IREMAS, UAB
Adresas
JONALAUKIO K., LT- 55296, RUKLOS SEN., JONAVOS R.
(Rodyti žemėlapyje)
Vadovas
Darbuotojai
397
Skola sodrai
0.00 € (2018-01-29 )
Papildomas telefonas
+370 349 56742
Faksas
(349) 56826
Steigimo metai
1998-12-14
Įmonės kodas
256906220
PVM kodas
LT569062219
SD draudėjo kodas
424029
2.2 / 5 Balsavo: 6

UAB "IREMAS" įkurta 1998 m. Turima moderni technika ir kvalifikuoti darbuotojai gali atlikti techniškai sudėtingus darbus. "IREMAS" turi didelę patirtį montuojant metalo konstrukcijas, vamzdynus, aukšto slėgio garo katilus ir kitus slėginius indus, turbinas, ventiliatorius, kėlimo ir transportavimo irenginius, pramoninius šaldymo įrenginius. Gamina slėginius indus, vamzdynų ir metalo konstrukcijų mazgus. Įmonės specialistai radiografiniais ir ultragarsiniais prietaisais tikrina suvirintus sujungimus, matuoja įkaitusių paviršių temperaturą, vamzdynų sienelių storį bei kietumą. "Iremas" sėkmingai teikia paslaugas ir užsienio klientams. Filialas "Kelmerta" užsiima uosto įrenginių montavimu, remontu, eksploatavimu ir priežiūra Klaipėdos jūrų uoste. Įmonės filialas remontuoja įvairių tipų kranus, automobilių transporto įrangą, laivus, siurblius, kompresorius, metalo konstrukcijas, vidaus degimo variklius. Filialas 'Letenerga" montuoja, instaliuoja, remontuoja elektros įrenginius. Taip pat gamina vamzdinius elektros kaitinimo elementus. Įmonė yra sukaupusi didelę patirtį remontuodama chemijos pramonės ir kitus elektros įrenginius, nustato elektros kabelių trasų bei kabelio gedimo vietas, diegia ir aptarnauja kompiuterizuotas telemechanikos sistemas. "IREMAS" pasirengęs atlikti itin sudėtingus statybos ir remonto darbus, reikalaujančius aukštos kvalifikacijos darbuotojų ir patirties. SERTIFIKATAI Nuo 2000 metų paslaugų teikimo kokybę patvirtina įmonėje įdiegta kokybės valdymo sistema pagal EN ISO 9001:2000 reikalavimus.

Paslaugos

Technologinių vamzdynų, vidaus ir magistralinius šilumos, vandentiekio, dujotiekio vamzdynų montavimas ir remontas Plienines įvairios paskirties ir apimties pastatų, statinių bei technologines konstrukcijų montavimas ir remontas Garo katilų montavimas ir remontas Aukšto spaudimo indų montavimas ir remontas Įvairių siurblių montavimas ir remontas Stūmoklinių ir turbokompresorių montavimas ir remontas Turbinų montavimas ir remontas Šilumvežių mazgų montavimas ir remontas Naftos produktų talpyklų montavimas ir remontas Ventiliatorių ir ventiliavimo sistemų montavimas ir remontas Pramoninių ir buitinių šaldymo įrenginių montavimas ir remontas Uosto įrenginių montavimas ir remontas kėlimo ir transportavimo įrenginių montavimas ir remontas Vamzdinės armatūros montavimas ir remontas hidromanipuliatoriaus remontas Valome ir dažome vamzdynų, indų, talpų, technologinių įrengimų, paviršius Izoliuojame vamzdynus, įrenginius, talpas Įmonės remonto mechaninis cechas atlieka: Vamzdynų ir metalo konstrukcijų mazgų gamybą Slėginių indų gamybą Atsarginių dalių pramonės įrengimams gamybą Įvairių detalių cheminį apdirbimą Terminio apdirbimo operacijas detalėms iki 2,5 m. ilgio kamerinėse krosnyse (grūdinimą, atleidimą, azotaciją, cementaciją) Terminį apdirbimą aukšto dažnio srovėmis Medžiagų pjaustymą plazminiu būdu.

Filialai

Filialas “KELMERTA” Naujoji Uosto g. 23, KLAIPĖDA, tel.: (46) 399556, faks.: (46) 399405 el.paštas: kelmerta@klasco.lt Filialas “LETENERGA” Jonalaukio k., Ruklos sen. Jonavos r., tel.: (349) 56801, faks.: (349) 53698 el.paštas: letenerg@achema.com Elektroninė laboratorija “ELETESTA” Jonalaukio k., Ruklos sen., Jonavos r., tel.: (349) 56826, faks.: (349) 56826 el.paštas: eletesta@achema.com Metalų bandymų laboratorija Jonalaukio k., Ruklos sen., Jonavos r., tel.: (349) 56141, faks.: (349) 56435 el.paštas: mbl@achema.com

Žemėlapis

Atsiliepimai, skundai

Komentarų nėra

Nurodyti tik tuo atveju jei norite kad įmonė su jumis susisiektų, telefonas bus rodomas viešai.
Įvestas simbolių skaičius: 0

* Žvaigždute pažymėtus laukelius būtina užpildyti.
Lankytojai, pateikdami nuomonę apie įmones patvirtina, kad ši informacija yra teisinga ir visiškai atsako už jos turinį. Iš užsienio parašyti komentarai gali būti pašalinti dėl sudėtingos autorių paieškos. RAŠYDAMI komentarą Jūs PATVIRTINATE, kad susipažinote su Spec.lt komentavimo taisyklėmis.