ĮVAIZDŽIŲ GRUPĖ, UAB


Adresas
Trakų g. 3/2, LT- 01132, VILNIUS
Vadovas
Darbuotojai
2
Faksas
(5) 2677008
Įmonės kodas
124666442
SD draudėjo kodas
44850
Vertinimas
Balsavo: 4
2.5/5
 
APIE MUS
 
Modelių agentūra "Įvaizdžių grupė" įregistruota 1998 metais. Nuo 2000 m. pradedamas naudoti ir tarptautinis agentūros pavadinimas "MAJOR IMAGE GROUP", pasirašius sutartį su modelių agentūra "MAJOR MODEL MANAGEMENT", kuri turi savo atstovybes Milane, Niujorke, Miunchene, taip pat bendradarbiauja su modelių agentūromis kitose pasaulio šalyse - Japonijoje, Prancūzijoje, Graikijoje, Ispanijoje, Anglijoje, Australijoje. Nuo šios sutarties pasirašymo dienos "Įvaizdžių grupė" tarptautinėje rinkoje žinoma kaip "MAJOR IMAGE GROUP" ir įsipareigoja du kartus per metus organizuoti modelių atrankas visoje Lietuvoje, po kurių atrinktos merginos pristatomos tarptautinei modelių agentūrų komisijai. Po šių atrankų apie keturiasdešimt merginų išbandė savo jėgas užsienio modelių agentūrose, apie dvidešimt sėkmingai tęsia tarptautinę modelio karjerą. Lietuvoje mūsų agentūra bendradarbiauja su visais didžiausiais žurnalais, tokiais kaip "Panelė", "Moteris", "Laima", "Ieva", "Cosmopolitan", "Moters savaitgalis" ir kitais. Dirbame su daugeliu reklamos agentūrų ir garsiausiais Lietuvos mados dizaineriais.

Žemėlapis

QR kodas

ĮVAIZDŽIŲ GRUPĖ, UAB QR kodas, kontaktinė informacija, rekvizitai

QR kodo pagalba, įmonės ĮVAIZDŽIŲ GRUPĖ, UAB duomenis galite lengvai perkeli į savo mobilujį telefoną arba planšetinį kompiuterį.

Kokie duomenys bus perkelti?
Įmonės pavadinimas, Vadovas, Įmonės adresas, Telefonas, Papildomas telefonas, Elektroninio pašto adresas, Interneto svetainė.

Kaip nuskaitomas QR kodas?
Norėdami nuskaityti pateiktos įmonės QR kodą, turite turėti išmanųjį telefona arba planšetinį kompiuterį, su veikiančiu interneto ryšiu bei fotokamera. Taip pat jame turės būti įdiegta QR nuskaitymo programėlė.