INFOMEGA ir KO, UAB

1.0 / 5 (2)

Kontaktinė informacija

Buveinės adresas:Švitrigailos g. 3, 03110, Vilnius
Telefonas:+37052603540;52603541
Faksas:+37052603542
El. paštas:info@infomega.lt

Įmonės informacija

Įmonės kodas:123934147
SD kodas:54513
Darbuotojų skaičius:nenurodytas
Sodros skola:nėra
Steigimo data:1997 M03 18
Likvidavimo data:2013 M01 14

Darbo laikas

Įmonės logotipas

Sodros skolos

Šiuo metu duomenų apie PSD įsiskolinimus nėra.

Darbuotojai

Šiuo metu duomenų apie darbuotojus nėra.

Atsiliepimai

Atsiliepimų apie INFOMEGA ir KO, UAB įmonę nėra. Būk pirmas!

Apie įmonę

UAB "INFOMEGA IR Ko" yra viena seniausių Lietuvos rinkoje sėkmingai dirbančių bendrovių. Per daugiau nei 10 metų aktyvios veiklos bendrovė įgijo gerą vardą ir tūkstančių klientų pasitikėjimą. Pagal ilgalaikes sutartis UAB "INFOMEGA IR Ko" tiekia prekes ir teikia paslaugas stambioms ir vidutinėms Lietuvos bendrovėms, dėl gerų kainų ir aptarnavimo bendrovės klientai yra daugybė smulkesnių įmonių ir fizinių asmenų. Bendrovės veikla nėra nukreipta į geografinį plėtimąsi, o orientuota į aukštos kokybės, patyrusių darbuotojų išlaikymą ir stabilumą. UAB "INFOMEGA IR Ko" specializuojasi ir yra įgijusi didelę patirtį kompiuterių, darbo stočių ir tarnybinių stočių surinkimo, remonto, aptarnavimo, prekybos kompiuteriais ir jų dalimis, prekybos programine įranga, kompiuterinių tinklų diegimo, įmonių kompiuterinės technikos aptarnavimo srityse. Pagrindinės veiklos kryptys yra kompiuterių, darbo stočių ir tarnybinių stočių komplektavimas, rinkimas ir pardavimas. UAB "INFOMEGA IR Ko" nuolat tiekia kompiuterinę įrangą vaizdo ir garso apdorojime, duomenų apsaugoje, programinės įrangos kūrime ir kitose specifinėse srityse.

Produktai

 • Nešiojamieji kompiuteriai
 • Kompiuteriai
 • Kompiuterių dalys (atmintis, aušintuvai, diskiniai kaupikliai, FDD įrenginiai, garso plokštės, klaviatūros, korpusai, korpusų maitinimo šaltiniai, monitoriai, nepertraukiamo maitinimo šaltiniai, optiniai įrenginiai, pagrindinės plokštės, pelės, procesoriai, TV plokštės, vaizdo plokštės)
 • Programinė įranga (antivirusinės programos, ofisinės programos, operacinės sistemos)
 • Multimedia (ausinės, mikrofonai, diktofonai, Flash kortelės, skaitytuvai, garsiakalbiai, MP3 grotuvai, projektoriai, skaitmeniniai foto aparatai, vaizdo kameros, Web kameros)
 • Biuro įranga (braižytuvai, daugiafunkciniai įrenginiai, fakso aparatai, kopijavimo aparatai, skaičiuotuvai, skeneriai, spausdintuvai)
 • Tinklo įranga (bevielio tinklo antenos, bevielio tinklo įranga, internetinės kameros, kabeliai,  komutatoriai, NAS,  maršrutizatoriai, modemai, spausdinimo stotys, tinklo adapteriai, Voip)
 • UPS (baterijos, įkrovikliai, nepertraukiamo maitinimo šaltiniai, UPS baterijos)
 • Buitinė technika (automobilinė apartūra, dulkių siurbliai, DVD/Vaizdo grotuvai, gartraukiai, indaplovės, kavos aparatai, mikro bangų krosnelės, namų kino sistemos, šaldytuvai, šaldikliai, viryklės, skalbimo mašinos, televizoriai)
 • Žaidimai ir pramogos
 • GSM telefonai ir GPS