra sudaryta bendradarbiavimo sutartis su lentpjūve, kurios dėka įmonė šiuo metu gali siūlyti ne tik žaliavinę medieną, bet ir jos pusgaminius bei gaminius - šiai produkcijai gaminti yra naudojama tik mediena iš Rusijos. Rąstinių namų statybai naudojama pušies mediena iš šiaurinių Rusijos regionų, pasižyminti gera kokybe, tankumu ir tvirtumu. Mediena yra kertama žiemą, nes šiuo metų laiku kirsti medžiai yra kelis kartus sausesni. Iš tokios medienos pastatytuose namuose puikiai sureguliuojamas mikroklimatas būsto viduje, mediena pasižymi itin gera termoizoliacija. Tarp rąstų naudojamas neaustinis linų pluoštas arba dirbtine nepūvanti medžiaga, toks namas gali kvėpuoti, jame nuolatos tvyro gaivus oras. Itin svarbus rąstinio būsto privalumas yra tas, jog jame visada palaikomas tinkamas drėgmės balansas. Medinės sienos gali sugerti dalį drėgmės, o orui išsausėjus, vėl grąžinti ją atgal. Taigi rąstinis būstas yra puikus pasirinkimas žiemą apsisaugoti nuo žvarbaus vėjo, o vasarą nuo varginančio karščio. I tokius namus norisi sugrįžti vėl ir vėl. UAB "KIPWOOD" vadovaujasi sąžiningumo, lankstumo, kūrybiškumo bei veiklumo principais. Lanksčiai ir maksimaliai atsižvelgia į klientų bei partnerių pageidavimus.

Produktai

  • Statybinė konstrukcinė mediena ( atitinkanti Europos standartus, džiovinta sertifikuotose džiovyklose, kalibruota obliuota, naudojama stogų konstrukcijoms, karkasinių ir skydinių namų statybai)
  • Dailylentės, grindų ir terasų lentos
  • Lafetai
  • Rąstiniai namai (parduodame norvegiško sukirtimo, jau paruoštą surinkimui, rąstinį namą 16x9 m, tinkantį kaimo turizmui, su dviem įėjimais, dviejų aukštų)