Kontaktinė informacija

Buveinės adresas:Jonalaukio k., 55296, Anykščiai
Telefonas:+37034956737
Faksas:+37034956826
El. paštas:gintautas@achema.com
Tinklalapis:http://iremas.lt

Įmonės informacija

Įmonės vadovas:Arvydas Endriukaitis
Įmonės kodas:256906220
PVM kodas:LT569062219
SD kodas:424029
Darbuotojų skaičius:400 darbuotojai (apdraustieji)
Sodros skola:nėra
Steigimo data:1998 M12 14

Darbo laikas

Įmonės logotipas

Sodros skolos

Šiuo metu duomenų apie PSD įsiskolinimus nėra.

Darbuotojai

Šiandien darbuotojų yra 400
Rodyti daugiau

Atsiliepimai

Atsiliepimų apie IREMAS, UAB įmonę nėra. Būk pirmas!

Apie įmonę

UAB "IREMAS" įkurta 1998 m. Turima moderni technika ir kvalifikuoti darbuotojai gali atlikti techniškai sudėtingus darbus. "IREMAS" turi didelę patirtį montuojant metalo konstrukcijas, vamzdynus, aukšto slėgio garo katilus ir kitus slėginius indus, turbinas, ventiliatorius, kėlimo ir transportavimo irenginius, pramoninius šaldymo įrenginius. Gamina slėginius indus, vamzdynų ir metalo konstrukcijų mazgus. Įmonės specialistai radiografiniais ir ultragarsiniais prietaisais tikrina suvirintus sujungimus, matuoja įkaitusių paviršių temperaturą, vamzdynų sienelių storį bei kietumą. "Iremas" sėkmingai teikia paslaugas ir užsienio klientams. Filialas "Kelmerta" užsiima uosto įrenginių montavimu, remontu, eksploatavimu ir priežiūra Klaipėdos jūrų uoste. Įmonės filialas remontuoja įvairių tipų kranus, automobilių transporto įrangą, laivus, siurblius, kompresorius, metalo konstrukcijas, vidaus degimo variklius. Filialas 'Letenerga" montuoja, instaliuoja, remontuoja elektros įrenginius. Taip pat gamina vamzdinius elektros kaitinimo elementus. Įmonė yra sukaupusi didelę patirtį remontuodama chemijos pramonės ir kitus elektros įrenginius, nustato elektros kabelių trasų bei kabelio gedimo vietas, diegia ir aptarnauja kompiuterizuotas telemechanikos sistemas. "IREMAS" pasirengęs atlikti itin sudėtingus statybos ir remonto darbus, reikalaujančius aukštos kvalifikacijos darbuotojų ir patirties. SERTIFIKATAI Nuo 2000 metų paslaugų teikimo kokybę patvirtina įmonėje įdiegta kokybės valdymo sistema pagal EN ISO 9001:2000 reikalavimus.

Filialai

  • Filialas “KELMERTA” Naujoji Uosto g. 23, KLAIPĖDA, tel.: (46) 399556, faks.: (46) 399405 el.paštas: kelmerta@klasco.lt Filialas “LETENERGA” Jonalaukio k., Ruklos sen. Jonavos r., tel.: (349) 56801, faks.: (349) 53698 el.paštas: letenerg@achema.com Elektroninė laboratorija “ELETESTA” Jonalaukio k., Ruklos sen., Jonavos r., tel.: (349) 56826, faks.: (349) 56826 el.paštas: eletesta@achema.com Metalų bandymų laboratorija Jonalaukio k., Ruklos sen., Jonavos r., tel.: (349) 56141, faks.: (349) 56435 el.paštas: mbl@achema.com

Paslaugos

  • Technologinių vamzdynų, vidaus ir magistralinius šilumos, vandentiekio, dujotiekio vamzdynų montavimas ir remontas Plienines įvairios paskirties ir apimties pastatų, statinių bei technologines konstrukcijų montavimas ir remontas Garo katilų montavimas ir remontas Aukšto spaudimo indų montavimas ir remontas Įvairių siurblių montavimas ir remontas Stūmoklinių ir turbokompresorių montavimas ir remontas Turbinų montavimas ir remontas Šilumvežių mazgų montavimas ir remontas Naftos produktų talpyklų montavimas ir remontas Ventiliatorių ir ventiliavimo sistemų montavimas ir remontas Pramoninių ir buitinių šaldymo įrenginių montavimas ir remontas Uosto įrenginių montavimas ir remontas kėlimo ir transportavimo įrenginių montavimas ir remontas Vamzdinės armatūros montavimas ir remontas hidromanipuliatoriaus remontas Valome ir dažome vamzdynų, indų, talpų, technologinių įrengimų, paviršius Izoliuojame vamzdynus, įrenginius, talpas Įmonės remonto mechaninis cechas atlieka: Vamzdynų ir metalo konstrukcijų mazgų gamybą Slėginių indų gamybą Atsarginių dalių pramonės įrengimams gamybą Įvairių detalių cheminį apdirbimą Terminio apdirbimo operacijas detalėms iki 2,5 m. ilgio kamerinėse krosnyse (grūdinimą, atleidimą, azotaciją, cementaciją) Terminį apdirbimą aukšto dažnio srovėmis Medžiagų pjaustymą plazminiu būdu.