Kds Grupė, UAB

2.0 / 5 (3)

Kontaktinė informacija

Buveinės adresas:Elektrėnų g. 7, 51193, Kaunas
Telefonas:+37037351398
Tinklalapis:http://

Įmonės informacija

Įmonės vadovas:Bankroto Administratorius
Įmonės kodas:300570672
PVM kodas:LT100002415613
SD kodas:603068
Darbuotojų skaičius:nenurodytas
Sodros skola:15909.63 €
Steigimo data:2006 M05 22
Likvidavimo data:2019 M02 26

Darbo laikas

Pirmadienis:Nedirba
Antradienis:Nedirba
Trečiadienis:Nedirba
Ketvirtadienis:Nedirba
Penktadienis:Nedirba
Šeštadienis:Nedirba
Sekmadienis:Nedirba

Įmonės logotipas

Sodros skolos

Šiandien PSD įsiskolinimų yra 15909.63
Rodyti daugiau

Darbuotojai

Šiuo metu duomenų apie darbuotojus nėra.

Atsiliepimai

Atsiliepimų apie Kds Grupė, UAB įmonę nėra. Būk pirmas!

Apie įmonę

KDS verslo grupė savo veiklą pradėjo 1992 metais, kai buvo baigtas privatizavimas ir įregistruota AB „Kauno dujotiekio statyba", kuri yra didžiausia verslo grupės bendrovė. Jos pagrindinė veikla - visų slėgių dujotiekių, naftotiekių, šilumos vamzdynų, garotiekių, vandentiekių, nuotekų tinklų, dujų skirstymo stočių, skirstomųjų, kvartalinių, vidaus dujotiekio tinklų montavimas, dujotiekio vamzdynų rekonstravimas, dujotiekių projektavimas, taip pat žemės darbų vykdymas betranšėjinėmis technologijomis, kelių, gatvių atstatymo ir tiesimo darbai, geodezijos paslaugų teikimas, gyvenamųjų namų statyba. Bendrovė turi laboratoriją, kuri atlieka suvirinimo siūlių kontrolę rentgenu.

Pagrindinė įmonė AB „Kauno dujotiekio statyba", vystydama verslą įvairiomis kryptimis išaugino eilę naujų įmonių, kurios sudaro KDS verslo grupę. Todėl penkioliktais KDS verslo grupės veiklos metais buvo pradėtas aktyvaus reorganizavimo laikotarpis, siekiant racionalizuoti verslo grupės įmonių veiklą, sukurti vieningą grupės valdymo modelį. Taip buvo įkurta AB „KDS grupė", turto ir verslo valdymo bendrovė, sukurta suvienyti verslo grupės įmonių valdymo struktūrą, kai grupės struktūros viršuje yra juridinis asmuo, sprendžiantis valdymo uždavinius.

Pastaraisiais metais verslo grupėje įvyko nemažai struktūrinių pasikeitimų, siekiant efektyvesnių grupės įmonių veiklos rezultatų. Šiuo metu verslo grupei priklauso UAB „Gasoil", UAB „Rotada", UAB „Vilniaus valda", UAB „DS-1", UAB „Roko sodyba", VšĮ Victoria Gym laisvalaikio ir sporto centras, UAB „Egavis ir Ko", UAB „KDS statyba", UAB „Būsto industrijos grupė", OOO „Dal Baltikstroj", OOO „Borond", veikiančios Kaliningrade.

Pagrindinis reorganizavimo tikslas - efektyvesnio KDS verslo grupės valdymo modelio sukūrimas, kuris užtikrintų sinergijos efektą, optimaliai derinant grupės įmonių specializaciją su vieninga valdymo sistema, ir leistų pasiekti dar geresnių gamybinių ir finansinių rezultatų.

Viena iš priemonių tikslui pasiekti - UAB „KDS grupė" įsteigimas. UAB „KDS grupė" yra turto ir verslo valdymo bendrovė, sukurta suvienyti verslo grupės įmonių valdymo struktūrą, kai grupės struktūros viršuje yra juridinis asmuo, valdantis kitų įmonių akcijas ir sprendžiantis valdymo uždavinius.

KDS verslo grupės savininkų nuomones, geriausios veiklos perspektyvos yra šiose srityse:

Visų slėgių dujotiekio, naftotiekių, šilumos vamzdynų, garotiekių, vandentiekių, nuotekų tinklų, dujų skirstymo stočių, skirstomųjų, kvartalinių, vidaus dujotiekio tinklų montavimas, dujotiekio vamzdynų rekonstravimas, dujotiekių projektavimas;

Gyvenamųjų objektų statyba ir jų nuoma;

Mažmeninė prekyba naftos produktais;

Alternatyvūs energijos šaltiniai;

KDS verslo grupė 2005 metais buvo vienas sparčiausiai pagal pardavimus augęs Lietuvos ūkio subjektas. Pardavimai padidėjo 238 procentais. Tai leido didžiausių Lietuvos bendrovių pagal pardavimus sąraše iš 207 vietos, užimtos 2004 m., pakilti į 73 vietą. Pagal 2006 metų pardavimus KDS grupė buvo pripažinta viena iš sėkmingiausiai dirbančių ir sparčiausiai besivystančių Lietuvos bendrovių prestižiniame „Gazelės" projekte, jai suteiktas Kauno apskrities „Gazelė 2007" vardas. Ir nors ekonominė krizė pastaraisiais metais kiek pristabdė KDS verslo grupės vystymąsi, tačiau santykinai ir 2010 m. grupės įmonių rezultatai buvo geri. KDS verslo grupės įmonės dirbo pelningai, AB „Kauno dujotiekio statyba" įregistravo įstatinio kapitalo padidinimą, taip pat ypač pelningai dirbo UAB „Gasoil", UAB „Rotada" išvystė veiklą ne tik Lietuvoje bet ir Lenkijoje, Rusijoje, neblogus veiklos rezultatus pasiekė ir kitos KDS verslo grupės įmonės.